17.01 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
4 : 8
( 2 : 2 )
Skład: Wisiecki, Węgrzyn, Łutczak, Binkowski, Dubiel, Budzik
Skład: Bekier, Marajda, Kędrzycki, Kmieć, Szymończyk, Drogosz, Sekuła, Wiślewski
17' Wojciech Binkowski
19' Mieczysław Budzik
25' Tomasz Dubiel
29' Roman Wisiecki
31' Mieczysław Budzik
32' Tomasz Dubiel
36' Tomasz Dubiel
38' Mieczysław Budzik
10' Marek Wiślewski
20' Paweł Marajda
21' Marcin Sekuła
23' Marcin Sekuła
40' Wojciech Szymończyk
Zawodnik meczu: Tomasz Dubiel (Znakomite zawody, 3 bramki w tym jedna bramka meczu, znakomita współpraca z kolegami, która zaowocowała kilkoma asystami. )

W środę jako pierwsi drugoligowcy na murawie zameldują się zawodnicy Panalpiny i Impelu. Po dwóch kolejkach w tabeli lepiej stoi zespół Kuby Drogosza, mający na koncie trzy oczka ugrane w meczu z ORA Wrocław, które przełożyły się na siódmą lokatę. Team Tomka Dubiela w tej edycji jeszcze nie punktował i aktualnie przebywa w czerwonej strefie, równoznacznej ze spadkiem na koniec sezonu. Do zakończenia rozgrywek jeszcze długa droga i wiele może się w międzyczasie wydarzyć. Faworyta tego meczu ciężko wytypować, żaden wynik nie powinien nas zdziwić. O tym czy będziemy świadkami drugiego zwycięstwa Panalpiny, czy może premierowych punktów dla Impelu przekonamy się za chwilę.

5' Wojtek Binkowski pięknie strzela w samo okienko i cudowną paradą popisał się Grzegorz Bekier
8' dwukrotnie strzelał Binkowski i dwa razy swietnie broni Bekier
10' (1:0) Wojtek Szymończyk idealnie podaje do Marka Wiślewskiego a ten ładnym strzałęm pokonuje Krzysztofa Węgrzyna
15, kolejna swietna obrona Bekiera, świetna forma tego bramkarza
17' (1:1) wreszcie trafia Binkowski, wyprowadził kontrę i sam zakończył ją strzałem po ziemi
19' (1:2) Binkowski tym razem asystuje a z lewego kąta płaskim strzałęm wynik podwyższa Mieczysław Budzik
21' (2:2) Szymończyk z rzutu rożnego zagrywa do Marcina Sekuły a ten wyrównuje wynik
23' (3:2) Sekuła zdobywa drugą bramkę, zamieszanie w polu karnym gdzie najsprytniej zachował się napastnik Panalpiny i wcisnął piłkę do bramki
25' (3:3) i znowu mamy remis, z rzutu rożnego Binkowski wrzuca piłkę midealnie na głowę Tomka Dubiela a ten strzela celnie
29' (3:4) Dubiel asystuje a do bramki z piłką wjeżdza Romek Wisiecki
31' (3:5) znakomita gra Tomka Dubiela, kolejna asysta a gola strzela Budzik!
32' (3:6) piękna akcja, Wisiecki idealnie w pole karne a tem piętą niczym Ibra Kadabra strzela Dubiel! Czapki z głów!
36' (3:7) kolejna akcja duetu Wisiecki-Dubiel, Roman asystuje a Tomek kompletuje hattricka!
38' (3:8) Dubiel wykłada piłkę Budzikowi a ten płąskim strzałem zza linii pola karnego także ma juz na koncie 3 bramki
40' (4:8) rozmiary porażki zminiejsza Paweł Marajda i sędzia Rynkowski kończy mecz

Mecz, który tylko w pierwszej połowie można nazwać wyrównanym. W drugiej ekipa Impelu wzięła się do gry co było i przyjemne dla oka i skuteczne a ręce sama skłądały się do braw. Pewne i absolutnie zasłożone zwycięstwo Impelu.

autor: Paweł Kubów