22.01 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
2 : 9
( 1 : 4 )
Skład: Chmiel, Głuszek, Najgiebauer, Błaszczyk, Laszecki, Kaczmarczyk, Śliz, Cholewa, Przystaś
Skład: Dudulski, Montenegro, Markiewicz, Rybicki, Sławiński, Piotrowski, Nicieja
3' Daniel Kaczmarczyk
7' Jacek Śliz
12' Paweł Cholewa
24' Paweł Laszecki
25' Jacek Śliz
30' Daniel Kaczmarczyk
39' Jacek Śliz
40' Patryk Przystaś
5' Radosław Markiewicz
39' Rafał Rybicki
Zawodnik meczu: Jacek Śliz (To już nie jest PRO, to już jest ULTRAPRO. Cztery gole, trzy asysty. Praktycznie w pojedynkę rozpykał Monteraila. Czapki z głów.)
Monterail po udanym wejściu w sezon i pokonaniu na inaugurację JaCierpieDole FC stracił punkty z Qiagen DNA Crew, przez który został rozgromiony aż 14:3. Brak Sponsora spisuje się w tym sezonie wzorowo i ma na koncie w tej edycji już dwa zwycięstwa - z Atosem i Audyt Teamem. Z drużynami na "A" ekipie Marka Chmiela jak widać całkiem nieźle idzie. Jak Brakowi Sponsora pójdzie z ekipą na "M"? Jeśli Patryk Przystaś dalej będzie w takiej dobrej formie, a Jacek Śliz załaduje legendarny tryb "PRO" może pójść gładko. Zwłaszcza, że w składzie Monteraila zabraknie najlepszego strzelca tej drużyny - Kacpra Pucka.

2' - Dwa strzały Kaczmarczyka w ciągu jednej minuty, otwarcia wyniku jeszcze jednak nie mamy.
3' - (0:1) Jest i on! Tryb PRO wjeżdża już w trzeciej minucie - Śliz wykłada piłkę Kaczmarczykowi, a ten dokłada nogę i posyła futbolówkę na pustaka!
5' - (1:1) Co uderzył! Strzał z niczego, z połowy boiska w wykonaniu Radka Markiewicza i gała ląduje przy samym słupeczku w sieci!
7' - (1:2) Śliz już się znudził asystowaniem, teraz dla odmiany niczym profesor zewnętrzniaczkiem pakuje piłkę do bramki Monteraila!
7' - (1:3) Śliz przełącza się na tryb ultra-pro i pokonuje Dudulskiego strzałem z główki! A już myślałam, że go dogonię w klasyfikacji, a tu robi się coraz ciężej...
9' - Kaczmarczyk do Laszeckiego, gdyby nie Dudulski byłoby już 1:4.
10' - Uderzenie Najgiebauera, piłkę łapie Dudulski.
11' - Szansa Daniela Montenegro, nie udał się zbytnio ten strzał graczowi Monteraila.
12' - (1:4) Najgiebauer podaje do Cholewy, a ten mocnym strzałem z linii pola karnego nie daje żadnych szans Dudulskiemu!
15' - Kaczmarczyk posłał piłkę w stronę Śliza, chcąc zobaczyć jak ten zamyka to efektownym szpagatem, albo chociaż spektakularnym wślizgiem. Numer większe buty i by się udało.
17' - Groźny strzał Kaczmarczyka, Dudulski mimo że był zasłonięty popisał się dobrą interwencją.
20' - Błąd Chmiela, szansa Sławińskiego, a że zaprzepaszczona to kończymy pierwszą połówkę z 1:4 na liczniku.
22' - Patryk Przystaś z wolnego, trzeba jeszcze odrobinkę dokalibrować nogę.
23' - Przystaś kontra Dudulski, górą kiper Monteraila.
24' - (1:5) Paweł Laszecki wjeżdża w pole karne i ofiarnym strzałem zaskakuje Dudulskiego!
25' - (1:6) No i powiedz takiemu, żeby się uspokoił, to nic sobie z tego nie zrobi i dalej strzela. Chyba nici z dogonienia Jacka-Pro-Śliza w klasyfikacji strzeleckiej. Obrońca Braku Sponsora z łatwością posyła piłkę obok Dudulskiego strzałem z pola karnego i może fetować już zdobycie hat-tricka!
28' - Śliz poluje na kolejną asystę, kolegom nie udaje się jednak tego zamknąć, w dużej mierze dzięki temu, że dobrze spisuje się defensywa Monteraila.
30'- (1:7) Brak Sponsora może i nie ma sponsora, ale na pewno ma całkiem kumatych grajków, którzy doskonale wiedzą jak się strzela gole pod balonem! Daniel Kaczmarczyk wpisuje się na listę strzelców już po raz drugi w tym spotkaniu!
33' - Laszecki indywidualnie, nogami broni to Dudulski.
34' - Uaktywniła się bańka Mistera Pro, Dudulski dla odmiany broni to rękami.
36' - Śliz po założeniu siaty rywalowi nie wytrzymał ciężaru swojej zajebist*ści i aż upadł przez to wszystko na murawę.
37' - Co za przyjęcie Śliza. Jakim klejem pastujesz buty Jacku? Pożycz mi na środę, przyda się.
39' - (1:8) Wjeżdża tryb ultra-mega-giga-pro, Śliz ładuje piłkę na pustaka z trzech metrów, po czym prezentuje widzom ciekawy piruecik i patrzy czy fani dobijają się już po autografy.
39' - (2:8) Ładna odpowiedź Monteraila - Rafał Rybicki nie daje szans Chmielowi i pakuje piłkę przy dalszym słupku!
40' - (2:9) "Trzecia asysta!" - komunikuje Śliz. Widzieliśmy. Wynik ustala Patryk Przystaś!

Monterail bez Pucka, Brak Sponsora ze Ślizem - to wróżyło tylko jedno - wysoką wygraną ekipy Marka Chmiela. Brak Sponsora wygrywa kolejny mecz i tylko gorszy bilans bramkowy od Zielonych Aniołów decyduje o tym, że team Chmiela jest wiceliderem, a nie liderem. Następny gameweek przyniesie Brakowi Sponsora potyczkę z GSC MDM Rocks, a Monterailowi z XL Catlin.