16.02 godz. 21:05, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
4 : 4
( 1 : 3 )
Skład: Bekier, Kędrzycki, Drogosz, Sekuła, Świder, Marajda, Szymończyk
Skład: Halek, Borysewicz, Dzietczyk, Stachowicz, Onufrowicz, Półtorak, Marmurowicz, Milewski, Doliński
1' Wojciech Szymończyk
5' Wojciech Szymończyk
16' Wojciech Szymończyk
25' Wojciech Szymończyk
19' Filip Borysewicz
29' Rafał Dzietczyk
32' Filip Borysewicz
38' Rafał Dzietczyk
Zawodnik meczu: Wojciech Szymończyk (Wojtek był bezkonurencyjny! Snajper Panalpiny był nie do zatrzymania dla defensywy Auto Trucku i w efekcie strzelił wszystkie gole dla swojej drużyny, tym jednego przedniej urody. Wyróżnić należy Rafała Dzietczyka. )

Ostatnim meczem jaki rozegrany zostanie w ramach tygodnia numer 7 w OFC2 będzie pojedynek Auto Trucku z Panalpiną. Drużyna Zbyszka Krowickiego gra dość solidnie i w pięciu meczach uzbierała siedem punktów, co miało przełożenie na szóstą lokatę. Panalpinie idzie nieco gorzej - trzy oczka w połowie sezonu mogą oznaczać tylko jedno - strefę spadkową. Hipotetyczna wygrana nad Auto Truckiem nie pozwoli ekipie Drogosza wydostać się z czerwonej strefy, ale byłaby to dobra zaliczka na przyszłość. Doświadczony Auto Truck tanio skóry raczej jednak nie sprzeda, w piątek możemy więc spodziewać się zaciętego i ciekawego pojedynku.

1' (0:1) - Mocny start w wykonaniu Panalpiny Polskiej, a wynik spotkania otwiera Wojciech Szymończyk.
2' Uderzenie Marcina Stachowicza sprzed pola karnego i czujnie do boku piłkę odbija Grzegorz Bekier.
4' Strzał Marcina Sekuły z lewej strony i udanie nogami interweniuje po nim Leszek Półtorak.
5' Jeszcze jedno uderzenie, tym razem Szymończyka i futbolówka pada łatwym łupem Półtoraka.
5' (0:2) - Czy to strzał, czy podanie Szymończyka? Nie wiadomo, ale wiadomo, że piłka po tej próbie ląduje w sieci tuż przy słupku obok zaskoczonego Półtoraka, który nie wiedzieć czemu nie interweniował. Myślał najwyraźniej, że piłka minie jego bramkę.
8' Szybki atak Panalpiny zostaje zakończony strzałem przez Sekułę, po którym futbolówka przelatuje nad poprzeczką.
9' Mocne uderzenie Artura Hałka z dystansu i dobrze ustawiony Grzegorz Bekier piąstkuje "balon" przed siebie!
10' Poprzeczka ratuje Półtoraka po uderzeniu Pawła Marajdy.
16' (0:3) - Szymończyk jest dzisiaj nie do zatrzymania dla defensywy Auto Trucku! Snajper Panalpiny kompletuje hattricka, a robi to w sposób fenomenalny, bo z przewrotki! Cóż za gol! Stadiony świata!
17' Płaski strzał Borysewicza z dystansu i z trudem futbolówkę na rzut rożny paruje Bekier!
19' (1:3) - Mamy pierwszego gola dla Auto Trucku, a Bekiera strzałem zza pola karnego, przy słupku pokonuje Borysewicz!
21' Borysewicz strzałem z połowy boiska, ze wznowienia stara się zaskoczyć Biekiera, ale ten jest na posterunku i czujnie przenosi futbolówkę nad poprzeczkę.
25' (1:4) - Szymończyk jest w gazie, a dowodem na to kolejny, czwarty gol! Tym razem zawodnik z numerem "7" mocnym uderzeniem z "czuba", pod poprzeczkę znajduje sposób na pokonanie Półtoraka.
26' Marcin Stachowicz z połowy strzela i trafia w słupek!
29' (2:4) - Auto Truck zmiejsza dystans do rywala, po tym jak Dzietczyk wygrał wojnę nerwów z Bekierem i wpakował futbolówkę tuż pod poprzeczką!
31' Kolejna próba Szymończyka z przewrotki, tym razem nie znajduje drogi do bramki.
32' (3:4) - Krótko rozegrany rzut wolny pośredni przez "żółto-czarnych". Stachowicz zagrywa do Borysewicza, a ten zmiejsza dystans do rywala, do jednego trafienia.
35' Plasowany strzał Szymończyka zza pola karnego mija bramkę Półtoraka.
36' Borysewicz z dystansu i nad poprzeczkę piłkę przenosi Bekier.
36' Rajd Szymończyka zostaje zakończony strzałem z prawej strony, a po nim futbolówkę na raty wyłapuje Półtorak.
38' (4:4) - Co za nieoczekiwany obrót spraw! Auto Truck doprowadza do wyrównania, a w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie myli się Dzietczyk i pakuje futbolówkę do siatki, tuż przy słupku!
39' Borysewicz zza pola karnego strzela - minimalnie obok bramki.
39' Nieudany strzał Szymończyka z rzutu wolnego! Futbolówka po tej próbie przelatuje wysoko nad poprzeczką.
40' Dwie ofiarne interwencje Półtoraka po strzałach Sekuły!

Z jednej strony można rzec, że Panalpina Polska po czterech porażkach z rzędu w końcu zapunktowała, urywając punkty wyżej notowanemu rywalowi. Z innego punktu widzenia trzeba powiedzieć, że bardziej debiutant dwa punkty stracił niż jeden zyskał, bowiem długo, niemalże do 30 minuty utrzymywał trzybramkowe prowadzenie. Nie udało mu się jednak takowego doprowadzić do końca i w efekcie skończyło się na podziale punktów. Ten niewiele daje ekipie Jakuba Drogosza, która nadal znajduje się w strefie spadkowej i żeby z niej wyjść potrzebuje pięciu oczek. Co do Auto Trucku to nadal gra w kratkę i chociaż znajduje się tuż nad kreską to nie jest jeszcze pewny pozostania na zapleczu 1 ligi. O kolejne punkty Tomasz Pieńkowski i spółka powalczą z Wybrzeżem Klatki Schodowej, zaś Panalpina "stanie w szranki" z Czarnym Bykiem.