07.02 godz. 22:45, Olimpijski boisko2, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Reisner, Hawrylkiewicz, Brycki, Przetocki, Mazurek, Piotrowski, Kucharski
Skład: Pandza, Stolaś, Stępień, Nowak, Cęcek, Pożarowski
3' Łukasz Brycki
4' Adrian Kucharski
24' Adrian Kucharski
27' Łukasz Brycki
33' Rafał Mazurek
40' Adrian Kucharski
4' Jacek Pożarowski
11' Jacek Pożarowski
19' Łukasz Nowak
21' Dariusz Cęcek
22' Łukasz Nowak
29' Piotr Stolaś
39' Jacek Pożarowski
40' Piotr Pandza
Zawodnik meczu: Jacek Pożarowski (Wiele wygranych pojedynków, trzy bramki oraz asysta - to dorobek Jacka, który sprawia, że MVP trafia na jego konto. "Plus meczu" trafia na konto Adriana Kucharskiego.)

Atos ku zaskoczeniu wielu osób przegrał ostatnio z JaCierpieDole FC. Problemów z pokonaniem JCD nie miał w tym sezonie Qiagen, a więc najbliższy rywal ekipy Adama Kubiczka. Idąc tym tokiem rozumowania, zespół Maćka Stępienia nie powinien mieć też problemów z pokonaniem Atosu. Za DNA przemawiają też statystyki - więcej goli strzelonych, mniej straconych, więcej punktów, wyższa lokata. Jak statystyki mają się do boiskowych realiów przekonamy się już dzisiaj wieczorem!

1' Qiagen DNA Crew bez nominalnego goalkeepera, więc między słupki wędruje Maciej Stępień!
2' Sprzed pola karnego na bramkę uderza Jacek Pożarowski i piłkę nogami odbija Krzysztof Reisner.
3' GOL! (0-1) - Bramkarz Atosu krzyczy "lutuj" to Łukasz Brycki "lutuje" i mamy prowadzenie dla biało-niebieskich!
3' Z rozpoczęcia w poprzczkę uderza Łukasz Nowak!
4' GOL! (1-1) - Piotr Stolaś do Jacka Pożarowskiego i mamy remis!
4' GOL! (1-2) - Arbiter stosuje korzyść, którą na bramkę zamienia Adrian Kucharski!
6' Cęcek w słupek, dobitka Nowaka świetnie obroniona przez "kipera".
8' Rzut rożny dla "DNA" - Pożarowski do Nowaka i ponownie górą Reisner.
11' GOL! (2-2) - Cudowne trafienie Jacka Pożarowskiego z dystansu i futbolówka zatrzymuje się w samym okienku!
13' Poklepał Łukasz Nowak z Jackiem Pożarowskim, lecz akcja kończy się niecelnym strzałem gracza z nr "11".
15' Obok słupka przelatuje kąśliwe uderzenie Adriana Kucharskiego!
17' Nowak lobuje bramkarza, lecz próba ta nieznacznie przelatuje nad poprzeczką!
19' GOL! (3-2) - Maciej Stępień podaje do Łukasza Nowaka, a ten strzałem z dystansu nie daję żadnych szans na interwencję Krzysztofowi Reisnerowi.
21' GOL! (4-2) - Prowadzenie Qiagenu podwyższa Dariusz Cęcek, którego uderzenie zza pola karnego odbija się od rywala i wpada do siatki!
22' GOL! (5-2) - Jacek Pożarowwski wykłada piłkę Łukaszowi Nowakowi, ten decyduje się na strzał i futbolówka po odbiciu się od poprzeczki wpada do bramki!
23' Na słupku zatrzymuje się próba Łukasza Nowaka.
24' GOL! (5-3) - Obrońcy urywa się Adrian Kucharski i strzałem w długi róg zaskakuje Stępnia.
25' Znów Kucharski zaa pola karnego i tym razem pewnie interweniuje Maciej Stępień.
27' GOL! (5-4) - Z najbliższej odległości piłkę do bramki kieruje Łukasz Brycki - asystę przy tym trafieniu odnotowuje Adrian Kucharski!
29' Za przerwanie korzystnej akcji rywala żółtą kartkę ogląda Piotr Stolaś!
31' Z rzutu wolnego w poprzeczkę uderza Jacek Pożarowski!
33' GOL! (5-5) - Znowu mamy remis, a bramkę dającą wyrównanie strzela Rafał Mazurek!
35' Cęcek do Nowka, ten głową, lecz obok bramki!
39' GOL! (6-5) - Jacek Pożarowski wyprowadza Qiagen na prowdzenie! Czy jest to "złoty gol"!?
40' GOL! (6-6) - Szał radości w obozie Atosu, bowiem do wyrównania doprowadza Adrian Kucharski!
40' GOL! (7-6) - Co tutaj się dzieję?! W ostatniej akcji meczu, sprzed pola karnego na strzał decyduje się Piotr Pandza i umiesza futbolówkę w siatce! Mamy po meczu, bowiem sędzia zagwizdał po raz ostatni i komplet punktów powędrował na konto Qiagen DNA Crew!

Spotkanie to było prawdziwym spektaklem, w którym zwycięzce poznaliśmy w ostatnich sekundach meczu! Kibice zgromadzeni pod balonem mogli poczuć się jak podczas przejażdzki na rollecoasterze - cios za cios, bramka za bramkę oraz nagłe zwroty akcji! Suma sumarum za sprawą "złotej bramki" Piotra Pandzi komplet punktów powędrował na konto ekipy Macieja Stępnia, która tym samy włączyła się do walki o medal!