24.01 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Matuszak, Safaryn, Rugala, Ziarko, Ślusarek, Pospieszyński, Trela, Stelmach
Skład: Toczek, Wiktorowski, Andrunyk, Czuchraj, Leszczyński, Pondel, Lepianka, Niciński, Janikowski
6' Jacek Ślusarek
6' Marcin Ziarko
7' Marcin Ziarko
13' Marcin Ziarko
15' Bartosz Pospieszyński
28' Michał Safaryn
11' Misza Andrunyk
16' Andrzej Janikowski
23' Marcin Niciński
32' Marcin Niciński
35' Karol Leszczyński
Zawodnik meczu: Marcin Ziarko (Marcin strzelił trzy ważne gole, które w końcowym rozrachunku pomogły w odniesieniu wygranej. Ziarko oprócz tego był bardzo aktywny i sprawiał niemałe problemy defensywie JaCierpieDole FC. )

Tylko dwie drużyny w tej edycji nie punktowały jeszcze w najniższej klasie rozgrywkowej. Pierwszą z nich jest GSC MDM Rocks, drugą JaCierpieDole FC. Zespół Łukasza Czuchraja formą nie zachwyca, a porażki z Monterailem, Qiagen i Catlinem za dobrze nie wróżą na przyszłośc. Debiutujące w naszych rozgrywkach Logintrade radzi sobie za to całkiem nieźle - trzy mecze to sześć oczek i w konsekwencji lokata w strefie premiowanej awansem do drugiej ligi. Nic więc dziwnego, że ekipa Jakuba Delimana stawiana jest w roli faworyta. Kierownik JCD Łukasz Czuchraj tak się przejął formą swojej drużyny w tej edycji, że w zeszły weekend postanowił zaciągnąć się do wojska i trenował ostro na hali, ciągnąć za sobą szeregową Toczek. Czy wojskowe przeszkolenie wystarczy, żeby sprawić niespodziankę i zapunktować z Logintrade? Zobaczymy już dzisiaj wieczorem!

1' Pierwszy strzał w tym meczu odnotowany! Misza Andrunyk zabiera piłkę bramkarzowi, ale zbytnio wygania się do boku i jego strzał przelatuje tuż obok bramki.
2' W kolejnej akcji Andrunyk, tym razem oddaje już celny strzał, po którym futbolówkę przed siebie odbija bramkarz.
3' Dzielnie się trzymają zawodnicy JaCierpieDole FC. Minęło już ponad 180 sekund, a ciągle mamy bezbramkowy remis!
4' Na boisku pojawia się Marcin Wiktorowski, ale nie idzie na szpicę, lecz do obrony, czyżby nastąpiła zmiana boiskowej pozycji u tego zawodnika? Zobaczymy co z tego będzie!
5' (0:1) - Po szybko rozegranym rzucie z autu, piłkę otrzymuje Jacek Ślusarek i strzałem przy dalszym słupku zaskakuje Jakuba Pondla. Mamy otwarcie wyniku!
6' (0:2) - Kolejny strzał Ślusarka i kolejny gol!
6' (0:3) - Marcin Ziarko huknął z dystansu i piłka ląduje pod poprzeczką bramki Pondla! Trzy strzały Logintrade i trzy bramki!
7' (0:4) - Kolejny błąd w defensywie JCD. Po tym jak dwa gole strzelił Ślusarek, dwa trafienia notuje Ziarko, który pokonuje Pondla w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Minęło dopiero siedem minut, Logintrade prowadzi już czterema golami! To nie zwiastuje niczego dobrego!
8' Trzy strzały Marcina Nicińskiego z różnych pozycji i trzy razy do wysiłku zmuszony zostaje Kamil Matuszak, który za każdym razem łapie piłkę.
9' Groźne uderzenie Łukasza Czuchraja z dystansu i po rykoszecie od obrońcy "niebieskich" będziemy mieli rzut rożny!
10' Pondel odsłonił bliższy słupek Piotrowi Rugali, ale ten tego niewykorzystuje i uderza obok bramki.
11' (1:4) - W zamieszaniu pod bramką Logintrade najlepiej zachowuje się Andrunyk, który precyzyjnym, niezbyt lekkim strzałem w długi róg zaskakuje Matuszaka! Mamy pierwszego gola dla JaCierpieDole FC w tym meczu!
13' (1:5) - Nie ma dzisiaj szczęścia najmłodszy z braci Pondel. Piąty celny strzał rywali i piąty gol. Tym razem dalekiej piłki zagranej przez obrońców nie wybija Jakub Lepianka. Do tej dopada Ziarko i strzałem z woleja, obok wychodzącego golkipera! Jest to hattrick zawodnika Logintrade!
14' Mocny strzał Andrunyka z dystansu i świetnie po nim interweniuje Matuszak, odbijając piłkę do boku!
15' (1:6) - "Ja pier***e" to odpowiedni komentarz do tego w jak łatwy sposób JCD dzisiaj traci bramki! Bartosz Pospieszyński precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku zaskakuje Pondla!
16' (2:6) - Andrzej Janikowski z premierowym trafieniem w nowych barwach! Popularny "Jankes" dostaje piłkę na przedpole, długo się nie zastanawia, patrzy jak ustawiony jest bramkarz i technicznym strzałem po ziemi, przy słupku zaskakuje Matuszaka!
17' Nie chcemy być złośliwi, ale w końcu, w 17 minucie możemy zanotować udaną interwencję Pondla, który wygrywa pojedynek jeden na jeden ze Ślusarkiem!
17' Unikając jeszcze większych złośliwości musimy pożalić się, że w akcji w ogóle nie widać bramkostrzelnego duetu napastników - Marcin Wiktorowski-Marta Toczek!
18' Oj przepraszam! Wiktorowskiego w końcu zobaczyliśmy i musimy go pochwalić! Gracz z numerem "99" świetnie zgrywa piłkę do swojego imiennika - Nicińskiego, a ten z najbliższej odległości trafia wprost w fenomenalnie wychodzącego z bramki Matuszaka! To mógłbyć gol!
23' (3:6) - Niciński "na walichę" niczym Jan Wan z Realu Compensacion (idol Nitka z dzieciństwa, ma wyplakatowany jego zdjęciami cały swój pokój) wziął obrońcę Logintrade i strzałem z woleja pokonuje Matuszaka! JCD przegrywa już tylko trzema golami!
25' Ziarko wychodzi w sytuacji sam na sam z Pondlem i musi uznać jego wyższość!
28' (3:7) - Gdy wydawało się, że to JCD jest bliżej zdobycia gola, to Logintrade wpisuje się na listę strzelców. Dokładnie robi to Michał Safaryn!
29' Andrunyk kątem oka wypatrzył nadbiegającego Nicińskiego, a ten z pierwszej piłki huknął...no właśnie nie wiadomo gdzie! Klasyk powiedziałby, że Panu Bogu w okno...i niech tak będzie!
31' Świetne rozrzucenie akcji przez Wiktorowskiego na prawą stronę, ale nie połapał się w tym Andrunyk, który odprowadził piłkę wzrokiem na aut bramkowy.
32' (4:7) - Co za golasssssssssssssssssoooooooooooooo! Parafrazując słowa znanego komentatora stacji Eleven Sports. Rozklepana defensywa Logintrade! Andrunyk do Wiktorowskiego, ten wystawia piłkę jak na tacy Nicińskiemu, który umieszcza ją w pustej bramce!
33' Podaj "kur** mać" krzyczy w kierunku Nicińskiego - Wiktorowski. "Nitek" w dogodnej sytuacji mógł podać do swojego starszego kolegi, ale zbytnio podpalił się wcześniejszym strzelonym golem, tak więc sam finalizował akcje i...strzelił wprost w bramkarza!
35' (5:7) - JaCierpieDole idzie za ciosem, a piątego gola dla tej drużyny zdobywa Karol Leszczyński! Z ławki rezerwowych słuchać głośne wołanie - "zmiany w ataku"! Mówi to Marta Toczek, a jak mówi to Marta Toczek to musi to być prawda! Panowie trzeba strzelać gole, więc jak tu nie wpuścić najlepszej napastniczki JCD?
36' Toczek pojawia się na boisku i już są tego efekty! Jej obecność mobilizuje Andrunyka, który oddaje dwa groźne strzały z dystansu, po których dwukrotnie świetnie interweniuje Matuszak!

Gdy między piątą a siódmą minutą Logintrade strzelil cztery gole, wydawało się, że będziemy świadkami deklasacji. Nic z tego! Cztery otrzymane ciosy długo dawały się we znaki ekipie JCD, która jednak z czasem się otrząsnęła i wróciła do gry w tym spotkaniu! Zdecydowanie lepiej wyglądały poczynania ekipy Łukasza Czuchraja w drugiej odsłonie, w której to trzy razy trafili do siatki i dali wbić sobie tylko jednego gola. Nie udało się jednak wywalczyć choćby remisu i ciągle zespół ten pozostaje bez ani jednego punktu w dorobku! Zgoła inaczej wygląda sytuacja druzyny Jakuba Delimana. Ta wskoczyła na trzecie miejsce w stawce, dziewięć na możliwe dwanaście punktów i pozostaje w realnej grze o awans do drugiej ligi. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Logintrade - Qiagen DNA Crew oraz Atos - JaCierpieDole FC.