05.02 godz. 22:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
3 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Pieńkowski, Borysewicz, Krowicki, Dzietczyk, Kaniecki, Stachowicz, Onufrowicz, Marmurowicz, Milewski, Doliński
Skład: Wolan, Wolan, Matuszny, Strykowski, Kopeć, Lenartowicz
27' Marcin Stachowicz
17' Przemysław Matuszny
33' Michał Strykowski
35' Przemysław Matuszny
Zawodnik meczu: Przemysław Matuszny (Poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa strzelając dwa gole dla swojego zespołu! Swoją aktywnością w przedniej formacji boiska nękał obronę drużyny Auto Truck. Na wyróżnienie również zasługuje golkiper Auto Truck Filip Borysewicz.)
Czarny Byk    vs    Auto Truck

Rok temu pod balonem w starciu Czarnego Byka z Auto Truckiem zdecydowanie lepszą drużyną okazał się team Zbyszka Krowickiego, który wygrał wtedy 10:4. W tej edycji Auto Truck także lepiej stoi w ligowej tabeli zajmując lokatę tuż za podium z siedmioma oczkami na koncie. Ekipa Rafała Wolana jest dwie pozycje niżej, ale do swojego najbliższego rywala traci tylko jeden punkt. Czy Bykom uda się odegrać za porażkę sprzed roku i przy okazji przeskoczyć Auto Truck w tabeli? A może będziemy świadkami kolejnego zwycięstwa Krowickiego i spółki? Czy bramkostrzelny Michał Strykowski dołoży kolejne gole do swojego dorobku i pokona Leszka Półtoraka? A może między słupkami znów zobaczymy Borysewicza? (w końcu mecz planowany jest na 22:30, więc nie wiadomo czy Leszek dostanie wychodne ;)) Jak tam forma Rafała Dzietczyka? Już dzisiaj zaraz poznamy odpowiedź na te wszystkie pytania!

1' Dziś między słupkami Auto Truck zobaczymy jako golkipera Filipa Borysewicza! A w zespole Czarnego Byka w bramce będzie stał nominalny zawodnik z pola Rafał Wolan!
3' Pierwsza dobra okazja zostaje zmarnowana przez Michała Strykowskiego.
5' Kolejna próba zdobycia bramki przez Strykowskiego lecz i tym razem zabrakło precyzji w strzale zawodnika Czarnego Byka.
6' Zamieszanie w polu karnym Czarnego Byka zostaje wyjaśnione przez bramkarza który wybija piłkę.
8' Strzał zza pola karnego Damiana Marmurowicza zostaje zablokowany przez defensywę Czarnego Byka.
11' Dobra parada Filipa Borysewicza po strzale z bliskiej odległości!
13' Mocne uderzenie w wykonaniu Marcina Stachowicza, bramkarz Rafał Wolan dobrze odbija piłkę!
15' Rafał Dziedczyk strzela z prawego skrzydła, piłka przelatuje daleko od prawego słupka bramki rywali.
17' GOL! 1:0 Piłkarze Czarnego Byka wychodzą na prowadzenie, a autorem tego trafienia zostaje Przemek Matuszny!
22' Rafał Dziedczyk podaje do niepilnowanego Damiana Marmurowicza, a ten strzela z pierwszej piłki bardzo niecelnie.
24' Na uderzenie z koła środkowego zdecydował się Tomek Pieńkowski, obrona Czarnego Byka blokuje to uderzenie.
27' GOL! 1:1 Na uderzenie zdecydował się Marcin Stachowicz i była to bradzo dobra decyzja! Piłka po strzale zawodnika Auto Truck odbija się od słupka i wpada do bramki!
28' To mogło być prowadzenie dla Auto Truck! Piłkę mocno uderza Damian Marmurowicz, ta odbita przez piłkarza Czarnego Byka wpada pod nogi niepilnowanego Rafała Dziedczyka, a ten zamiast posłać ją do bramki posyła futbolówkę wysoko ponad poprzeczką!
30' Tym razem dobrze broni nogami bramkarz Filip Borysewicz po strzale z bliskiej odległości przez Michała Strykowskiego.
32' Paweł Milewski dobrze pracuje w obronie, uprzedza rywala przed przejęciem piłki i tylko rzut rożny dla Czarnego Byka.
33' GOL! 2:1 Michał Strykowski wyprowadza swój zespoł na prowadznie! Piłka po strzale z dalszej odległość odbija się od poprzeczki i wpada do bramki!
34' Damian Wolan oddaje strzał z lewego skrzydła, dobrze nogami to uderzenie broni golkiper Filip Borysewicz!
35' GOL! 3:1 Po dobrze rozegranym rzucie rożnym piłkę do bramki tuż obok bezradnego bramkarza posyła Przemek Matuszny.
36' Aktywny Michał Syrykowski tym razem oddaje strzał z prawego skrzydła, Borysewicz broni nogami to uderzenie.
38' Strzał Przemka Matusznego zostaje zablokowany przez obrońce Auto Truck. Piłkarze domagają się rzutu wolnego za zagranie piłki ręką lecz gwizdek sędziego milczy.

Ciekawe widowisko w którym zwycięsko wychodzi zespół Czarnego Byka. Piłkarze Auto Truck walczli do końca lecz nie udało im się zdobyć choćby jednego punktu. Nominalny zawodnik z pola Filip Borysewicz popisywał się dobrymi interwencjami i do ostatnich minut meczu trzymał swój zespół przy "życiu". W kolejnym meczu piłkarze Czarnego Byka zagrają z NG Engineering, a piłkarze Auto Truck zagrają z Panalpina Polska!

autor: Marcin Niciński