Skład: Nowak, Klimek, Krupa, Nawrot, Gruszka, Kopeć, Mioduszewski, Kozioł
Skład: Pieńkowski, Halek, Borysewicz, Dzietczyk, Stachowicz, Marmurowicz, Milewski
10' Szymon Kopeć
32' Grzegorz Kozioł
7' Rafał Dzietczyk
9' Rafał Dzietczyk
17' Damian Marmurowicz
19' Marcin Stachowicz
28' Damian Marmurowicz
40' Paweł Milewski
Zawodnik meczu: Damian Marmurowicz (Najmocniejszy punkt zwycięskiej ekipy Auto Trucku. Był aktywny, jak tylko miał okazję to próbował strzelać, do tego nie zapominał o kolegach i dobrze z nimi współpracował. Pojedynek z kandydatem do złota Damian kończy z dubletem i asystą na koncie.)

Kruczki są już o krok od mistrzowskiego tytułu. Drużynie Szymona Kopcia pozostały do rozegrania jeszcze dwa mecze - z Auto Truckiem i Panalpiną, ale wystarczy, że dzisiaj uda się pokonać zespół Zbyszka Krowickiego i złoty medal będzie pewny, niezależnie od tego co wydarzy się w pozostałych meczach w tej kolejce i w przyszłym tygodniu. Do tego na doskonałej drodze do zdobycia korony króla strzelców jest Piotr Miklas, który dla Kruczków w tej edycji trafiał do siatki już 24 razy. Nic więc dziwnego, że zespół Kopcia z takimi notowaniami typowany jest jako faworyt tego starcia. Czy mimo tego niebędący jeszcze pewny utrzymania Auto Truck pokusi się o sprawienie niespodzianki? Kruczki będą musiały radzić sobie bez Miklasa, który walczy z kontuzją.

1' (0:1) No i mamy zwycięzcę plebiscytu na najszybciej strzelonego gola w tej edycji! Po strzale ze środka w wykonaniu Grzegorza Kozła piłka ląduje w siatce, a arbiter Miedziński na swoim sportowym Rolexie ma dopiero drugą sekundę!
3' - Niecelne uderzenie Marmurowicza.
4' - Kozioł uderza z pola karnego, bez trudu łapie to Półto... a nie wybaczcie, Półtoraka dzisiaj nie ma (za 2 minuty wybije godzina 22, więc sami wiecie jak jest). Na budzie w Auto Trucku stoi dzisiaj Borysewicz.
4' - Między słupkami bramki Kruczków od początku spotkania wykazywać się będzie Irek Gruszka.
7' (1:1) Na bramkę Gruszki uderza Dzietczyk, piłka wpada przy lewym słupku (prawym z perspektywy Gruszki) i mamy remis mili państwo!
8' (1:2) Kruczki chcą już dzisiaj opijać złoto, cisną więc dalej. A konkretnie ciśnie Michał Nawrot, który zaskakuje Borysewicza i wyprowadza swoją ekipę na prowadzenie!
9' (2:2) Widać, że Rafał Dzietczyk nie oglądał w weekend Arsenalu bo gra mu się klei. Cudowne trafienie w okienko, znów mamy remis! (Podobno Dzietczyk jak strzeli hat-tricka to zdejmie koszulkę i zaprezentuje podkoszulek z napisem Wenger Out). Asysta idzie na konto Marmurowicza.
10' (2:3) Będzie co opijać dziś czy nie? Na razie się na to zanosi bo kroczek w stronę złota robi Szymek Kopeć, który pokonuje popularnego Borysa i wyprowadza Kruczki na prowadzenie!
15' - Ładną paradę Borysa po strzale z dystansu przyuważyłam, autora strzału już niestety nie. Wybaczcie.
16' - Nie wiemy co tam za kawał Pieńkowski opowiedział Borysowi, ale też chętnie go wysłuchamy w przerwie.
17' (3:3) Wolny pośredni dla Auto Trucku, Stachowicz podaje piłkę do Marmurowicza, a ten mocnym strzałem nie daje szans Gruszce!
19' (4:3) Fantastyczna bomba Stachowicza i mamy Auto Truck na prowadzeniu!
21' - Piłka po strzale Dzietczyka odbija się od słupka i wychodzi za boisko.
22' - Nonono, szacuneczek za wizję. Aż szkoda, że nie wpadło - swoich sił z przewrotki próbuje Marmurowicz.
23' - Cztery litery Borysowi ratuje Marcin Stachowicz, który wybija piłkę z linii bramkowej.
23' - Gruszka śmiga już w polu, na budzie stoi Nowak.
27' - Dzietczyk do Stachowicza, mogło być groźnie, ale dobrze w obronie interweniował Szymon Kopeć.
28' (5:3) "Widać, że w Polonii gra, co?" - wyraźnie dumny z postawy swojego podopiecznego z Dżaksonowa jest arbiter Miedziński. Marmurowicz uderza zza pola karnego i może fetować już dublet!
30' - Wolny dla Kruczków, swoich sił probuje Grzesiu Kozioł, jednak wzorowo ustawiony jest Borysewicz, który pewnym chwytem łapie futbolówkę.
32' Żółtym kartonikiem za rękę ukarany zostaje Kozioł.
35' - Kopeć dobrym podaniem obsługuje Kozła, ten najpierw przegrywa pojedynek z Borysewiczem, a później pojedynek z samym sobą - dobitka powinna wylądować w bramce, to była prawdziwa setka...
37' - Kopeć w boczną siatkę.
40' (6:3) Kropkę nad i stawia Paweł Milewski!

Auto Truck sprawił niemałą sensację dzisiaj wieczorem. Ekipa Zbyszka Krowickiego okazała się skuteczniejsza aż o trzy gole od walczących o złoto Kruczków. Przez tą "wpadkę" zespół Szymona Kopcia jeśli chce sięgnąć po mistrzowski tytuł musi wygrać w przyszłą środę z Panalpiną - w przypadku remisu bądź porażki najcenniejsze medale trafią w ręce Nic Się Nie Stało. Auto Truck w tej edycji czeka jeszcze tylko mecz z ORA Wrocław.