03.01 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
4 : 2
( 0 : 1 )
Skład: Wisiecki, Węgrzyn, Łutczak, Dzik, Bednarski, Smolarczyk, Jankowski, Dubiel, Budzik
Skład: Szycher, Wolan, Wolan, Matuszny, Strykowski, Kopeć
20' Sławomir Łutczak
25' Sławomir Łutczak
30' Michał Strykowski
31' Przemysław Matuszny
34' Przemysław Matuszny
39' Przemysław Matuszny
Zawodnik meczu: Przemysław Matuszny (Przemek strzelił trzy z czterech bramek swojej drużyny i walnie przyczynił się do odniesienia przez jego drużynę zwycięstwa. W ekipie Impelu trzeba wyróżnić Sławomira Łutczaka.)

Po meczu Nic Się Nie Stało z Wybrzeżem Klatki Schodowej rozegrany zostanie pojedynek pomiędzy Czarnym Bykiem a Impelem. Byki grały już w OFC, zajmując ostatniej zimy piąte miejsce w drugiej lidze. Impel występować będzie w roli debiutanta pod balonem. Na otwartych boiskach jesienią zdecydowanie lepiej radził sobie zespół Tomasza Dubiela, który grał w najniższej klasie rozgrywkowej Wrocbalowej Ligi Biznesu i zajął wysoką czwartą lokatę, prawie wywalczając awans. Czarny Byk skończył sezon na 9. lokacie w drugiej lidze na Kuźnikach. Faworyta tego pojedynku ciężko wytypować, choć na korzyść Byków na pewno przemawiać będzie fakt, że zespół ten zaznajomił się już ze specyficznym boiskiem obiektu OFC. Pierwszy gwizdek usłyszymy w środę równo o 21.

2' Rafał Wolan na prawym skrzydle poradził sobie z obrońcą Impelu i zakończył akcje mocnym strzałem, po którym pewnie futbolówkę chwyta Krzysztof Węgrzyn.
5' Szybki atak Impelu. Łukasz Smolarczyk do Kamila Bednarskiego, który zgrywa piłkę jeszcze swojemu koledze, a ten z bliska trafia wprost w Tomasza Szychera.
7' Strzał Smolarczyka z lewej strony i piłka ląduje na bocznej siatce bramki Czarnego Byka.
8' Przemysław Matuszny z najbliższej odległości strzela i piłkę nad poprzeczką fenomenalnie przenosi Węgrzyn!
9' Matuszny z woleja i Węgrzyn łapie piłkę na raty.
10' Roman Wisiecki zagrywa w pole karne do Bednarskiego, a ten z bliska trafia wprost w szczęśliwie interweniujego golkipera.
12' Smolarczyk prostopadle odnajduje w polu karnym Wisieckiego, a ten z woleja trafia wprost w Szychera!
16' Co dzisiaj wyczynia Szycher w bramce to rzecz niepojęta. Tym razem płaskim uderzeniem zza pola karnego stara się go zaskoczyć Smolarczyk, ale golkiper Czarnego Byka znowu skutecznie interweniuje nogami!
17' Michał Strykowski sprzed pola karnego uderza obok dalszego słupka bramki strzeżonej przez Węgrzyna.
18' Strzał Wojciecha Binkowskiego z powietrza - Szycher przenosi "balon" nad poprzeczką!
20' (0:1) - Nawałnica strzałów w wykonaniu Impelu i w końcu mamy pierwszego gola! Sławomir Łutczak z dystansu i piłka po interwencji Szychera wpada do siatki tuż przy słupku!
22' Matuszny szarżuje prawą stroną i kończy solową akcję strzałem, który ofiarnie broni dobrze wychodzący z bramki Węgrzyn.
25' Bednarski do Smolarczyka, ten wystawia piłkę lepiej ustawionemu Wisieckiemu, który przenosi ją nad poprzeczką.
25' (0:2) - Łutczak-Smolarczyk-Łutczak i mamy drugiego gola w tym spotkaniu!
28' Strykowski sprzed pola karnego i poprzeczka ratuje Węgrzyna od utraty gola!
30' (1:2) - Mamy honorowego gola dla Czarnego Byka autorstwa Strykowskiego, który pokonuje Węgrzyna strzałem z dystansu!
31' (2:2) - Czarny Byk idzie za ciosem, a do remisu doprowadza Matuszny, wykorzystując błąd defensywy Impelu!
34' (3:2) - Byk został rozłoszczony i wychodzi na prowadzenie, a strzałem przy krótszym słupku Węgrzyna zaskakuje Matuszny!
39' (4:2) - Kopeć z rzutu rożnego wycofuje piłkę nad przedpole do Matusznego, który potężnym strzałem z pierwszej piłki, pod poprzeczkę nie daje żadnych szans bramkarzowi!

Przez pół godziny gry Impel kontrolował wydarzenia boiskowe i nic nie wskazywało na to, aby miał stracić punkty z Czarnym Bykiem. W ostatnich dziesięciu minutach team Rafała Wolana się przebudził, odwrócił losy spotkania i w efekcie zanotował wygraną. O kolejne punkty "Byki" powalczą z Nic Się Nie Stało, z kolei Węgrzyn i jego koledzy zagrają z Auto Truckiem.