Skład: Maj, Ogrodnik, Zmórzyński, Wierzbicki, Jarząb, Krause, Majchrzak, Wilento
Skład: Miklas, Nowak, Klimek, Krupa, Nawrot, Kopeć, Mioduszewski, Kozioł
15' Szymon Kopeć
17' Grzegorz Kozioł
25' Piotr Miklas
38' Grzegorz Kozioł
Zawodnik meczu: Szymon Kopeć (Skuteczny w ataku, stwarzający także szanse kolegom, strzelec dwóch bramek. Wyróżnienie dla Grzegorza Kozioła.)

Kruczki w tym tygodniu czekać będą dwa pojedynki. Na początek ekipie Szymona Kopcia przyjdzie się mierzyć z teoretycznie łatwiejszym przeciwnikiem - Okręgową Radą Adwokacką. ORA na balonie jeszcze nie punktowała - team Marcina Zmórzyńskiego po minimalnej porażce z Panalpiną został rozgromiony przez NG Engineering. Kruczki na razie są niepokonane, ale rozegrały dopiero jeden pojedynek, więc jeszcze za wiele o formie nowej ekipy we Wrocbalu powiedzieć nie możemy. Mimo wszystko Kruczki typowane są w roli faworyta. Czy ORA na przekór przewidywaniom bukmacherów ugra premierowe punkty?

3' (1:0) szybkie otwarcie wyniku, podanie Piotra Miklasa na bramkę zamienia Szymon Kopeć
8' (2:0) Piotr Miklas w roli z metra wbija piłkę do bramki po podaniu Grzegorza Kozioła
9' (3:0) Tomek Mioduszewski wykłada piłkę na lewą nogę do Michałą Nawrota a ten lekko ale bardzo dokładnie strzela trzecią bramkę
12' (3:1) kontra zespołu Ora Wrocław Daniel Maj podaje do Kamila Majchrzaka a ten strzałęm w długi róg pokonuje Pawła Nowaka
15' (4:1) Grzegorz Kozioł oddaje piłkę na 15 metr do Szymona Kopcia a ten płaskim strzałęm w sam róg bramki pokonuje Pawła Ogrodnika
17' (5:1) rzut wolny dla Kruczków, Michał Nawrot mocno w mur do dobitki szykuje się Kozioł i mocnym strzałem pokonuje bramkarza
20' (5:2) ładny strzał w samo okienko Kamila Majchrzaka i do przerwy mamy 5:2
23' sam na sam  z bramkarzem był Miklas ale bramkarz wychodzi z tego starcia zwycięsko
25' (6:2) Nawrot podaje piłkę do Piotra Miklasa i ten z bliska strzela swoją drugą bramkę
29' uderzenie z wolnego dobrze broni Paweł Ogrodnik
33' mocny strzał Majchrzaka, do dobitki dochodzi Piotr Wierzbicki ale kąt był zbyt ostry i trafia w słupek!
38' (7:2) takie zakonczenia lubimy, z rzutu wolnego uderzał Grzegorz Kozioł i zrobił to wspaniale, piłka po potężnej bombie grzęźnie pod samą poprzeczką, cudowny gol, najładniejszy ze wszystkich dzisiejszych spotkań!

Bezdyskusyjne zwycięstwo dominujących przez całe spotkanie Kruczków. Gracze Ory mieli kilka dobryvh momentów i ładnych akcji ale nie byli dziś zagrozeniem dla kroczacych po kolejne punkty Kruczków. Ozdobą wieczoru była bramka Grześka Kozioła.

autor: Paweł Kubów