19.01 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Kamil Struski
( 5 : 1 )
Skład: Dudulski, Nogala, Pucek, Piotrowski, Nikulin, Raczyng
Skład: Pandza, Stolaś, Śleszyński, Stępień, Nowak, Cęcek, Chlapiński, Scandolara, Pożarowski
19' Michał Raczyng
26' Przemysław Piotrowski
32' Michał Raczyng
4' Łukasz Nowak
6' Łukasz Nowak
11' Łukasz Nowak
15' Łukasz Nowak
18' Łukasz Nowak
24' Jacek Pożarowski
27' Łukasz Nowak
27' Jacek Pożarowski
28' Maciej Stępień
29' Łukasz Nowak
31' Łukasz Nowak
33' Łukasz Nowak
Zawodnik meczu: Łukasz Nowak (Bezapelacyjnie najlepszy zawodnik dzisiejszych zawodów. Łukasz bardzo długo będzie się śnił Dudulskiemu, dziś trochę nastrzelał :) )
Qiagen DNA Crew po porażce na inaugurację z Beer Boys zrehabilitował się gromiąc JaCierpieDole FC 10:3. Z JCD punkty ugrał także ZKS Monterail. Drużyna Jana Dudulskiego miała okazję już rywalizować z Qiagen - rok temu na balonie DNA wygrało 7:2, a głównym bohaterem tego widowiska był oczywiście Łukasz Nowak, który zdobył cztery gole. Napastnik Qiagen w tym sezonie jest również w wyśmienitej formie i z ośmioma bramkami jest liderem klasyfikacji najlepszych strzelców OFC3. Bukmacherzy w roli faworyta stawiają ekipę Qiagen. Monterailu lekceważyć jednak nie można - w końcu jakby nie patrzeć team Dudulskiego w tym sezonie jest jeszcze niepokonany, a do formy napastników też specjalnie przyczepić się nie można - Kacper Pucek w meczu z JCD odnotował bowiem hat-tricka.
2' Dudulski wychodzi obronną ręką z pojedynku sam na sam z Pożarowskim.
4' - (1:0) Kąśliwy strzał z dystansu Łukasza Nowaka, Dudulski bez szans.
6' - (2:0) Łukasz Nowak nie ma skrupułów dla rywali, potężna bomba i mamy drugą bramkę w meczu.
9' Bramkarz ZKS broni dziś znakomicie, można rzec że od początku trwa pojedynek QDC - Dudulski.
11' - (3:0) Hat-trik Nowaka,  Dudulski nie miał najmniejszych szans na skuteczną interwencje.
12' Potężny strzał Nowaka, Dudulski przenosi piłkę nad poprzeczkę.
14' Jeden z nielicznych wypadów ZKS pod bramkę przeciwnika, strzał Pucka na rzut rożny wybija golkiper QDC.
15' - (4:0) Błyskawiczna kontra QCD zakończyła się celnym trafieniem Nowaka.
17' Nowak obija słupek !
18' - (5:0) Nowak nie ma litości dla rywala, zdobywa swoją piątą bramkę w meczu.
19' - (5:1) Dystans do rywala zmniejsza Michał Raczyng.
22' Udana interwencja bramkarza QCD, broni uderzenie z najbliższej odległości Piotrowskiego.
23' Rzut wolny na QCD, Nowak trafia prosto w mur.
24' - (6:1) Piłka po strzale z dystansu wpada do siatki, autorem trafienie tym razem nie jest Nowak, to ...Jacek Pożarowski.
26' - (6:2) ZKS za sprawą Piotrowskiego zmniejsza dystans do rywala.
27' - (7:2) Obudził się Pożarowski, notuje drugie trafienie w tym meczu.
27' - (8:2) Przebudził się w drugiej odsłonie Łukasz Nowak, to jego szóste trafienie.
28' - (9:2) Kolejny zawodnik QCD wpisuje się na listę strzelców, jest to Maciej Stępień.
29' - (10:2) Nowak nie ma litości....
31' - (11:2) I znowu Nowak.....
31' - (12:2) To już jest nudne .... Nowak !
32' - (12:3) I coś nowego Raczyng przerywa passe Nowaka.
33' - (13:3) Nowak !!!
33' - (14:3) Co on wyprawia ??? Idzie na rekord !? Nowak !!!!!!
35' Pewna obrona Dudulskiego po strzale Nowaka.
37' Napór QDC trwa jednak nic nie chce wpaść.
39' Ostatnie podrygi ale wciąż Dudulski niepokonany :)

Mecz miał jednostronny przebieg, QCD był dziś zdecydowanie lepszy i zasłużenie zgarnął trzy oczka. W następnym meczu zagrają z XL Catlin o bardzo ważną pozycję w lidze. ZKS powalczy o drugie zwycięstwo z drużyną Brak Sponsora.