09.03 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Płoszczyca, Czerniak, Szewczyk, Borek, Burdun, Hanka, Olszak
Skład: Sekuła, Wiślewski, Bekier, Marajda, Kędrzycki, Szymończyk, Drogosz, Świder
12' Karol Olszak
20' Miłosz Czerniak
36' Tomasz Hanka
38' Wojciech Burdun
40' Marek Płoszczyca
40' Miłosz Czerniak
6' Marcin Sekuła
13' Wojciech Szymończyk
15' Wojciech Szymończyk
17' Marcin Sekuła
20' Wojciech Szymończyk
24' Wojciech Szymończyk
34' Jakub Drogosz
39' Paweł Marajda
40' Marcin Sekuła
Zawodnik meczu: Wojciech Szymończyk (Niesamowity występ Wojtka przeciwko NGE. Zawodnik Panalpiny poprowadził swój zespół do zaskakującej wygranej. Strzelił cztery bramki, zanotował dwie asysty i asystę drugiego stopnia. )

Panalpina pożegnała się już z drugą ligą i w przyszłym sezonie graczy Jakuba Drogosza będziemy oglądać w najniższej klasie rozgrywkowej. Szóste w stawce NGE zgromadziło do tej pory na swoim koncie 15 oczek, a więc tylko o trzy mniej niż trzeci Czarny Byk, mając do tego mecz mniej rozegrany od teamu Wolana. Istnieją więc matematyczne szanse na wywalczenie przez Engineering awansu i medali w tym sezonie. Aby myśleć o takich osiągnięciach w pierwszej kolejności należy pokonać Panalpinę. Patrząc na statystyki nie powinno być to trudne zadanie. Czy statystyki przełożą się na boiskowe realia?

3' Wojciech Szymończyk z lewej strony strzela na bramkę i szpicem buta Jakub Szewczyk przenosi piłkę poza światło bramki!
6' (1:0) - Szymończyk zagrywa do Marcina Sekuły, a ten oddaje uderzenie zza pola karnego i piłka po pechowej interwencji Szewczyka wpada do siatki tuż przy słupku! Mamy otwarcie wyniku!
7' Konrad Kędrzycki mija rywala i mocno strzela na bramkę, tak, że golkipera od utraty drugiego gola ratuje słupek!
12' (1:1) - Więcej z gry miała Panalpina Polska, ale to NGE strzela gola wyrównującego! Miłosz Czerniak podaje do Karola Olszaka, a ten pewnym strzałem pokonuje Grzegorza Bekiera!
13' (2:1) - Długo z wyrównania się NGE nie cieszyło, bowiem Szymończyk daje prowadzenie swoim kolegom, po tym jak pokonuje bramkarza strzałem z woleja!
15' (3:1) - Sekuła do Szymończyka w pole karne, ten z łatwością mija bramkarza i pakuje futbolówkę do "pustaka"!
17' (4:1) - Szymończyk do Sekuły, a ten płaskim uderzeniem przy słupku pokonuje Szewczyka po raz drugi w tym spotkaniu!
20' (4:2) - Czerniak mocnym strzałem z dystansu, w środek bramki zaskakuje Reisnera!
20' Szymończyk z prawej strony - bramkarz udanie interweniuje nogami!
20' (5:2) - Po chwili futbolówkę chce wybić Jacek Borek, lecz w nią nie trafia i ta pada łupem Szymończyka, który sprytnym uderzeniem w krótki róg kompletuje hattricka!
22' Borek z woleja i z trudem, ale skutecznie Reinser odbija futbolówkę!
24' (6:2) - Szymończyk mija obrońcę i strzałem przy dalszym słupku pokonuje!
29 Uderzenie Szymończyka zza pola karnego i słupek ratuje Szewczyka od utraty gola!
34' (7:2) - Kędrzycki do Drogosza i mamy siódmego gola dla Panalpiny Polskiej w tym spotkaniu!
35' Sekuła z prawej strony - na raty po tej próbie interweniuje bramkarz NGE!
36' (7:3) - Hanka z dystansu i piłka po rękach bramkarza znajduje drogę do bramki!
38' (7:4) - Burdun z najbliższej odległości, z woleja pokonuje Reisnera! NG Engineering nadal walczy o korzystniejszy rezultat!
39' (8:4) - Paweł Marajda posyła futbolówkę w kierunku bramki i może cieszyć się z gola! Przy tej sytuacji nie popisał się bramkarz!
40' (8:5) - Burdun wystawia piłkę jak na tacy Markowi Płoszczycy, a ten z zimną krwią umieszcza ją w pustej bramce.
40' (8:6) - Czerniak mocnym strzałem pod poprzeczkę (przedniej urody) nie daje żadnych szans bramkarzowi!
40' (9:6) - Panalpina przypieczętowuje swoje zwycięstwo. Szymończyk zagrywa pod bramkę do Sekuły, a ten na raty pokonuje Szewczyka!

Po jakby nie było zaskakujacej wygranej Beer Boys w trzeciej lidze, mamy kolejną niespodziankę. W drugiej lidze zamykająca tabelę Panalpina Polska pokonuje walczące o awans - NG Engineering. Jest to triumf jak najbardziej zasłużony, bowiem NGE grało poniżej oczekiwań i dopiero w końcówce się przebudziło! Zabrakło jednak czasu, aby uzyskać remis. Tym samym Miłosz Czerniak i jego koledzy nadal pozostają na szóstej lokacie i praktycznie stracili szanse na awans. O poprawienie swojego dorobku punktowego powalczą z Wybrzeżem Klatki Schodowej. Debiutant z kolei "skrzyżuje rękawice" z wiceliderem - Kruczkami.