07.02 godz. 22:00, Olimpijski boisko2, Sedzia: Tomasz Pondel
( 2 : 3 )
Skład: Fabijanowski, Harewski, Wawrzyniak, Wilkołaski, Wojnas, Toporowski, Szymanowski, Dempniak, Przybyłko, Nowaczyński
Skład: Toczek, Wiktorowski, Andrunyk, Czuchraj, Leszczyński, Pondel, Niciński
3' Bartosz Dempniak
7' Aleksander Nowaczyński
9' Krzysztof Szymanowski
22' Aleksander Nowaczyński
26' Bartosz Dempniak
27' Bartosz Dempniak
35' Łukasz Wilkołaski
36' Konrad Przybyłko
39' Krzysztof Szymanowski
10' Marta Toczek
17' Marcin Wiktorowski
31' Misza Andrunyk
40' Misza Andrunyk
Zawodnik meczu: Bartosz Dempniak (Sprawiał rywalom najwięcej trudu, wielokrotnie swoimi akcjami nękach defensywę Jakuba Pondla. Spotkanie zakończył zdobyciem hattricka i zanotowaniem dwóch asyst.)

JaCierpieDole nie chciało się wyłamywać w piątek i skoro wszyscy sprawiali niespodzianki to i takową sprawił team Czuchraja pokonując Atos 5:4. Treningi z Adrianem Miedzińskim zrobiły swoje i zdecydowanie w gazie jest największa gwiazda JCD, ściągnięty za grube miliony Marcin Niciński. Czy w środę znów ujrzymy jego popisowy numer "na walichę"? Czy Nitkowi znów uda się zdobyć gola? A może wszystko wróci do normy i trzy oczka trafią na konto Audyt Teamu? Zobaczymy już za chwilę!

1' Pierwsza groźna akcja KMPG Audyt i w poprzeczkę uderza Bartosz Dempniak!
3' GOL! (0-1) - Rozklepana defensywa JCD i po dograniu Daniela Toporowskiego bramkę strzałem do "pustaka" zdobywa Bartosz Dempniak.
4' Najpierw obok bramki, a po chwili w goalkeepera uderza Marcin Niciński.
5' Wprost w dobrze ustawionego Harewskiego trafia Andrunyk, a po następnie jego "wyczyn" kopiuje Wiktorowski.
6' Na rzut rożny strzał Łukasza Wilkołasiego paruje Jakub Pondel.
7' GOL! (0-2) - Kontra graczy KPMG Audyt i mamy kolejne trafienie, a na listę strzelców po podaniu Dempniaka wpisuje się Aleksander Nowaczyński.
8' Z rozpoczęcia na uderzenie decyduje się Misza Andrunyk i futbolówka trafia w poprzeczkę!
9' GOL! (0-3) - Z rzutu rożnego Aleksander Nowaczyński zagrywa do Krzysztofa Szymanowskiego i Jakub Pondel po raz trzeci wyciąga futbolówkę z siatki!
10' GOL!(1-3) - Rzut rożny dla JCD, Niciński w pole karne do Marty Toczek, a ta strzałem pod poprzeczkę pokonuje Piotra Harewskiego.
12' Kapitalne dogranie Miszy Andrunyka na wolne pole do Marcina Nicińskiego, a ten uderza w boczną siatkę!
14' Ależ pech popularnego "Nitka" - jego atomowa bomba zatrzymuje się na spojeniu słupka z poprzeczką!
16' Dwie dobre parady Pondla po uderzeniach Dempniaka oraz dwukrotnie Nowaczyńskiego.
17' GOL! (2-3) - Ekipa Łukasza Czuchraja łapie kontakt z rywalem! Po raz drugi w roli asystenta Niciński, a strzałem w długi róg goalkeepra zaskakuje Marcin Wiktorowski.
19' Z linii bramkowej piłkę wybija Misza Andrunyk i tym samym odbiera gola Konradowi Przybyłko.
22' Za niesportowe komentarze pod adresem arbitra żółtą kartką ukarany Aleksander Nowaczyński.
23' Fatalny kiks Marcina Wiktorowskiego i zamiast bramki mamy... aut dla rywali.
25' Z rzutu wolnego Wiktorowski zagrywa do Nicińskiego, a ten nieznacznie się myli i mamy aut bramkowy.
26' GOL! (2-4) - Zabójcza kontra debiutanta i Bartosz Dempniak po raz drugi zaskakuje młodego goalkeepera JCD.
27' GOL! (2-5) - Chyba mamy po meczu! Indywidualny rajd Bartosza Dempniaka i napastnik "KPMG" kompletuje hattricka!
31' GOL! (3-5) - JaCierpieDole nie składa broni, a nadzieję w serca drużyny wlewa Misza Andrunyk!
33' Z rzutu rożnego Marcin Wiktorowski wycofuje futbolówkę przed pole karne, tam nabiega na nią Karol Leszczyński i oddaje mocny strzał, który odbija się od poprzeczki, a następnie piłka wraca do gry.
35' GOL! (3-6) - Z woleja Jakuba Pondla pokonuje Łukasz Wilkolaski i "KMPG" ponownie odskakuje na trzy oczka!
36' GOL! (3-7) - Bartosz Dempniak mając przed sobą goalkeepera zagrywa do Konrada Przybyłko, a ten pakuje piłkę do bramki!
39' Krzysztof Szymanowski przed polem karnym fauluje Marcina Wiktorowskiego i sędzia pokazuje mu "żółtko".
40' GOL! (4-7) - Rywal fauluje Marcina Nicińskiego i pada on na murawę, sędzia odgwizduje przewinienie. Szybko do piłki podchodzi Misza Andrunyk i sprytnym strzałem pokonuje Piotra Harewskiego. Rywale protestują, że chcieli grać na gwizdek, lecz arbiter bramkę uznaje, a po chwili kończy to spotkanie!

Emocji w tym spotkaniu nie brakowało, niestety również tych negatywnych. Momentami zawodnicy obu ekip nie odstawiali nogi, a to skutkowało agresywną grą. Na szczęście to były tylko incydenty, a większość czasu mijała na wzajemnej wymianie ciosów! Więcej szczęścia i precyzji było po stronie KPMG Audyt i dlatego to oni schodzili z boiska w lepszych humorach! JCD mimo wielu dogodnych sytuacji tylko cztery razy zdołało pokonać goalkeepera rywali, lecz było stanowczo za mało, aby ugrać choćby punkt.