08.01 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Płoszczyca, Czerniak, Olszak, Skarbek, Borek, Czerniakiewicz, Hanka, Pińczyński, Kufel
Skład: Maj, Capała, Zmórzyński, Hertmanowski, Wierzbicki, Jarząb, Krause, Majchrzak
14' Dawid Kufel
18' Patryk Skarbek
22' Marcin Czerniakiewicz
24' Dawid Kufel
26' Miłosz Czerniak
26' Michał Pińczyński
28' Michał Pińczyński
30' Michał Pińczyński
34' Miłosz Czerniak
35' Michał Pińczyński
37' Michał Pińczyński
39' Michał Pińczyński
40' Michał Pińczyński
4' Daniel Maj
Zawodnik meczu: Michał Pińczyński (Pojawił się na placu boju w 18 minucie i w drugiej połowie pokazał klasę. Michał w drugiej połowie strzelił siedem goli i był istną zmorą dla Piotra Capały. )

Okręgowa Rada Adwokacka w swoim debiucie w WOFC nieznacznie przegrała z Panalpiną Polską - 3:4. Teraz ma zamiar w końcu zapunktować, ale zadanie to łatwe nie będzie. Na ich drodze stanie NG Engineering, który już w poprzednim sezonie pokazał próbkę swoich możliwości. Ekipa Wojciecha Burduna zajęła dziewiąte miejsce, gromadząc 11 punktów w 12 meczach. Do obecnej kampanii ligowej NGE przystępować będzie bez swojego najlepszego - Bartosza Sikory, który ubiegłej zimy czternaście razy wpisywał się na listę strzelców. W drużynie zostali jednak pozostali bramkostrzelni gracze, czyli wcześniej wspomniany Burdun, a także Marcin Czerniakiewicz i Miłosz Czerniak. Który z nich poprowadzi swój zespół do wygranej na inauguracje? A może to ORA zapunktuje? O tym wszystkim dowiemy się za niespełna dwie godziny.

4' (1:0) - Piotr Wierzbicki z autu zagrywa na wolne pole do Daniela Maja, a ten ładnym strzałem z woleja pokonuje Karola Olszaka.
6' Jakub Krause staje przed szansą na drugiego gola dla swojej drużyny, ale jego uderzenie z bliska świetnie broni Olszak.
9' Dawid Kufel wychodzi w sytuacji sam na sam z Piotrem Capałą i oddaje strzał, po którym bramkarz fenomenalnie przenosi piłkę poza światło bramki.
10' Marcin Czerniakiewicz zza pola karnego uderza i poprzeczka ratuje Capałę od utraty gola. Po chwili szczupakiem stara się dobić strzał kolegi Kufel, ale fanastyczną interwencje notuje po raz kolejny golkiper Okręgowej Rady Adwokackiej.
13' Techniczne uderzenie Piotra Jarząba zza pola karnego przelatuje tuż obok słupka.
14' Marcin Zmórzyński mija rywala przed polem karnym i upadając oddaje strzał, który Olszak bez większych problemów broni.
14' (1:1) - Kufel ma przed sobą tylko bramkarza, kładzie go, wymija i doprowadza do wyrównania.
18' (1:2) - Czernakiewicz wystawia piłkę jak na tacy Patrykowi Skarbkowi, a ten z zimną krwią pakuje piłkę do pustej bramki.
21' Maj z połowy boiska, ze wznowienia stara się zaskoczyć Olszaka, ale ten jest czujny i zbija piłkę do boku!
22' (1:3) - Czernakiewicza strzał z dalszej odległości wpada do siatki obok bezradnego Capały.
24' Maj popędził prawą stroną i kończy solową akcję strzałem z prawej strony - nad poprzeczką.
24' (1:4) - Kufel z lewej linii boiska decyduje się na uderzenie i po chwili może cieszyć się ze zdobycia drugiego gola w tym spotkaniu.
26' (1:5) - Szybki atak NGE i udanie finalizuje go Miłosz Czerniak!
26' (1:6) - O ile w pierwszej połowie Capała bronił bardzo dobrze, na drugą wszedł jakiś odmieniony. Kolejny strzał gracza NG i kolejny gol. Tym razem Michała Pińczyńskiego.
28' (1:7) - Kufel na skrzydło zagrywa do lepiej ustawionego Pińczyńskiego, a ten strzałem z dość ostrego kąta, pod poprzeczkę pokonuje Capałę.
30' (1:8) - Pińczyński kompletuje hattricka i tym razem pokonuje Capałę płaskim uderzeniem w długi róg.
34' (1:9) - Czerniak nieatakowany na lewej flance decyduje się na płaskie uderzenie, które znajduje drogę do bramki tuż przy krótszym słupku.
35' (1:10) - Pińczyński wykorzystuje niezdecydowanie bramkarza przy wyjściu do dalszej piłki i dopada do niej pierwszy i posyła ją tuż obok zdezorientowanego golkipera. Jest to czwarte trafienie Pińczyńskiego w tym spotkaniu.
37' (1:11) - Czerniakiewicz na wolne pole do Pińczyńskiego, a ten idealnym uderzeniem w okienko pokonuje Capałę po raz kolejny.
39'(1:12) -  To co robi dzisiaj Pińczyński jest niemożliwe. Szósty strzał i szósty gol.
40' (1:13) - Marek Płoszczyca wystawia piłkę na pustaka Pińczyńskiemu, a ten kończy strzelanie w tym meczu!

O ile w pierwszej połowie starcie NG Engineering z ORA było dosyć wyrównanie, to jednak na drugą odsłonę zespół Marcina Zmórzyńskiego po prostu nie wyszedł. NGE zagrało w drugiej odsłonie olśniewająco i ostatecznie wbiła rywalowi dwucyfrówkę. Jest to druga porażka Okręgowej Rady Adwokackiej we WOFC, ale nie zamierzamy ich skreślać. Zespół dowodzony przez Wojciecha Burduna pokazał dużą jakość i jeżeli utrzyma formę to może pokusić się o zdecydowanie lepsze miejsce niż przed rokiem. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Kruczki - ORA Wrocław oraz NG Engineering - Astech.