03.01 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 1 : 3 )
Skład: Chmiel, Najgiebauer, Błaszczyk, Kaczmarczyk, Grobelny, Śliz, Cholewa, Przystaś
Skład: Reisner, Hawrylkiewicz, Kubiczek, Kembrowski, Brycki, Mazurek, Piotrowski, Kucharski
7' Jacek Śliz
12' Marcin Błaszczyk
19' Patryk Przystaś
27' Patryk Przystaś
30' Daniel Kaczmarczyk
35' Daniel Kaczmarczyk
2' Adrian Kucharski
8' Adam Kubiczek
26' Rafał Mazurek
31' Piotr Piotrowski
32' Piotr Piotrowski
37' Adrian Kucharski
Zawodnik meczu: Daniel Kaczmarczyk (Nowy nabytek Braku Sponsora pokazał się z bardzo dobrej strony. Odznaczał się sporą aktywnością, strzelił dwa gole i zanotował asystę. Wyróżnić trzeba także Patryka Przystasia i Adama Kubiczka. )

W najniższej klasie rozgrywkowej w pierwszym tygodniu odbędą się zaledwie trzy spotkania. Na pierwszy ogień pójdzie mecz debiutanta - drużyny Atos z Brakiem Sponsora. O Atosie za wiele póki co powiedzieć nie możemy - wiemy tyle, że jest to team pracowników wrocławskiego oddziału Atos Global Delivery Center Polska. W jakiej formie są gracze zespołu Adama Kubiczka i jak będą sobie radzić na obiekcie olimpijskim na razie nie wiemy. Brak Sponsora wygląda już bardziej znajomo - drużyna o tej nazwie grała już na Kuźnikach, ostatnio w lidze WLB, a jakby bardziej się wgłębić w skład można by zauważyć, że i z ligą OFC spora część zawodników jest zaznajomiona i w ostatniej edycji ligi OFC w barwach Lux Torpedy zajęła 8. lokatę w drugiej lidze. Początek tego meczu zaplanowano na 22:35, mamy nadzieję, że mimo później pory gracze obu ekip nie pozwolą nam zasnąć i zaserwują ciekawe piłkarskie widowisko.

2' Mamy pierwszą kartkę w tej edycji WOFC. Żółtym kartonikiem ukarany zostaje Adrian Kucharski z Atosu.
6' Marcin Błaszczyk z dystansu i piłka po jego próbie przelatuje tuż nad poprzeczką.
7' (0:1) - Daniela Kaczmarczyka strzał zza pola karnego i na słupek piłkę zbija bramkarz Atosu. Do tej dopada Jacek Śliż i pakuje piłkę do pustej bramki.
8' (1:1) - Długo w notesiku sędziego nie widniał wynik 1:0, ponieważ po chwili do wyrównania doprowadza Adam Kubiczek!
11' Dobre wyjście z bramki notuje Marek Chmiel, który wślizgiem wybija futbolówkę spod nóg Kucharskiego.
12' (1:2) - Błaszczyk sprytnym lobem zaskakuje bramkarza Atosu i wyprowadza swoją drużynę na ponowne prowadzenie.
19' (1:3) - Patryk Przystaś podchodzi do piłki ustawionej przed kołem środkowym boiska, czyli do rzutu wolnego. Zawodnik Braku popatrzył i pięknym strzałem w okienko pokonuje bramkarza "biało-niebieskich".
23' Kubiczek w kontrze do Kucharskiego i kolejny raz z bramki bardzo dobrze wychodzi Chmiel i co za tym idzie wybija piłkę na rzut rożny!
24' Kontra Braku Sponsora i Kaczmarczyka uderzenie z prawej strony świetnie nogami broni bramkarz.
25' Przystaś ze środka schodzi do lewej nogi i strzela po ziemi tak, że bramkarz udanie wyłapuje "balon".
26' (2:3) - Rafał Mazurek strzałem przy dalszym słupku trafia gola kontaktowego, który zwiastować będzie emocje!
27' (2:4) - Śliż z rożnego zagrywa do Przystasia, który bez większych problemów mija jednego z obrońców Atosu i uderzeniem w długi róg bramki nie daje żadnych szans bramkarzowi.
30' (2:5) - Kaczmarczyk staje oko w oko z bramkarzem Atosu i strzałem obok niego umieszcza futbolówkę w siatce.
31' (3:5) - Rozmontowana defensywa Braku Sponsora. Brycki do Piotrowskiego, a ten umieszcza piłkę w pustej bramce.
31' (4:5) - Piotrowski idzie za ciosem i zmniejsza dystans do rywali
35' (4:6) - Kaczmarczyk obraca się z obrońcą na plecach i strzałem z woleja pokonuje bramkarza po raz drugi!
37' (5:6) - Kubiczek do Kucharskiego, to zwiastuje kolejnego gola dla Atosu. Piątego już w tym spotkaniu! Czy uda im się doprowadzić do remisu?

Niezwykle emocjonujące starcie na koniec środkowego matchday'u. Debiutujący w naszej lidze Atos zaprezentował się z dobrej strony, ale nie udało mu się ugrać choćby jednego punktu ze zdecydowanie bardziej doświadczonym Brakiem Sponsora. O premierowe punkty w WOFC ekipa Adama Kubiczka powalczy z KPMG Audyt Team. Zespół Marka Chmiela również w swoim najbliższym pojedynku "stanie w szranki" z KPMG.