14.03 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
5 : 1
( 3 : 0 )
Skład: Bekier, Marajda, Kędrzycki, Kmieć, Szymończyk, Drogosz, Sekuła, Wiślewski, Świder
Skład: Miklas, Nowak, Klimek, Rosolak, Nawrot, Kopeć, Mioduszewski, Kozioł
29' Wojciech Szymończyk
38' Wojciech Szymończyk
11' Michał Klimek
13' Grzegorz Kozioł
18' Tomasz Mioduszewski
33' Michał Klimek
35' Szymon Kopeć
40' Michał Klimek
Zawodnik meczu: Michał Klimek (Nie do zdarcia w defensywie, z inklinacjami ofensywnymi wnoszącymi bardzo wiele do gry Kruczków. Michał strzelił ważne dwa gole! )

Ostatnim meczem jaki dane nam będzie oglądać w tym sezonie w ramach drugiej ligi OFC będzie spotkanie Kruczków z Panalpiną. Wynik tego pojedynku będzie bardzo istotny nie tylko dla samych rywalizujących ze sobą drużyn, ale także dla innych ekip zamieszanych w walkę o medale. Drużyna Szymona Kopcia jest w o tyle komfortowej sytuacji, że nie musi się oglądać na innych - wystarczy, że pokona Panalpinę i niezależnie od tego co wydarzy się w pozostałych pojedynkach sięgnie po tytuł mistrzowski. W najgorszym razie Kruczki mogą skończyć sezon z brązowymi krążkami. Kruczki posiadają najskuteczniejszy atak w OFC2 (aż 70 strzelonych goli), dziewiąta w stawce Panalpina ma natomiast najgorszą obronę (aż 60 bramek po stronie strat). Czy takie statystyki oznaczać będą łatwą wygraną i co za tym idzie złoty medal dla teamu Kopcia?

5' Kamil Mioduszewski strzela zza pola karnego i udanie piłkę do boku odbija Paweł Marajda.
6' Jeszcze jedna akcja Mioduszewskiego, kolejny strzał i kolejna udana interwencja bramkarza.
8' Grzegorz Bekier do Wojciecha Szymończyka, którego uderzenie przelatuje tuż nad poprzeczką.
9' Piotr Miklas stara się zaskoczyć bramkarza rywali strzałem piętką, ale golkiper jest czujny i odbija piłkę na rzut rożny!
10' To powinien być gol, ale w bardzo dobrej sytuacji do bramki nie trafił Grzegorz Kozioł, którego uderzenie z najbliższej odległości nad poprzeczką przenosi Bekier!
11' (1:0) - Starania Kruczków w końcu przyniosły bramkę! Miklas z rożnego zagrywa do Klimka, który strzałem z bliska pokonuje Marajdę i daje prowadzenie swojej drużynie!
12' WAŻNA INFORMACJA DLA ASTECHU I NIC SIĘ NIE STAŁO. DRUGA POŁOWA NA WROCBAL TV (NA ILE BATERIA POZWOLI).
13' Szymon Kopeć huknął z dystansu i piłka przelatuje nad poprzeczką.
13' (2:0) - Kozioł zabiera piłkę rywalowi, staje oko w oko z Bekierem i strzałem po ziemi nie daje żadnych szans bramkarzowi!
14' Groźny strzał Wojciecha Szymończyka zza pola karnego i na raty po nim interweniuje Paweł Nowak!
Relacja Live w linku!
18' (3:0) - Nowak idealnie zagrywa, praktycznie przez pół boiska do Mioduszewskiego, który przyjmuje sobie piłkę i podcina ją nad wychodzącym z bramki Marajdą!
21' W związku z oglądalnością, która w szcztowych momentach osiągała aż dwie osoby, nasz program został ściągnięty z anteny. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i zapraszamy do relacji tekstowej.
22' Szymończyk z rzutu wolnego strzela wprost w dobrze ustawionego Nowaka.
23' W odpowiedzi mocne uderzenie Kopcia - w słupek!
25' Szybka akcja Kruczków. Kopeć do Miklasa, ten do Nawrota na prawą stronę, a gracz z numerem "5" strzela mocno wprost w dobrze ustawionego Marajdę.
26' Techniczny strzał Szymończyka z wolnego, ale Nowak jest na posterunku i udanie odbija piłkę poza światło bramki.
27' Kozioł zabiera się z piłką, mija po drodze dwóch rywali, wpada z piłką w pole karne i strzela, tuż obok słupka!
29' (3:1) - Bekier z autu zagrywa do Szymończyka, którego próba w końcu znajduje drogę do bramki i to nie w byle jaki sposób, bowiem wpada do sieci tuż pod poprzeczkę, obok bezradnego Nowaka!
30' Wolny dla Panalpiny! Szymończyk strzela w bramkarza! Mamy dobitkę Szymończyka i słyszymy z ust golkipera Kruczków "nie ma". Bardzo pewne było to stwierdzenie, bowiem piłka po strzale gracza z "7" na plecach zatrzymuje się na spojeniu słupka z poprzeczką! Oj szczęście ma w tej sytuacji golkiper "czerwonych".
31' Kąśliwy strzał Marcina Sekuły zza pola karnego i sporym refleksem wykazuje się Paweł Nowak, który zbija piłkę do boku!
32' Michał Rosolak z pola karnego, z "czuba" - wprost w Marajdę!
33' Klimek nierozważnie atakuje przy linii bocznej Szymończyka i zostaje ukarany żółtą kartką.
33' Bekier w zamieszaniu pod bramką trafia w słupek!
35' (4:1) - Miklas piętą zagrywa do Kopcia, a ten daje Kruczkom trzybramkowe prowadzenie!
38' Szymończyk niesportowo się zachowuje i zostaje ukarany żółtą kartką.
39' Po strzale Nawrota piłkę z pustej bramki wybija Wiślewski.
40' (5:1) - Klimek zabiera się z futbolówką i strzałem z pola karnego kończy strzelanie w tym meczu!
40' Bekier z dystansu - Nowak kapitalnie zbija piłkę na rzut rożny!

Panalpina Polska postawiła trudne warunki Kruczkom, ale nie była w stanie ugrać choćby jednego punktu. Zespół Szymona Kopcia do końca wierzył w sukces i go osiągnął. Tym samym zostaje mistrzem 2 ligi i za rok będzie występował w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wojciech Szymończyk i spółka, co już było wiadome wcześniej, żegnają się z zapleczem 1 ligi. Obu drużynom dziękujemy za udział w edycji zimowej i zapraszamy do występów w kolejnych odsłonach ligi Wrocbal.