05.03 godz. 22:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Maj, Ogrodnik, Zmórzyński, Wierzbicki, Jarząb, Krause, Wilento
Skład: Szycher, Wolan, Wolan, Matuszny, Strykowski, Lenartowicz
18' Maciej Wilento
25' Maciej Wilento
40' Paweł Ogrodnik
6' Michał Strykowski
31' Przemysław Matuszny
34' Michał Strykowski
Zawodnik meczu: Michał Strykowski (Najlepszy snajper Czarnego Byka nie zawiódł - mecz z ORA kończy z dwoma golami na koncie (byłoby tego więcej gdyby nie złośliwe słupki). Ostatni gol okazał sie kluczowy i dał Bykom 3 punkty. Na wyróżnienie zasłużył Maciej Wilento.)

Szósty w stawce Czarny Byk do miejsca premiowanego awansem traci zaledwie jeden punkt. Obecnie na trzeciej lokacie gwarantującej promocję do wyższej klasy rozgrywkowej i brązowy medal na koniec sezonu jest Astech, a więc ekipa, z którą Byki zagrają w przyszłym tygodniu. Walka łatwa jednak nie będzie - na drodze stanie bowiem Okręgowa Rada Adwokacka - drużyna która ostatnio się przebudziła i rozbiła FC Żwir aż 13:2. Dzięki temu ORA ma jeszcze teoretyczne szanse się utrzymać. Żeby nie spaść do trzeciej ligi team Zmórzyńskiego musi wygrać swoje ostatnie dwa spotkania - z Bykami i Auto Truckiem i trzymać kciuki za rezultaty pozostałych spotkań, w które zamieszane są ekipy walczące o ligowy byt - a więc Auto Truck (który dzisiaj sensacyjnie pokonał walczące o mistrza Kruczki), Impel i Żwir. W zespole ORA w znakomitej formie jest Daniel Maj o czym mieliśmy okazję przekonać się tydzień temu (aż 7 goli ze Żwirem!). W teamie Byków za strzelanie bramek odpowiada głównie Michał Strykowski, który w tej edycji ma na koncie tyle samo goli co Maj - 16. Który z tych dwóch zawodników poprawi swoje statystyki i która z ekip będzie bliższa osiągnięcia zamierzonego celu przekonamy się już za chwilę!

4' - Pierwsze cztery minuty do dominacja Czarnego Byka. Posiadanie piłki i konstruowane akcje nie przekładają się jednak na zdobycz w postaci gola.
6' (1:0) Byki uparcie dążą do celu, a upartość czasem popłaca. Do siatki trafia Michał Stykowski! A to niespodzianka, kto by się spodziewał, że akurat on :)
8' - Wypracował sobie dobrze pozycję do strzału Przemek Matuszny, sam strzał był już jednak mniej dobry.
9' - Czaił się do strzału Kiero ORA - Marcin Zmórzyński, dobrze zblokowała to jednak defensywa Czarnego Byka.
11' - Michał Strykowski podaje do Przemka Matusznego, ten decyduje się na efektowną przewrotkę, na jego nieszczęście Paweł Ogrodnik zatrzymuje piłkę po tym ciekawym strzale.
12' - Maj z wolnego, miał z tym trochę kłopotów Tomek Szycher, ale ostatecznie dał radę.
18' (1:1) Kuba Krause podaje z autu do Maćka Wilento, ten uderza, mamy jeszcze delikatny rykoszet i piłkę w siatce!
20' - Ogrodnik broni uderzenie z pola karnego autorstwa Przemka Matusznego.
22' - Matuszny z wolnego najpierw trafia w mur, dobitka ląduje na bramkarzu. Ktoś tam jeszcze dopatrzył się nakładki, akcja Byków pali na pawewce.
25' (1:2) Fantastycznie na piłkę nabiegł Maciek Wilento, Tomek Szycher nie miał nic do powiedzenia przy tym atomowym strzale!
26' - Kolejne mocne uderzenie ORA, tym razem w roli głównej Kuba Krause. Tym razem Szycher spisuje się bez zarzutów.
28' - Niecelny strzał Strykowskiego.
31' (2:2) Do wyrównania z rzutu wolnego doprowadza Przemek Matuszny!
33' - Mocny strzał Wilento z trudem broni Szycher, dobitka Maja idzie obok bramki.
34' (3:2) Byki na prowadzeniu! Do siatki ponownie trafia Michał Strykowski!
35' - Piłka po strzale Matusznego trafia w słupek! Mogło być już po meczu!
36' - Wyjątkowo złośliwe są dzisiaj słupki - tym razem obramowanie bramki obija Michał Strykowski.
37' - Cytując klasyk - "To jest ku*** niemożliwe!" - kolejny słupek, znów po strzale Strykowskiego!
38' - Piłka po strzale Wilento o centymetry mija spojenie bramki Szychera.
39' - Znów Wilento, tym razem interweniuje Tomek Szycher i mamy rożny dla ORA.
39' - Piotr Jarząb posyła piłkę nad poprzeczką.
40' Żółtą kartkę za faul ogląda Paweł Ogrodnik.
40' - Matuszny z wolnego, nad poprzeczką.

ORA Wrocław przegrywa minimalnie z Czarnym Bykiem i tym samym żegna się z pierwszą ligą. Czarny Byk wskakuje na trzecią lokatę i sprawa awansu i medali pozostaje otwarta. W przyszłym tygodniu obie ekipy rozegrają swoje ostatnie mecze w tej edycji - Czarny Byk z Astechem, a ORA Wrocław z Auto Truckiem.