14.03 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
2 : 5
( 1 : 2 )
Skład: Pieńkowski, Halek, Borysewicz, Dzietczyk, Marmurowicz, Milewski, Doliński
Skład: Maj, Zmórzyński, Wierzbicki, Jarząb, Krause, Majchrzak
2' Damian Marmurowicz
17' Paweł Milewski
27' Rafał Dzietczyk
37' Damian Marmurowicz
39' Damian Marmurowicz
17' Daniel Maj
26' Kuba Krause
Zawodnik meczu: Damian Marmurowicz (Damian był niezwykle aktywny przez całe spotkanie, zwłaszcza w pierwszej połowie. Zawodnik Auto Trucku często zagrażał bramce przeciwników, a spotkanie zakończył z hattrickiem. Wyróżnienie dla Rafała Dzietczyka. )

W ostatni dzień rozgrywek pod balonem tej zimy dojdzie do potyczki ORA Wrocław z Auto Truckiem. Okręgowa Rada Adwokacka pełni rolę czerwonej latarni ligi i w najlepszym razie może zostać "liderem strefy spadkowej" - zespół Marcina Zmórzyńkiego skończy sezon na 9. lokacie jeśli pokona Auto Truck, Żwir przegra bądź zremisuje z Impelem, a Kruczki wygrają z Panalpiną. Ekipa Zbyszka Krowickiego nie ma już szans awansować w ligowej tabeli i może sezon zimowy zakończyć co najwyżej na siódmej lokacie (bądź na ósmej jeśli Impel wygra ze Żwirem, a Auto Truckowi powinie się noga z ORA). Patrząc na przebieg obecnej edycji w roli faworyta można stawiać zespół Auto Trucku, posiadający w dorobku o siedem oczek więcej od drużyny Marcina Zmórzyńskiego. Pod względem straconych i strzelonych goli sytuacja u obu ekip jest zbliżona. Co nas czeka w najbliższą środę? Kolejne bramki Rafała Dzietczyka i czwarta wygrana AT, czy może popisy Daniela Maja i godne pożegnanie Okręgowej Rady Adwokackiej z drugą ligą? EDIT: Obie drużyny zagrają bez nominalnych bramakarzy. W Auto Trucku zobaczymy stałego bywalca - Filipa Borysewicza, zaś w Okręgowej Radzie Adwokackiej - Marcina Zmórzyńskiego.

2' (0:1) - Daleka piłka od Filipa Borysewicza w kierunku Damiana Marmurowicza. Ten ładnie przyjmuje piłkę i strzałem po ziemi, w długi róg daje prowadzenie Auto Truckowi!
6' Paweł Milewski staje przed szansą, wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i oddaje strzał, który po interwencji bramkarza sparowany zostaje na poprzeczkę!
10' Marmurowicz mija rywala przy linii bocznej, staje oko w oko z Marcinem Zmórzyńskim i strzela po ziemi, minimalnie obok bramki.
12' Piotr Wierzbicki z najbliższej odległości trafia w poprzeczkę!
14' Daniel Maj "z dużego palca" - Filip Borysewicz po tym strzale odbija piłkę do boku!
17' (0:2) - Błąd Zmórzyńskiego, który wypuszcza piłkę pod nogi Milewskiemu, który takiego prezentu nie marnuje i precyzyjnym strzałem przy słupku umieszcza futbolówkę w bramce!
17' (1:2) - Kontra Okręgowej Rady Adwokackiej zakończona zostaje bramką kontaktową. Jej autorem Daniel Maj.
25' Mocny strzał Kamila Majchrzaka z dystansu i bramkarz odbija piłkę do boku!
26' (2:2) - Z autu Maj zagrywa idealnie pod bramkę do Krause, a ten strzałem z najbliższej odległości nie daje żadnych szans Borysewiczowi, doprowadzając do wyrównania!
27' (2:3) - Długo się ORA z remisu nie cieszyła, bowiem po chwili Auto Truck wraca na prowadzenie. Dzietczyk zakręcił obrońcami drużyny przeciwnej i pewnym strzałem pokonuje Zmórzyńskiego!
29' Dzietczyk zza pola karnego, obok słupka!
31' Zmiana między słupkami u "zielonych". Zmórzyńskiego zastępuje Jarząb.
32' Krause do Majchrzaka, który zza pola karnego strzela mocno - w słupek!
35' Wierzbicki może strzelić bramkę dającą wyrównanie, ale po jego uderzeniu instynktownie interweniuje Borysewicz.
37' (2:4) - Moczydłowski do Marmurowicza, a ten precyzyjnym strzałem przy słupku zaskakuje Jarząba!
39' Majchrzak zza pola karnego - w słupek!
39' (2:5) - Milewski w tempo do Marmurowicza, który strzałem z prawej strony pola karnego pokonuje Jarząba po raz drugi!
40' Kolejny strzał Dzietczyka i znowu w słupek!

Zacięte spotkanie w drugiej lidze, w którym obie drużyny wypracowały sobie wiele dogodnych sytuacji, ale to Auto Truck był bardziej skuteczny i to on zakończył sezon zwycięstwem. Tym samym gracze Zbigniewa Krowickiego kończą zmagania na siódmej lokacie, a Okręgowa Rada Adwokacka zamyka tabelę i za rok będzie występowała w najniższej klasie rozgrywkowej. Obu drużynom dziękujemy za udział w edycji zimowej i zapraszamy do występów w kolejnych odsłonach ligi Wrocbal.