31.01 godz. 22:45, Olimpijski boisko2, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Stolaś, Stępień, Nowak, Cęcek, Chlapiński, Pożarowski, Cattaneo
Skład: Matuszak, Safaryn, Stempień, Deliman, Pospieszyński, Trela, Stelmach
7' Jacek Pożarowski
8' Jacek Pożarowski
18' Jacek Pożarowski
24' Maciej Stępień
26' Jacek Pożarowski
27' Łukasz Nowak
33' Jacek Pożarowski
36' Stefano Cattaneo
37' Łukasz Nowak
39' Jacek Pożarowski
3' Jakub Deliman
9' Marcin Stempień
17' Bartosz Pospieszyński
18' Bartosz Pospieszyński
26' Jakub Deliman
Zawodnik meczu: Jacek Pożarowski (Siedem bramek oraz dwie asysty - udział przy dziewięciu z dziesięciu bramek swojej ekipy! Te liczby są wręcz nieprawdopodobne! "Qiagen" ma dwóch świetnym graczy, którzy potrafią w pojedynkę wygrać mecz!)

Łukasz Nowak po fenomenalnym występie z Monterailem dał sobie na wstrzymanie i ostatnio oszczędził golkipera Catlinu nie trafiając do siatki ani razu. Mimo tego dalej jest bezdyskusyjnie najlepszym strzelcem trzeciej ligi i ma na koncie już 19 goli. Czy snajper Qiagenu okaże się też łaskawy dla bramkarza Logintrade? Debiutant pod wodzą Kuby Delimana ma naprawdę poukładaną ekipę, z może nieco mniej od Nowaka ale i tak bramkostrzelnym napastnikiem Marcinem Ziarko na czele (7 goli w tej edycji). Czy będziemy świadkami kolejnego małego kroku Logintrade w stronę awansu, czy może Łukasz Nowak znów zaprezentuje nam swoje show strzeleckie i Qiagen zrówna się ze swoim najbliższym przeciwnikiem punktami?

3' GOL! (1-0) - Sprzed pola karnego na uderzenie decyduje się Jakub Deliman i piła wpada obok zdezorientowanego Krzysztofa Chlapińskiego!
5' Dwa strzały Łukasza Nowaka i dwukrotnie górą Kamil Matuszak!
6' Na bocznej siatce zatrzymuje się uderzenie Marcina Stempnia!
7' GOL! (1-1) - Łukasz Nowak zagrywa do Stefano Cattaneo, ten przegrywa starcie z bramkarzem, a następnie piłka spada pod nogi Jacka Pożarskiego, który z najbliższej odległości pakuje ją do siatki!
8' GOL!( 1-2) - Kontrowersyjna bramka "Qiagena", a jej autorem jest Jacek Pożarowski. Gracze Logintrade sugerują, że piłka opuściła plac gry, lecz arbiter pozostaje nie wzruszony...
9' GOL! (2-2) - Po rzucie rożnym piłka spada pod nogi Marcina Stempnia i ponownie mamy remis!
11' Z rzutu wolnego na bramkę uderza Łukasz Nowak i piłkę na rzut rożny odbija Kamil Matuszak.
13' Matuszak długim podaniem odnajduje Stempnia, ten oddaje strzał na bramkę, lecz próba ta okazuje się chybiona.
15' Ulala, jakby to weszło to mielibyśmy efektowne trafienie "skorpionem" Mateusza Treli.
16' Z woleja na bramkę strzela Łukasz Nowak i dobre interweniuje Kamil Matuszak.
17' GOL! (3-2) - Marcin Stempień dogrywa do Bartosza Pospieszyńskiego i Logintrade obejmuje prowadzenie!
18' GOL! (4-2) - Prowadzenie debiutanta podwyższa Bartosz Pospieszyński i mamy dublet!
18' GOL! (4-3) - Z rozpoczęcia Łukasz Nowaka zagrywa do Jacka Pożarowskiego, a ten strzałem z połowy boiska zaskakuje Kamila Matuszaka.
24' GOL! (4-4) - Znowu mamy remis, a wszystko za sprawą Macieja Stępnia, który sprytnym strzałem w krótki róg pokonuje Matuszaka! Asystę przy tym trafieniu odnotowuje Jacek Pożarowski!
26' GOL! (4-5) - Kontra ekipy "DNA" - Łukasz Nowak podaje do niepilnowanego Jacka Pożarowskiego, a ten uderza na bramkę i piłka po odbiciu od poprzeczki wpada do siatki!
26' GOL! (5-5) - Strzałem w długi róg do wyrównania doprowadza Jakub Deliman!
26' GOL! (5-6) - Ależ fantastyczne 60 sekund, w którym pada już trzecie trafienie! Po raz piąty Kamila Matuszaka pokonuje Jacek Pożarowski!
27' GOL! (5-7) - Do dwóch asyst Łukasz Nowak dodaje trafienie! Swój dorobek powiększa również Jacek Pożarowski, który tym razem wcielił się w rolę asystenta.
30' Lobem na bramkę uderza Bartosz Pospieszyński i z trudem futbolówkę na rzut rożny paruje Krzysztof Chlapiński!
33' GOL! (5-8) - Ten duet rozprawił się z Logintrade! Łukasz Nowak podaje do Jacka Pożarowskiego, a ten po raz kolejny zapisuje się w notesie arbitra!
36' Za odkopanie piłki po gwizdku żółty kartonik ogląda Stefano Cattaneo!
37' GOL! (5-9) - Łukasz Nowak odnajduje lukę w murze złożonym z graczy Logintrade i "Qiagen" tego meczu już nie przegra!
39' GOL! (5-10) - Z bramki wychodzi Kamil Matuszak, który chce wybić piłkę... ubiega go Jacek Pożarowski i pakuje futbolówkę do "pustaka"!

Dwie różne połówki rozegrały obie ekipy - pierwsza na plus dla Logintrade, druga to popis Qiagen DNA Crew. W ostatecznym rozrachunku zwyciężyli Ci drudzy, których do triumfu poprowadził fantastycznie grający tego wieczoru Jacek Pożarowski.