31.01 godz. 22:00, Olimpijski boisko2, Sedzia: Tomasz Pondel
( 4 : 2 )
Skład: Dudulski, Nogala, Markiewicz, Rybicki, Pucek, Piotrowski, Nikulin, Nicieja, Raczyng
Skład: Kegel, Pikul, Branicki, Łysek, Pantsos, Sojka, Sochański, Piranjani, Matysik
7' Kacper Pucek
10' Przemysław Piotrowski
31' Kacper Pucek
38' Kacper Pucek
4' Dariusz Sojka
9' Łukasz Sochański
14' Łukasz Sochański
15' Dariusz Sojka
21' Łukasz Sochański
25' Łukasz Sochański
30' Marin Piranjani
34' Marin Piranjani
35' Marin Piranjani
36' Dariusz Sojka
Zawodnik meczu: Łukasz Sochański (Bardzo skuteczny pod polem karny rywala co zaowocowało zdobyciem pięciu bramek! "Plus meczu" trafia na konto Dariusza Sojki - autora dwóch bramek i trzech asyst!)

XL Catlin pod balonem spisuje się naprawdę dobrze. Cztery mecze to tylko 1 porażka (z liderem) i seria trzech zwycięstw, co w konsekwencji dało 9 punktów i wysokie czwarte miejsce, premiowane awansem na koniec sezonu. Monterailowi idzie o wiele gorzej - słabiej radzą sobie tylko JaCierpieDole FC i GSC MDM Rocks. Nic więc dziwnego, że w roli faworyta stawiany jest zespół Łukasza Sochańskiego. Czy faworyt sprosta oczekiwaniom i pokona teoretycznie słabszego przeciwnika przekonamy się już dzisiaj.

1' Z rozpoczęcia na bramkę uderza Dariusz Sojka i piłkę na rzut rożny odbija Jan Dudulski.
2' Konrad Matysik mocnym strzałem sprawdza refleks Jana Dudulskiego i jak narazie goalkeeper Monterailu spisuje się bez zastrzeżeń!
3' Po strzale Kacpra Pucka mamy rzut rożny!
4' GOL! (1-0) - Zamieszanie w polu karnym "ZKS" i najprzytomniej w tym kotle zachowuje się Dariusz Sojka i mamy otwarcie wyniku!
5' Z rzutu wolnego na bramkę uderza Łukasz Sochański i futbolówkę na "korner" przenosi Jan Dudulski!
7' GOL! (1-1) - Indywidualna akcja Kacpra Pucka kończy się strzałem w krótki róg i mamy wyrównanie!
9' GOL! (2-1) - Sprzed pola karnego na bramkę uderza Łukasz Sochański i futbolówka wpada do siatki!
10' GOL! (2-2) - Znowu mamy remis! Z rzutu wolnego Kacper Pucek zagrywa do Przemysława Piotrowskiego, a ten oddaje strzał, który po rękach goalkeepera wpada do siatki!
14' GOL! (3-2) - Z autu Marin Piranjani zagrywa do Łukasza Sochańskiego, a ten pakuje piłkę do bramki!
15' GOL!( 4-2) - Precyzyjne uderzenie z rzutu wolnego Dariusza Sojki i Jan Dudulski nie ma żadnych szans!
21' GOL! (5-2) - Po korzyściu puszczonej przez arbitra mamy bramkę dla XL Catlin! Bartłomiej Branicki wykłada piłkę Łukaszowi Sochańskiego i mamy hattricka byłego gracza Realu Compensación!
23' Szybka akcja Catlinu i na słupku zatrzymuje się próba Dariusz Sojka.
25' GOL! (6-2) - Fantastyczna zespołowa akcja XL Catlin, w której futbolówkę wymienili niemal wszyscy gracze ekipy Łukasza Sochańskiego, a sam kierownik podwyższył swój dorobek!
25' GOL! (7-2) - To jest jego wieczór! Łukasz Sochański otrzymuje kapitalne podanie od Dariusza Sojki i po raz piąty pokonuje Jana Dudulskiego.
28' Sochański-Branicki-Sojka i ten ostatni uderza w słupek!
30' Marin Piranji nierozważnie atakuje Jana Dudulskiego i mamy żółty kartonik dla gracza XL Catlin!
31' GOL! (7-3) - Grę w przewadze wykorzstują zawodnicy w czarnych trykotach, a na listę strzelców wpisuje się Kacper Pucek!
34' GOL! (8-3) - Kontrę XL Catlin wykańcza Marin Piranjani, a asystę przy tej bramce odnotowuje Dariusz Sojka.
35' GOL! (9-3) - Ponownie asystuje Sojka, a Dudulskiego po raz drugi pokonuje Marin Piranjani - tym razem efektywną "piętką"!
36' GOL! (10-3) - Do trzech asyst Dariusz Sojka dokłada drugą bramkę!
38' GOL! (10-4) - Daleki wyrzut z bramki Jana Dudulskiego do Kacpra Pucka i gracz "ZKSu" kompletuje hattricka!

Dobra seria XL Catlin nadal trwa - czwarte zwycięstwo z rzędu i awans na pozycję wicelidera. Na zgoła odmiennym biegunie znajduje się "ZKS", który zwyciężył na inaugurację i jak narazie były to jedyne punkty w tym sezonie.