19.01 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Kamil Struski
Skład: Miklas, Nowak, Klimek, Rosolak, Krupa, Nawrot, Kopeć, Mioduszewski, Kozioł
Skład: Czerniak, Olszak, Pińczyński, Grzyb, Kryżar
2' Szymon Kopeć
8' Piotr Miklas
12' Michał Rosolak
12' Grzegorz Kozioł
13' Tomasz Mioduszewski
14' Grzegorz Kozioł
25' Piotr Miklas
26' Piotr Miklas
30' Grzegorz Kozioł
31' Wojciech Krupa
31' Tomasz Mioduszewski
32' Grzegorz Kozioł
35' Piotr Miklas
36' Michał Nawrot
38' Michał Pińczyński (Gol samobójczy)
39' Tomasz Mioduszewski
40' Szymon Kopeć
14' Maciej Grzyb
22' Michał Pińczyński
25' Michał Pińczyński
Zawodnik meczu: Grzegorz Kozioł (Dobry przegląd pola oraz nieustępliwość, dziś polazał się z bardzo dobrej strony. Strzelił cztery bramki i miał udział przy innych trafieniach. Na wyróżnienie zasługuje również Miklas. )

Kruczki stają przed objęcia pozycji lidera, w przypadku zwycięstwa będą mieli bardzo komfortową sytuacje, inni rywale z czołówki już pogubili punkty. Rywal nieobliczalny i może napsuć sporo krwi. Jak potoczy się to spotkanie przekonamy się już za moment.

1' Rozpoczęcie spotkania. NG wychodzi na boisko w czterech.
1' - (0:1) Mamy błyskawiczne rozpoczęcie spotkania, z narożnika pola karnego skutecznie na bramkę uderza Miklas.
2' - (0:2) Z dystansu na bramkę strzela Kopeć, golkiper bez szans.
4' W natarciu Kruczki, drużyna NG nie wychodzi z własnej połowy boiska.
6' Udana interwencja Olszaka po strzale Kopcia.
7' NG już w piątkę, skład uzupełnia Piczyński ale to wciąż mało do kompletu.
8' - (0:3) Rozklepana defensywa rywali, na listę strzelców wpisuje się Piotr Miklas.
10' Niepocieszony jest Mioduszewski, po jego strzale piłka obiła słupek.
12' - (0:4) Pierwsza bramka w meczu Rosolaka.
12' - (0:5) Rywale nie mają żadnych atutów na powstrzymanie Kruczków, bramkę zdobywa Grzegorz Kozioł.
13' - (0:6) Składna akcja Kruczków zakończona bramką Mioduszewskiego.
14' - (0:7) Dogranie w pole karne Mioduszewskiego do Kozioła, ten skutecznie trafia do bramki rywala.
14' - (1:7) Dystans do rywala zmiejsza Arkadiusz Grzyb.
16' Miklas bardzo bliski skompletowania hat-trika, niestety piłka po jego strzale poszybowała obok bramki.
18' Kozioł nie trafia z dobrej pozycji.
19' Uderzenie z dużego palca Pińczyńskiego, piłka poszybowała nad poprzeczką.
21' Rzut wolny dla NG, odległość bardzo kąśliwa, mocne uderzenie Czerniaka nie znalazło drogi do bramki.
22' - (2:7) Uderzenie z dystansu Pińczyńskiego kompletnie zaskoczyła Nowaka, NG zmniejsza dystans do rywala.
23' Rzut wolny dla Kruczków tuż za liną pola karnego, Kopeć zagrywa do Mioduszewskiego ten uderza mocno jednak prosto w bramkarza.
25' - (2:8) Miklas kompletuje hat-trika.
25' - (2:9) Błyskawicznie Miklas trafia po raz kolejny, na pewno w tym meczu będzie pogrom !
25' - (3:9) Jeszcze odrobina nadzieje NG, bramkę zdobywa Pińczyński.
26' - (3:10) Czwarta bramka Miklasa, Piotrek wyrasta na prawdziwego lidera w swojej ekipie.
30' - (3:11) Kozioł wpisuje się na listę strzelców po raz trzeci w tym spotkaniu.
31' - (3:12) W końcu ktoś nowy :) Autorem trafienia Wojciech Krupa.
31' - (3:13) Kompletnie opadli z sił zawodnicy NG, do bramki rywala piłkę kieruje Mioduszewski.
32' - (3:14) Znowu Kozioł .....już po raz czwarty !
35' - (3:15) Piąta bramka w tym meczu Miklasa.
36' - (3:16) Pierwszą bramkę w meczu zdobywa Michał Nawrot.
37' - (4:16) Honor drużyny próbuje uratować Pińczyński, kompletuje hat-trika.
38' - (4:17) Bramka samobójcza Kryżara, nie pomaga dziś swojej drużynie kompletnie.
39' - (4:18) Kolejny gracz Kruczków kompletuje trzy bramki, jest nim Tomek Mioduszewski.
40' - (4:19) Strzelanie w dniu dzisiejszym kończy kapitan Szymon Kopeć.

Co tu dużo pisać o tym spotkaniu, mecz się odbył i tyle. Kruczki zdominowały przeciwnika i nadal są niepokonani w lidze. Ich kolejnym rywalem będzie mocny zespół Astech. NG musi popracować nad frekwencją, w następnym starciu z Impelem jeżeli przyjdą w komplecie mają spore szanse, potencjał w zespole jest.