26.02 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
5 : 10
( 2 : 6 )
Skład: Szycher, Wolan, Wolan, Matuszny, Strykowski, Lenartowicz
Skład: Nowak, Klimek, Rosolak, Krupa, Nawrot, Kopeć, Mioduszewski, Kozioł
7' Michał Strykowski
9' Michał Strykowski
14' Przemysław Matuszny
15' Przemysław Matuszny
16' Michał Strykowski
20' Rafał Wolan
29' Michał Strykowski
29' Damian Wolan
34' Wojciech Krupa (Gol samobójczy)
39' Rafał Wolan
12' Tomasz Mioduszewski
19' Michał Rosolak
22' Michał Nawrot
26' Grzegorz Kozioł
30' Szymon Kopeć
Zawodnik meczu: Michał Strykowski (Stwarzał spore kłopoty obrońcom rywala, ciężko było go upilnować. Był aktywny i oddał sporo strzałów, a cztery z nich zamienił na bramki.)

Kruczki co prawda ostatnio straciły pierwsze punkty tej zimy, remisując z Nic Się Nie Stało, ale nie zmienia to ich położenia w ligowej tabeli. Ciągle zajmują pierwsze miejsce, nadal są niepokonane i posiadają punkt przewagi nad drugim NSNS (mają jeden mecz rozegrany mniej). O powiększenie tej przewagi gracze Szymona Kopcia powalczą z szóstym w stawce - Czarnym Bykiem. Ten co prawda ma jeszcze realne szanse na awans z trzeciego miejsca, ale musi wygrać wszystkie mecze do końca i liczyć na wpadki Astechu, WKS-u i NGE. O to będzie niezwykle ciężko z dwóch powodów. Ich przeciwnicy prezentują nie tylko bardziej stabilną formę, ale przede wszystkim ich sytuacja kadrowa wygląda lepiej. Co do starcia z Kruczkami to faworyt jest jeden, ale z pewnych źródeł wiemy (podobnie jak w przypadku Piotra Buczyńskiego), że będzie musiał radzić sobie bez swojego najlepszego strzelca - Piotra Miklasa. Czy "czerwoni" pokażą kolektywną grę i zwyciężając udowodnią, że nie są uzależnieni od bramek jednego zawodnika? Czy raczej znowu zgubią punkty i na finiszu skomplikują sobie nieco sprawę zdobycia mistrzowskiego tytułu?

4' - Piłkę po strzale Grzegorza Kozła bramkarz Byków nogą zbija na słupek.
6' - Michał Rosolak z dystansu, obok słupka.
7' (0:1) Uderzenie w długi róg w wykonaniu Michała Strykowskiego i mamy Byki na prowadzeniu!
8' - Dwie udane interwencje Szychera.
9' (0:2) Michał Strykowski z dubletem! Wszystko zaczęło się od ładnej indywidualnej akcji Przemka Matusznego, później mamy zamieszanie a całość kończy bramkostrzelny Strykowski!
12' (1:2) Strzał Mioduszewskiego z pola karnego przełamuje rękawice Szychera, piłka w siatce!
14' (1:3) Byki znów pokazały rogi, na listę strzelców wpisuje się Przemek Matuszny!
15' (1:4) Przemek Matuszny uderza z kilku metrów a piłka idzie pod samą poprzeczkę!
16' (1:5) Płaski strzał Strykowskiego i mamy hat-tricka!
19' (2:5) Szycher pierwszy strzał Rosolaka Szycher broni, z drugim rady już sobie nie daje!
20' (2:6) Błyskawiczna odpowiedź Byka - gola zdobywa Rafał Wolan!
22' (3:6) Rozmiary porażki zmniejsza nieco Michał Nawrot!
26' (4:6) Kruczki gonią - Szychera pokonuje Grzegorz Kozioł!
29' (4:7) Strykowski posyła piłkę w długi róg, to już jego czwarta bramka dzisiaj!
29' (4:8) "Ja pier****, Paweł!" - zdenerwowali się na Nowaka koledzy. Kiper Kruczków dostaje piłę za kołnierz, a posyła ją tam Damian Wolan!
30' (5:8) Gol za gola! W statystykach zapisuje się  Szymon Kopeć!
31' (5:9) Pechowym strzelcem bramki samobójczej zostaje Wojtek Krupa.
37' - Rosolak z dystansu, broni Szycher.
39' (5:10) Rafał Wolan załącza bajeczną technikę i przestawia wynik na dwucyfrówkę, z dziecinną łatwością wymijając kilku rywali a następnie posyłając piłkę obok Szychera strzałem zza pola karnego!

Lider na kolanach! Spotkanie kończy się zaskakującym zwycięstwem niżej notowanego Czarnego Byka, ale zwycięstwem w pełni zasłużonym. Byki zagrały dzisiaj naprawdę dobrze, a nagrodą za to są trzy oczka. Kruczki mocno skomplikowały swoją sytuację - mogły odskoczyć NSNS na cztery punkty, tymczasem mają tylko jedno oczko przewagi nad wiceliderem. Ekipę Szymona Kopcia tej zimy czekają jeszcze dwa starcia - z Auto Truckiem i Panalpiną. Czarny Byk wskakuje do strefy premiowanej awansem, na trzecią lokatę, a w następnej kolejce zagra z ORA Wrocław (oprócz tego team Wolana czeka jeszcze tylko mecz z Astechem).