26.01 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
0 : 8
( 0 : 3 )
Skład: Płoszczyca, Czerniak, Skarbek, Durmaj, Burdun, Hanka, Wrotny, Grzyb, Kryżar
Skład: Wisiecki, Węgrzyn, Łutczak, Czerwiński, Binkowski, Smolarczyk, Dubiel
10' Roman Wisiecki (Gol samobójczy)
17' Marek Płoszczyca
20' Tomasz Hanka
22' Marek Płoszczyca
28' Wojciech Burdun
30' Patryk Skarbek
32' Miłosz Czerniak
34' Tomasz Hanka
Zawodnik meczu: Tomasz Hanka (świetna współpraca z reszta drużyny i dwie ładne bramki tego zawodnika. )

Impel i NGE to sąsiedzi w ligowej tabeli. Drużyna Tomka Dubiela jest na siódmym miejscu, ekipa Jacka Borka na ósmym, z gorszym o siedem goli bilansem od swojego rywala, ale również trzema oczkami na koncie. Wrocbalowi bukmacherzy sugerują, że spotkanie powinno być w miarę wyrównane. Niewykluczone, że będzie nam również dane oglądać kolejne trafienia Tomka Dubiela oraz Michała Pińczyńskiego. Ile racji jest w tych przewidywaniach?

4' badanie się obu zespołów, nieciekawa gra
6' Milosz Czerniak dobrze strzelil ale strzał zablokowany
7' dobra obrona Węgrzyna po strzale Mateusza Kryżara
10' Wojtek Binkowski minimalnie obok okna!
10' (0:1) samobój Romana Wisieckiego po, w kierunku bramki strzelał Wojtek Burdun
13' Sławek Łutczak w idealnej sytuacji strzela za lekko i bez problemu łapie to Bartek Wrotny
16' dwukrotnie dobrze broni Bartek Wrotny, dobr forma
17' (0:2) piękna akcja zespołu, Czerniak do Arka Grzyba ten wykłada do Marka Płoszczycy a ten na pusta juz bramkę uderza z metra, gol!
20' (0:3) Tomek Hanka dołozył noge do bezpańskiej piłki i wpycha ja do bramki
22' (0:4) Marek Płoszyca dobija strzał kolegi i mamy juz 4:0
25' ciągłe ataki NG Engineering, ale dobrze w tej części gry spisuje się w bramce Krzysiu Węgrzyn
27' rzut wolny dla Impel, dobry strzał Wisieckiego ale broni Wrotny
28' (0:5) Patryk Skarbek zagrywa do Wojtka Burduna a ten z bliska strzela celnie
30' (0:6) Skarbek dobija strzał po interwencji Węgrzyna i mamy juz 6:0
32' (0:7) Tomek hanka wykłada pilkę Miłoszowi Czerniakowi i ten z kąta celnie
34' (0:8) druga bramka Toka hanki, asystuje Wojtek Burdun

Mecz bez historii a emocje były tylko dzięki pięknej grze NG Engineering i pięknym bramkom. Impel nie był w stanie przeciwstawić się rozpędzonym Inżynierom i mimo dobrej grze Krzysia Węgrzyna dali sobie strzelić aż 8 bramek, nie odpowiadając ani jedną. Bezdyskusyjna wygrana NG!

autor: Paweł Kubów