05.02 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Maj, Ogrodnik, Zmórzyński, Wierzbicki, Majchrzak, Wilento
Skład: Wisiecki, Węgrzyn, Łutczak, Dzik, Czerwiński, Binkowski, Smolarczyk, Dubiel
3' Daniel Maj
7' Daniel Maj
21' Daniel Maj
26' Maciej Wilento
10' Łukasz Smolarczyk
24' Łukasz Smolarczyk
30' Roman Wisiecki
35' Wojciech Binkowski
36' Roman Wisiecki
38' Tomasz Dubiel
Zawodnik meczu: Łukasz Smolarczyk (Najaktywniejszy gracz w tym spotkaniu. Zdobywca 2 bramek dla swojego zespołu, kreował sytuacje dla swojej drużyny w ofensywie, a swoimi zagraniami i strzałami nękał defensywę rywali! Na wyróżnienie zasługuje również Daniel Maj strzelec 3 goi. )
Impel    vs    ORA Wrocław

Rywalizację w drugiej lidze rozpoczniemy od bardzo ważnego w kontekście walki o utrzymanie pojedynku. O punkty powalczy przedostatni Impel i ostatnia ORA Wrocław. Drużyna Tomka Dubiela ma w chwili obecnej na koncie trzy oczka, Okręgowa Rada Adwokacka jeszcze w tym sezonie nie punktowała, ale tydzień temu było o krok od sensacji i team Marcina Zmórzyńskiego porządnie napsuł krwi bijącemu się o medale Astechowi. Jeśli ORA zagra z taką determinacją jak ostatnio niewykluczone, że wyłapie premierowe oczka tej zimy. Pierwszy gwizdek tego pojedynku usłyszymy już zaraz.

3' GOL! 0:1 Błąd bramkarza Impelu, który źle wybija piłkę, a do niej dopada Daniel Maj, który spokojnie umieszcza piłkę w bramce!
4' Tomek Dubiel oddaje groźne uderzenie, które minimalnie mija prawy słupek bramki rywali!
5' Tym razem na strzał zdecydował się inny gracz Impelu, lecz strzał Łukasza Smolarczyka spokojnie łapie golkiper.
7' GOL! 0:2 Znakomite uderzenie Daniela Maja! Piłka po strzale tego zawodnija ląduje w bramce przelatując tuż obok bezradnego golkipera!
9' Daniel Maj bardzo aktywny od początku meczu, tym razem strzał Daniela do boku paruje golkiper Krzysztof Węgrzyn.
10' GOL! 1:2 Mocne uderzenie zza pola karnego Łukasza Smolarczyka znajduje drogę do bramki! Mamy gola kontaktowego!
 12' Dobrze w defensywie spisuje się Piotr Wierzbicki, który blokuje groźne uderzenie rywala.
15' Impel w natarciu, strzał Łukasza Smolarczyka dobrze do boku zbija bramkarz Paweł Ogrodnik!
20' Koniec pierwszej połowy.
21' GOL! 1:3 Kolejna bramka Maja! Tym razem Daniel strzela z pierwszej piłki po podaniu od partnera i zdobywa swojego 3 gola w tym pojedynku!
24' GOL! 2:3 Błyskawiczna odpowiedź Impelu, na listę strzelców wpisuje się ponownie Łukasz Smolarczyk!
26' GOL! 2:4 Mocne, płaskie uderzenie Macieja Wielento i ORA Wrocław znów na dwubramkowym prowadzeniu!
29' Z najlbliższej odległości w słupek trafia piłkarz Impelu Tome Dubiel!
31' GOL! 3:4 Roman Wisiecki wpisuje się na listę strzelców i tym samym zdobywa gola kontaktowego.
33' Strzał aktywnego Łuaksza Smolarczyka minimalnie mija światło bramki!
35' GOL! 4:4 Mamy wyrównanie do którego doprowadza Wojtek Binkowski!
36' GOL! 5:4 Ależ teraz gra się układa Impelowi! Piłkarze tego zespołu poszli za ciosem i za sprawą Romana Wisieckiego
strzelają gola dającego prowadzenie w tym meczu!
38' GOL! 6:4 Chyba jest już po meczu! Futbolówkę na raty do bramki wpycha Tomek Dubiel!
39' Strzał z ostrego kąta Łuasza Smolarczyka zatrzmuje się na bocznej siatce bramki rywali.
40' Koniec spotkania

Gracze Impelu słabo rozpoczęli mecz, przegrywali już dwoma bramkami lecz postawili się rywalom i pewnie zwyciężyli 6:4. Z dobrej stronty pokazał się Daniel Maj który zdobył trzy gole, które jednak nie dają nawet punktu jego drużynie. W nastepnym meczu gracze Impelu zmierzą się z Wybrzeżem Klatki Schodowej, a gracze ORY Wrocław zagrają z Nic Sie Nie Stało.

autor: Marcin Niciński