09.02 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
5 : 3
( 1 : 1 )
Skład: Jakubowski, Tomczak, Kosiński, Jaworski, Trzciński, Michułka, Tyrakowski, Gaik
Skład: Dudulski, Markiewicz, Białęcki, Pucek, Piotrowski, Nikulin
18' Przemysław Piotrowski (Gol samobójczy)
27' Łukasz Tomczak
29' Mateusz Michułka
13' Kacper Pucek
22' Kacper Pucek
29' Kacper Pucek
32' Kacper Pucek
40' Hubert Białęcki
Zawodnik meczu: Kacper Pucek (Gwiazda dzisiejszego wieczoru. Bezdyskusyjnie najlepszy na murawie, autor 4 z 5 goli dla Monteraila. Brawo!)

Niby z trzeciej ligi spaść się nie da, więc Monterail i MDM Rocks teoretycznie nie powinno się spinać, JaCierpieDole FC kiedyś też jednak podchodziło w ten sposób do tematu, a tu nagle okazało się, że uruchomiono trzecią ligę i z drugiej jednak spaść się dało. Dlatego też do meczu trzeba podejść z 200% motywacją, w końcu w innych pojedynkach o punkty teoretycznie będzie o wiele trudniej. Na razie obie ekipy mają na koncie trzy oczka. Wyjść ze strefy spadkowej się raczej nie uda (bilanse bramkowe za fajnie nie wyglądają), ale ugranie trzech punktów może okazać się dobrą zaliczką na przyszłość, pozwalającą powalczyć o lepszą lokatę na koniec sezonu. Kto z tej szansy skorzysta i zgarnie trzy punkciki na lepszy start nadchodzącego weekendu?

3' - Mateusz Michułka z wolnego, piłka odbija się od obrońców Monteraila i wychodzi na aut.
9' - Groźny strzał Monteraila, ale kończy się jedynie na rzucie rożnym dla ekipy Dudulskiego.
11' - "W pi*du" - zdenerwował się Michułka. I nic dziwnego - w końcu chciał strzelić gola, a nie tylko posłać futbolówkę nad poprzeczką.
13' (1:0) Monterail na prowadzeniu! Wynik spotkania otwiera Kacper Pucek!
14' - Strzał Andrzeja Kosińskiego blokuje Radek Markiewicz.
18' (1:1) Krzysztof Tyrakowski dogrywa z rożnego w pole karne, a zamyka to... Przemek Piotrowski!
22' (2:1) Kacper Pucek z dubletem, Monterail na prowadzeniu!
27' (2:2) "Number trzy. Pan z bujną czupryną" - komunikuje arbiter. Wszystko się zgadza - gola dającego wyrównanie strzela Łukasz Tomczak!
29' (3:2) Pucek z hat-trickiem! Strzał z siedmiu metrów, piłka wpada przy samym słupku! Asystował bramkarz Dudulski.
29' (3:3) Uderzenie bezpośrednio ze środka w wykonaniu Mateusza Michułki i siedzi! Znów mamy remis!
32' (4:3) To jest jego dzień! Kacper Pucek po raz czwarty wpisuje się na listę strzelców, tym razem dla odmiany pokonując Jakubowskiego precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego!
37' - Długa piła na stojącego samotnie pod polem karnym Kacpra Pucka. Tym razem Jakubowski górą wychodzi z opresji.
39' - Spore zamieszanie pod bramką Dudulskiego, MDM nie może się coś jednak wstrzelić.
40' (5:3) Dudulski podaje do Huberta Białęckiego, a ten przenosi piłkę nad Jakubowskim i posyła ją do siatki!

Monterail inkasuje trzy punkty w spotkaniu z GSC MDM Rocks. Team Rafała Górecznego ambitnie walczył, ale ekipa Jana Dudulskiego okazała się skuteczniejsza o dwa gole od przeciwnika. Największy wkład w ten stan rzeczy miał najlepszy na murawie Kacper Pucek, który aż cztery razy trafiał do siatki. W następnej kolejce Monterail powalczy z Logintrade, a MDM Rocks zagra z liderem - Zielonymi Aniołami.