29.01 godz. 21:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
10 : 1
( 3 : 1 )
Skład: Wisiecki, Węgrzyn, Dzik, Czerwiński, Binkowski, Smolarczyk, Dubiel, Budzik
Skład: Miklas, Nowak, Klimek, Rosolak, Krupa, Nawrot, Kopeć, Mioduszewski, Kozioł
15' Wojciech Binkowski
4' Michał Rosolak
10' Piotr Miklas
17' Grzegorz Kozioł
21' Michał Rosolak
23' Piotr Miklas
32' Wojciech Krupa
33' Piotr Miklas
36' Michał Rosolak
38' Tomasz Mioduszewski
40' Piotr Miklas
Zawodnik meczu: Michał Rosolak (W dzisiejszym meczu popisał się hat-trickiem. Dwa z tych trzech goli zasługują na uwagę - były to naprawdę trafienia pierwsza klasa! Wyróżnienie wędruje do Miklasa.)

Jeszcze się taki nie znalazł co by zatrzymał drużynę Kruczków. Kolejnym przeciwnikiem zespołu Szymona Kopcia będzie Impel Wrocław. Pierwsze cztery tygodnie rozgrywek mniej więcej pokazały o co w tej edycji będą walczyć poszczególne ekipy. Kruczki wyrastają na głównego kandydata do awansu, a może i nawet do mistrzowskiego tytułu, ekipa Tomka Dubiela natomiast póki co stara się uciec ze strefy spadkowej. Faworyta wskazać więc nietrudno.

1' - Dubiel ze środka, po delikatnym rykoszecie futbolówka wychodzi na rzut rożny.
4' - (1:0) Co za brameczka! Śliczne trafienie z dystansu autorstwa Michała Rosolaka, Kruczki na prowadzeniu!
5' - Michał Nawrot z pola karnego, broni to Krzysiu Węgrzyn.
6' - Znów Nawrot w akcji, całkiem niezłe uderzenie z kaziora, piłka mija słupek o centymetry!
8' - Piotr Miklas przegrywa pojedynek z Węgrzynem.
10' - (2:0) Ofiarny strzał Miklasa, uderzył to z telemarku (poszły wysokie noty, tylko sędzia z Austrii odjął pół punkta) i Węgrzynowi pozostaje już tylko wyjęcie piłki z siatki!
12' - Węgrzyn ratuje tyłek kolegom zatrzymując strzał z bardzo bliskiej odległości.
14' - Ładny strzał Rosolaka, piłka ląduje pod samą poprzeczką! Byłoby trzy zero, jakby tylko bramka się zgadzała!
15' - Kontra Kruczków - Kozioł podaje do Miklasa, a ten umieszcza piłkę w siatce! Gdydby nie zapałętała się tam jeszcze ręka Kozła pewnie arbiter Miedziński gola by uznał.
15' - (2:1) Gola kontaktowego dla Impelu zdobywa Wojtek Binkowski!
17' - (3:1) Kozioł blokuje wykop Węgrzyna  i piłka znajduje drogę do bramki obok zrezygnowanego golkipera.
19' - Dwie udane interwencje Węgrzyna po uderzeniach zza pola karnego graczy Kruczków.
20' - Gdyby Łukasz Smolarczyk lepiej opanował piłkę, być może Impel znów złapałby ponownie kontakt z przeciwnikiem.
21' - Ładnie pokręcił rywalami Tomek Mioduszewski, gola dla Kruczków jednak nie będzie, bo nogę wystawił Węgrzyn, zatrzymując zmierzającą do siatki piłkę.
21' - (4:1) Ma ułożoną nogę Michał Rosolak! Piłka wpada w samo okienko, a Kruczki mają już trzy gole przewagi!
23' - (5:1) Precyzyjny płaski strzał z dystansu w wykonaniu Piotra Miklasa, jest już pięć do jednego!
26' - Mioduszewski w słupek.
27' - Grzesiu Kozioł chciał wsadzić piłkę przy samym słupeczku, miał jednak pecha, bo piłka trafiła dokładnie w słupek!
28' - Groźny strzał Dubiela broni Nowak.
31' - Nawrot z powietrza, ciałem broni to Węgrzyn.
31' - Mocny strzał z lewej strony pola karnego w wykonaniu Łukasza Smolarczyka, piłka trafia w obramowanie bramki!
32' - (6:1) Prowadzenie Kruczków podwyższa Wojtek Krupa!
33' - (7:1) Piotr Miklas ustrzela hat-tricka z najbliższej odległości pokonując Węgrzyna!
36' - (8:1) Strzał w krótki róg i możemy odnotować kolejnego hat-tricka - tym razem Rosolaka!
38' - (9:1) Prowadzenie Kruczków podwyższa Mioduszewski! Pęknie dyszka? Do końca meczu jeszcze 2 minuty!
39' - Szansa przed Romkiem Wisieckim, nie udaje mu się jednak pokonać Nowaka.
40' - (10:1) No i pękła dycha! Na listę strzelców wpisuje się, po raz czwarty już, Piotr Miklas!

Kruczki bez więkaszych problemów uporały się z drużyną Impelu rozbijając ją 10:1. Dzięki temu okazałemu zwycięstwu drużyna Szymona Kopcia umocniła się na pozycji lidera drugiej ligi. W następnej kolejce Kruczki czeka pojedynek z FC Żwirem, Impel zagra z kolei z Okręgową Radą Adwokacką.