19.02 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 2 : 2 )
Skład: Węgrzyn, Łutczak, Dzik, Czerwiński, Binkowski, Smolarczyk, Dubiel, Budzik
Skład: Puchała, Zięcina, Krzyżanowski, Oborzyński, Słonecki, Ilnicki, Fronczek, Darmochwał, Jakubowski, Piasecki
7' Sławomir Łutczak
8' Ryszard Czerwiński
29' Ryszard Czerwiński
34' Sławomir Łutczak
39' Ryszard Czerwiński
13' Filip Piasecki
20' Robert Puchała
24' Krzysztof Węgrzyn (Gol samobójczy)
28' Marcin Krzyżanowski
35' Tomasz Ilnicki
38' Filip Piasecki
Zawodnik meczu: Filip Piasecki (Filip pod nieobecność Dawida Fabisza wziął na siebie ciężar kreowania i kończenia akcji. Zawodnik z numerem "2" był bardzo aktywny i co najważniejsze strzelił dwa istotne gole.Wyróżnienie dla Marcina Krzyżanowskiego i Sławomira Łutczaka! )

Astech musiał uznać ostatnio wyższość Wybrzeża Klatki Schodowej, z którym przegrał 3:4 przez co strata do drugiej lokaty urosła aż do siedmiu oczek. Czołówka nie śpi, więc na kolejną wpadkę pozwolić już sobie nie można, jeśli myśli się o najwyższych celach w tej edycji. Najbliższego rywala Astech lekceważyć nie może - Impel mimo iż znajduje się trzy lokaty niżej w tabeli (team Puchały jest 4., Dubiela 7.) ma tylko jedno oczko straty, a w ostatnim tygodniu rozbił WKS (a więc team z którym Astech rady sobie nie dał) aż 11:2 (co prawda tamci grali bez bramkarza i nie mieli zmian). Czy dzisiaj Impel potwierdzi swoją dobrą formę? Czy może jednak Astech wróci na zwycięską ścieżkę i to na konto Niebieskich powędrują trzy oczka? EDIT: Impel zagra dzisiaj bez Romana Wisieckiego, a Astech bez Dawida Fabisza.

2' Marcin Krzyżanowski pocelował z dystansu i oddaje strzał pod poprzeczkę po którym kapitalnie interweniuje Krzysztof Węgrzyn, przenosząc futbolówkę nad poprzeczką!
5' "Brawo Tomek! Ekstra bomba" - komplementuje Węgrzyn swojego kolegę - Tomasza Dubiela. Zawodnik ten ładnie strzelił z dystansu, ale świetnie Kamil Zięcina odbił futbolówkę na rzut rożny.
6' Kolejna próba Krzyżanowskiego, tym razem po podaniu Filipa Piaseckiego. Gracz z numerem "23" na plecach z gola nie może się cieszyć, bowiem kapitalnie piłkę poza światło bramki przenosi golkiper Impelu.
7' (0:1) - Jakub Dzik z autu zagrywa na wolne pole do Sławomira Łutczaka, który bez zastanowienia strzela na bramkę Astechu i piłka wpada do siatki między nogami bramkarza.
8' (0:2) - Impel idzie za ciosem! Dzik zagrywa w tempo, w pole karne do Czerwińskiego, który płaskim uderzeniem przy krótszym słupku zaskakuje Zięcinę i podwyższa tym samym prowadzenie swojego zespołu!
13' Trzeci strzał Krzyżanowskiego, ale ten jest najgroszy z dotychczasowych, bowiem futbolówka po nim ląduje niemalże na sufice balonu Olimpijskiego!
13' Tym razem Krzyżanowski postawił na precyzję, a nie na siłę i prawie zaskoczył Węgrzyna, lecz ten udanie interweniował nogą.
13' (1:2) - Za trzecim razem już piłka wpada do siatki! Z takową zabrał się Filip Piasecki, mija po drodze jednego z rywali i płaskim strzałem przy słupku zaskakuje Węgrzyna!
14' Astech stara się pójść za ciosem i jego gracz oddaje kolejny strzał! Jest to Marek Oborzyński, po którego próbie Węgrzyn fenomelanie zbija piłkę na rzut rożny!
18' Marek Słonecki do Roberta Puchały, legendarny snajper Astechu jest bliski strzelania gola dającego wyrównanie, ale futbolówka nieznacznie mija bramkę przeciwników.
20' (2:2) - Co nie udało się Puchale przed chwilą, udaje się teraz! Zawodnik z numerem "11" z łatwością mija obrońcę Impelu, schodzi z boisku do środka i oddaje strzał z woleja, po którym piłka wpada do siatki obok starającego się interweniować golkipera!
22' Kontratak Impelu. Binkowski prostopadle zagrywa do Dzika, który zamyka akcje swojego zespołu strzałem obok słupka.
24' (3:2) - Oborzyński strzałem z własnej połowy stara się zaskoczyć Węgrzyna nie mając większych nadziei na gola. W tej próbie ma jednak sporo szczęścia, bowiem bramkarz nie zdołał sięgnąć futbolówki i po jego rękawicy wpada do siatki. Fura szczęścia, wielka radość i Astech na prowadzeniu!
28' (4:2) - Krzyżanowski mija obrońcę Impelu, płasko strzela na bramkę i może cieszyć się ze swojego pierwszego gola w dniu dzisiejszym.
29' (4:3) - Impel nie daje za wygraną i po chwili zdobywa gola kontaktowego. Czerwiński staje oko w oko z Zięciną i umieszcza futbolówkę w bramce idealnie między jego nogami.
30' Pierwszy strzał Smolarczyka - słupek! Dobitka Smolarczyka - również słupek!
32' Płaskie uderzenie Smolarczyka zza pola karnego, przelatuje miminalnie obok słupka.
34' (4:4) - Impel doprowadza do remisu i pięknym strzałem w "same widły" (mówi sędzia Adrian Miedziński) Zięcinę pokonuje Łutczak!
35' (5:4) - Długo się ekipa Węgrzyna z doprowadzenia do remisu nie cieszyła, a prowadzenie Astechowi przywraca Ilnicki, który zaskakuje golkipera rywali strzałem po ziemi.
38' (6:4) - Astech powiększa przewagę, a drugi raz w tym spotkaniu na listę strzelców wpisuje się Piasecki.
38' Dzik wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i ofiarną i zarazem skuteczną interwencją popisuje się Zięcina.
38' Na boisku melduje się Piotr "Dzidek" Jakubowski i od razu zaznacza swoją obecność! Jego potężny strzał przelatuje jednak nad bramką przeciwników!
39' (6:5) - Smolarczyk z lewej strony zagrywa pod bramkę do Czerwińskiego, a ten umieszcza futbolówkę idealnie pod poprzeczką bramki Astechu! Jest to również hattrick tego zawodnika!

Bardzo zacięte spotkanie w drugiej lidze, w którym niżej notowany Impel postawił się walczącemu o awans Astechowi, ale nie był w stanie ugrać choćby jednego punktu. Do takowego zabrakło kilku minut i choć zespół Krzysztofa Węgrzyna schodzi z boiska pokonany, to jednak pokazał, że nie wolno go lekceważyć. Dzięki wygranej Piotr Jakubowski i spółka wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli i ciągle liczą się w bardzo realnej grze o awans do 1 ligi. To takowej o wiele dalej ma Impel, który co prawda traci do "pudła" cztery oczka, to jednak ma tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Następnym razem Astech "skrzyżuje rękawice" z Nic Się Nie Stało, podobnie z resztą jak Impel.