12.01 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Pieńkowski, Halek, Borysewicz, Dzietczyk, Kaniecki, Stachowicz, Moczydłowski, Onufrowicz, Półtorak, Marmurowicz, Milewski
Skład: Wisiecki, Węgrzyn, Łutczak, Dzik, Czerwiński, Bednarski, Binkowski, Jankowski, Dubiel
3' Filip Borysewicz
9' Filip Borysewicz
11' Filip Borysewicz
14' Filip Borysewicz
16' Marcin Stachowicz
18' Rafał Dzietczyk
31' Paweł Milewski
33' Piotr Onufrowicz
38' Rafał Dzietczyk
15' Tomasz Dubiel
20' Kamil Bednarski
25' Kamil Bednarski
28' Tomasz Dubiel
31' Ryszard Czerwiński
34' Kamil Bednarski
Zawodnik meczu: Marcin Stachowicz (Człowiek orkiestra. Bronił, atakował, strzelał i asystował. Grając z Impelem miał udział w pięciu bramkach dla AT. Jedną strzelił i zanotował cztery asysty. Wyróżnienie dla Filipa Borysewicza i Kamila Bednarskiego. )

Ostatnim meczem, który będzie nam dane śledzić w tym tygodniu w OFC2 będzie starcie Impelu z Auto Truckiem. W chwili obecnej oba zespoły dzieli jeden punkt - ekipa Tomasza Dubiela na inaugurację musiała uznać wyższość Czarnego Byka, Auto Truck zremisował natomiast z Astechem. Biorąc pod uwagę co pokazały oba zespoły w pierwszej kolejce jako faworyta można typować zespół Zbyszka Krowickiego - Impel roztrwonił dwubramkowe prowadzenie i mecz z Bykiem przegrał 2:4, Auto Truck był z kolei bardzo ambitny i rzutem na taśmę urwał punkty Astechowi (Niebiescy aż 4 razy wychodzili w tym spotkaniu na prowadzenie, mimo to zaledwie zremisowali). Czy i tym razem popularne Ciężarówki pokażą się z równie walecznej strony i zobaczymy kolejne gole Marmurowicza, Dzietczyka i Stachowicza? Czy może jednak Impel pokrzyżuje plany Auto Truckowi i to na konto drużyny Dubiela wpadną punkty? Zobaczymy w piątek!

3' (0:1) - Marcin Stachowicz do Filipa Borysewicza i mamy otwarcie wyniku! Auto Truck na prowadzeniu!
5' Strzał Kamila Bednarskiego z prawej strony świetnie broni Leszek Półtorak.
8' Po kąśliwym strzale Borysewicza z dystansu udanie interweniuje
9' (0:2) - Stachowicz do Borysewicza, a ten oddaje płaski strzał zza pola karnego, który pod pachą bramkarza znajduje drogę do bramki.
10' Jeszcze jeden silny strzał Borysewicza, ale tym razem Węgrzyn pewnie go wyłapuje.
11' (0:3) - Kontra Auto Trucku. Stachowicz wystawia piłkę jak na tacy Borysewiczowi, a ten kompletuje hattricka! Hattricka również kompletuje popularny "Stachu", ale w asystach.
12' Bednarski huknął z dystansu i na raty piłkę wyłapuje Półtorak.
14' (0:4) - Górna piłka zagra przez Piotra Onufrowicza z własnej połowy, na pole karne przeciwników. Tam odnajduje się Borysewicz, który strzałem z główki, przy dalszym słupku, niczym Olivier Giroud lobuje Węgrzyna!
15' (1:4) - Mamy pierwsze trafienie dla Impelu! Po mocnym strzale Tomasza Dubiela i rękawicach Półtoraka futbolówka ląduje w sieci tuż przy słupku!
16' (1:5) - Damian Marmurowicz do Stachowicza i po trzech asystach, tym razem gracz z numerem "4" wpisuje się na listę strzelców.
17' Stachowicz z dystansu i słupek ratuje Węgrzyna od utraty bramki!
18' (1:6) - Stachowicz podrzuca piłkę nad obrońcą i zagrywa do lepiej ustawionego Rafała Dzietczyka, który umieszcza futbolówkę w pustej bramce!
20' (2:6) - Wojciech Binkowski do Kamila Bednarskiego, który przymierzył i pięknym strzałem od słupka nie daje żadnych szans Półtorakowi.
25' (3:6) - Bednarski precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego, przy słupku zaskakuje Półtoraka.
26' Borysewicz popędził prawą stroną i finalizuje akcje strzałem, po którym Węgrzyn odbija piłkę do boku!
28' (4:6) -  Łutczak do Dubiela i Auto Truck do swojego przeciwnika traci już tylko dwie bramki.
29' Płaski strzał Bednarskiego zza pola karnego i na rzut rożny futbolówkę czujnie zbija Półtorak.
30' Bednarski z prawej strony i nogami świetnie interweniuje bramkarz Auto Trucku w międzyczasie komentując bierną postawę swoich defensorów.
31' (5:6) - Impel idzie za ciosem. Bednarski zagrywa piłkę na przedpole do Ryszarda Czerwińskiego, który pięknym strzałem w okienko pokonuje zaskoczonego Półtoraka.
31' (5:7) - Kontra Auto Trucku. Marmurowicz do Milewskiego, a ten strzałem przy dalszym słupku pokonuje Węgrzyna!
33' Faul Onufrowicza na Bednarskim i mamy żółtą kartkę dla defensora Auto Trucku.
34' (6:7) - Bednarski oddaje strzał, który odbija się od jednego z obrońców w murze i znajduje drogę do bramki, tuż przy słupku! Auto Truck strzela gola kontaktowego!
37' Jankowski biegnie prawą stroną i kończy solową akcję strzałem po ziemi, który dobrze nogami broni Półtorak.
38' (6:8) - Gdy wydawało się, że Impel pójdzie za ciosem i doprowadzi do wyrównania, wtedy Auto Truck wychodzi na dwubramkowe prowadzenie. Na listę strzelców wpisuje się Dzietczyk.

Po pierwszej połowie, po której Auto Truck porowadził bardzo pewnie, 6:2, wydawało się, że w drugiej odsłonie dojdzie do dwucyfrówki. Tak się nie stało, bowiem podopieczni Tomasza Pieńkowskiego jakby spuścili z tonu i niewiele brakowało, aby ich rywal doprowadził do remisu! Ostatecznie "żółto-czarni" wygrali 8:6 i mogli cieszyć się z premierowej wygranej w tym sezonie pod balonem. O takowej marzą gracze Tomasza Dubiela, którzy do tej pory dwukrotnie schodzili z boiska pokonani, a z AT zabrakło im po prostu szczęścia. Tak czy siak widać progres w ich grze i możliwe, że w przyszłym tygodniu z NGE uda się zgarnąć pierwsze oczka. Co do Auto Trucku to następnym razem "skrzyżuje rękawice" z Nic Się Nie Stało.