Skład: Czerniak, Szewczyk, Olszak, Skarbek, Durmaj, Borek, Hanka, Pińczyński, Kufel
Skład: Szycher, Wolan, Wolan, Strykowski, Kopeć, Lenartowicz
24' Dawid Kufel
27' Dawid Kufel
38' Dawid Kufel
40' Jacek Borek
12' Michał Strykowski
17' Damian Wolan
22' Michał Lenartowicz
25' Michał Strykowski
26' Michał Lenartowicz
28' Damian Wolan
33' Michał Lenartowicz
Zawodnik meczu: Dawid Kufel (Dawid był najjaśniejszą postacią na boisku! Zawodnik ten strzelił siedem goli, a jego drużyna odniosła wygraną. W zasadzie nic więcej dodawać nie trzeba! )

Kto oglądał rok temu mecz Czarnego Byka z NG Engineering na pewno nie żałuje. Rok temu w styczniu byliśmy świadkami prawdziwej kanonady i gry cios za cios. Ostatecznie o jednego gola (9:8) lepsza okazała się drużyna Rafała Wolana. W obecnej kampanii Byki spisują się nieco lepiej od NGE - zajmując piątą lokatę (Engineering jest ósme) z przewagą trzech oczek nad zespołem Jacka Borka, faworyta wytypować jednak ciężko, bo hipotetyczna wygrana NGE wielką sensacją by nie była. Zwycięzca tego starcia wyłoniony zostanie już w dzisiaj po godzinie 22.

6' (0:1) - Dwa szybkie ciosy wyprowadza NGE. Najpierw podanie Dawida Durmaja na gola zamienia Tomasz Hanka.
7' (0:2) - Po chwili Dawid Kufel podwyższa prowadzenie!
9' (0:3) - Znów Kufel i mamy 3:0 dla NGE.
10' Słupek po strzale Rafała Wolana!
11' Kontuzji doznaje Maciej Kopeć i Czarny Byk musi grać w pięciu! Jak to wpłynie na losy meczu? Miejmy nadzieje, że nie będzie tutaj pogromu!
12' (1:3) - Michał Strykowski precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku pokonuje Karola Olszaka.
13' (1:4) - Trzeci strzał Kufla i trzeci gol! Jest dzisiaj w dobrej formie snajper NG Engineering.
15' Miłosz Czerniak huknął z dystansu i z trudem, ale skutecznie Tomasz Szycher przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
16' Mocny strzał Rafała Wolana zza pola karnego i udanie po tej próbie interweniuje Karol Olszak.
17' (2:4) - Po strzale R.Wolana błąd popełnia Olszak, który odbija futbolówkę przed siebie. Do tej dopada D.Wolan i pewnie pakuje piłkę do siatki. Czarny Byk nie składa broni!
21' (2:5) - Jacek Borek oddaje mocny strzał sprzed pola karnego i piłka po niepewnej interwencji bramkarza znajduje drogę do bramki.
22' (3:5) - Michał Lenartowicz odpowiada na trafienie rywala i mamy trzeciego gola dla Czarnego Byka.
22' (3:6) - Radość ze zmniejszenia dystansu do przeciwnika trwa niedługo, a czwartego gola w dniu dzisiejszym zdobywa Kufel.
24' (3:7) - Dalekie zagranie przez jednego z obrońców NGE w kierunku znajdującego się w polu karnym Kufla, który precyzyjnym uderzeniem z główki, przy dalszym słupku nie daje żadnych szans Szycherowi. Snajper NGE jest dzisiaj niesamowity.
25' (4:7) - Strykowski kompletuje dublet, a to oznacza, że Byk nie składa broni.
26' (5:7) - R.Wolan z rożnego zagrywa do lepiej ustawionego Lenartowicza, który z najbliższej odległości zaskakuje Olszaka.
27' (5:8) - Kolejne trafienie Kufla, już szóste w tym meczu!
28' Płaski strzał Strykowskiego i świetnie piłkę do boku odbija Olszak.
28' (6:8) - D.Wolan uderza bezpośrednio z rzutu rożnego i NGE prowadzi już tylko dwoma golami.
30' Strykowski na prawe skrzydło zagrywa do R.Wolana, a ten finalizuje składną akcję swojej drużyny mocnym strzałem, po którym Olszak udanie odbija futbolówkę do boku!
33' (7:8) - Strykowski z autu zagrywa do niepilnowanego Lenartowicza, który mocnym strzałem zza pola karnego po raz trzeci znajduje sposób na pokonanie Olszaka. Golkiper NG Engineering w tej sytuacji nawet nie zareagował.
35' Ofiarna interwencja Szychera po mocnym strzale Kufla z woleja!
36' Kufel na wolne pole do Hanki, który z pierwszej piłki strzelając, przenosi ją tuż nad poprzeczką!
36' Michał Pińczyński z prawej strony uderza i słupek ratuje Szychera od utraty kolejnego gola!
37' Kontra Czarnego Byka. Z piłką popędził Strykowski i będąc w polu karnym mocno strzela - wprost w Olszaka!
38' (7:9) - One man show w wykonaniu Kufla! Jeszcze jedno jego uderzenie i siódme trafienie. Tym razem snajper ekipy prowadzącej zaskakuje Szychera próbą sprzed pola karnego!
40' (7:10) - Czerniak do Borka w pole karne, a ten strzałem pod poprzeczkę pokonuje Szychera.

Od dziesiątej minuty Czarny Byk musiał radzić sobie w piątkę, po tym jak kontuzji doznał Maciej Kopeć. Wtedy wydawało się, że NG Engineering rozbije osłabionego przeciwnika. Nic z tego! Ekipa braci Wolan pokazała charakter, a do 38 minuty przegrywała tylko jednym golem. Nie udało się jednak doprowadzić do remisu, tak więc NGE to wykorzystało i strzelając dwie bramki w końcówce przypieczętowało wygraną. Ta pozwoliła im przegonić Byka w tabeli i włączyć się do walki o awans do elity. O kolejne punkty Dawid Kufel i jego koledzy powalczą z FC ŻWiR, z kolei Czarny Byk podejmie Panalpinę Polską.