09.03 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
1 : 7
( 0 : 2 )
Skład: Gawłowski, Rumin, Śliżewski, Dudek, Mosiej, Zając, Szydło, Szabłowski
Skład: Bigdowski, Vavriniec, Jeziorski, Jaszczyk, Perez, Leśniowski
6' Konrad Bigdowski (Gol samobójczy)
10' Michał Szydło
33' Michał Szydło
34' Marek Zając
37' Marek Zając
38' Marek Zając
40' Michał Szydło
35' Damian Leśniowski
40' Damian Leśniowski
Zawodnik meczu: Marek Zając (Główny kreator gry Fulanito, który nie tylko udanie rozprowadzał ataki, ale także dobrze je kończył. Zając strzelił trzy bramki, a także po jego uderzeniu piłkę do własnej siatki skierował Konrad Bigdowski. Wyróżnić trzeba koniecznie Michała Szydło.)

Ostatnim pojedynkiem jaki zostanie rozegrany w tym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej pod balonem będzie mecz FC AmRestu z Fulanito. Team Damiana Szewczyka nie musi się spinać i może podejść do spotkania na luzie - spaść już nie spadnie, medal też jest poza zasięgiem. Ołer pokonał w środę Elektrotim i Fulanito do utrzymania potrzebowuje przynajmniej remisu. Czy ta sztuka im się uda? EDIT: AmRest zagra dzisiaj bez ani jednej zmiany i bez Damiana Szewczyka. Fulanito z kolei będzie musiało radzić sobie z absenscją Piotra Zająca.

2' Damian Leśniowski huknął z rzutu wolnego, ale piłka po tej próbie przelatuje tuż nad poprzeczką.
5' Marek Zając zagrywa z rzutu rożnego na przedpole do Jacka Śliżewskiego, który z pierwszej piłki uderza - obok bramki.
6' (0:1) - Mocny strzał Marka Zająca zostaje obroniony przez Kacpra Jeziorskiego. Bramkarz AmRestu nie ma jednak szczęścia, bowiem futbolówka odbija się od Konrada Bigdowskiego i wpada do bramki tuż przy słupku! Mamy otwarcie wyniku po golu samobójczym!
9' Zając mija obrońcę i strzela po ziemi, tak, że piłkę na raty chwyta Jeziorski.
10' (0:2) - Adam Mosiej z rzutu rożnego sprytnie zagrywa przed pole karne do nadbiegającego Michała Szydło, który bez przyjęcia, pakuje futbolówkę do siatki tuż przy dalszym słupku bramki AmRestu!
12' Kontratak AmRestu. Z piłką zabiera się Leśniowski i mocno strzela na bramkę, ale co za tym idzie - bardzo niecelnie!
15' Strzał Josefa Vavrinca z lewej strony pewnie wyłapuje Rafał Gawłowski.
16' Bigdowski mocno strzela z rzutu wolnego, piłka ociera się o mur i zatrzymuje się na słupku!
16' Kontra Fulanito zakończona strzałem przez Mosieja, po którym mamy rykoszet i futbolówkę nad poprzeczkę przenosi Jeziorski.
17' Bigdowski mija obroncę i strzela - wprost w dobrze ustawionego bramkarza!
18' Która to już próba Leśniowskiego? Nie wiadomo. Wiadome jest jednak to, że kolejna nie znajduje drogi do bramki!
20' Leśniowski do Vavrinca, który mocno uderza na bramkę! Gola jednak nie będzie, bowiem Gawłowski fenomenalnie końcówką rękawicy paruje piłkę na słupek!
21' Szydło mija rywala i podaje do Zająca, który przymierzył i zza pola karnego strzelając, trafia w słupek!
21' Kolejna indywidualna akcja Leśniowskiego i w końcu mamy celny strzał, po którym Gawłowski z trudem przenosi futbolówkę nad poprzeczką!
22' Zając pędzi prawą stroną i będąc przed polem karnym finalizuje solową akcję uderzeniem, po którym świetnie futbolówkę zatrzymuje Jeziorski!
26' Carlos Perez zza pola karnego, technicznie strzela - obok bramki.
26' Zająca strzał pewnie chwyta Jeziorski.
27' Szydło kontra Jeziorski i górą w tym pojedynku bramkarz AmRestu!
29' Zając z rzutu wolnego wypatruje w polu karnym Śliżewskiego i podaje w jego kierunku. Niestety dla Fulanito jego obrońca nieczysto trafia w piłkę i posyła ją tuż obok bramki. To mógłbyć, a może nawet powinien być trzeci gol dla "Szachownic".
31' Mosiej wygrywa walkę o pozycję z obrońcą AmRestu, staje oko w oko z Jeziorskim i przegrywa ten pojedynek!
32' Dudek fauluje przy linii bocznej Vavrinca i zostaje ukarany żółtą kartką.
33' Mocny strzał Filipa Jaszczyka z prawej strony - do boku piłkę zbija golkiper Fulanito.
33' (0:3) - Rumin zagrywa przed pole karne do Szydło, który obrócił się z piłką i pięknym strzałem niemalże w samo okienko nie daje najmniejszych szans Jeziorskiemu!
34' (0:4) - Fulanito idzie za ciosem! Śliżewski na lewą stronę zagrywa do Zająca, który mocnym uderzeniem w długi róg bramki pokonuje Jeziorskiego!
35' Szydło z wolnego - Jeziorski odbija futbolówkę przed siebie.
35' (1:4) - Leśniowski-Vavriniec-Leśniowski i zawodnik z numerem "77" strzałem po ziemi, z najbliższej odległości pokonuje Gawłowskiego!
37' (1:5) - Szydło wystawia piłkę jak na tacy Zającowi, a ten pewnym strzałem pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie swojej drużyny!
38' (1:6) - Dudek do Zająca, który kompletuje hattricka pokonując Jeziorskiego strzałem z popularnego "kaziora".
39' Szydło z prawej strony zagrywa pod bramkę do niekrytego Mosieja, który z najbliższej odległości nie trafia do "pustaka", przenosząc "balon" nad poprzeczką!
40' Leśniowski fauluje Szydło i przy linii bocznej i zostaje ukarany żółtą kartką.
40' (1:7) - Do rzutu wolnego podchodzi sam poszkodowany i strzałem obok muru, w krótki róg zaskakuje Jeziorskiego po raz trzeci w tym spotkaniu!

Fulanito, aby się w 1 lidze utrzymać musiało wygrać i to zadanie koncertowo wykonało. Zespół Pawła Rumina rozbił osłabionego kadrowo beniaminka i w efekcie zakończył piłkarską zimę we Wrocbalu na siódmej lokacie. AmRest utrzymania pewny był już wcześniej i mimo porażki pozostał na szóstej pozycji. Dla obu drużyn był to ostatni mecz w tej edycji. Za wspólnie spędzone chwile z ligą Wrocbal, serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.