07.03 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 1 : 1 )
Skład: Boroński, Malec, Zieliński, Zieliński, Ciepliński, Łapeta, Pełka, Darowski
Skład: Gul, Guźniczak, Sienkiewicz, Wyszomierski, Janik, Sopyło, Kalinowski, Procyszyn
13' Adam Łapeta
20' Paweł Ciepliński
35' Adam Łapeta
37' Adam Łapeta
38' Paweł Ciepliński
17' Marcin Janik
23' Marcin Janik
32' Michał Wyszomierski
33' Marcin Janik
34' Bartłomiej Gul
38' Tomasz Kalinowski
Zawodnik meczu: Marcin Janik (Aktywny przez całe spotkanie. Autor trzech ważnych bramek, które pozwoliły zanotować ważną wygraną i zgarnąć "srebro".)

Na chwilę obecną Moico ma szanse na wicemistrzostwo OFC1 w tym sezonie. Wystarczy, że ForceGSM przegra albo zremisuje z FC Specem, a oni sami pokonają ostatnią w stawce Visionicę. Scenariusz całkiem prawdopodobny - w końcu FC Spec nie przegrał w tej edycji ani jednego meczu, a najbliższy rywal Pawła Dobosza i spółki ani razu tej zimy nie punktował. Nie raz jednak mieliśmy do czynienia z niespodziankami pod balonem, do tego Force na pewno będzie zmotywowane, żeby pokonać Speca, a Visionica zrobi wszystko, żeby pożegnać się z najwyższą klasą rozgrywkową z honorem. Co by się nie wydarzyło Moico z pustymi rękami nie zostanie - brązowe medale zawodnicy Pawła Dobosza mają już gwarantowane, niezależnie od wyników wsystkich spotkań jakie odbędą się w tej kolejce.

4' Tomasz Kalinowski staje przed szansą na gola, ale z najbliższej odległości, z główki uderza obok bramki!
10' Potężny strzał Pawła Cieplińskiego z dystansu przelatuje wysoko nad poprzeczką!
11' Marcin Janik zza pola karnego strzela - tuż obok bramki.
13' (0:1) - Adam Łapeta przy linii oszukał jednego z obrońców Moico, staje oko w oko ze Zbigniewem Guźniczakiem i mocnym strzałem przy krótszym słupku go pokonuje!
15' Kalinowski może wykorzystać błąd Marcina Malca przy próbie złapania piłki, ale futbolówka po jego strzale ląduje na słupku i po chwili chwyta ją golkiper Visionicy!
17' (1:1) - Marcin Janik dziubnął piłkę przed bramkarzem i dzięki temu magicznemu dotknięciu doprowadza do remisu!
20' Paweł Ciepliński za faul zostaje ukarany żółtą kartką.
22' Krzysztof Zieliński z lewej strony stara się zaskoczyć Zbigniewa Guźniczaka, ale ten udanie interweniuje nogami.
23' (2:1) - Mateusz Sienkiewcz w kontrze zagrywa do Michała Wyszomierskiego, który w polu karnym odnajduje jeszcze lepiej ustawionego Marcina Janika, który strzałem z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki. Moico na prowadzenu!
26' Sienkiewicz z powietrza - nad poprzeczką!
28' Paweł Ciepliński staje przed szansą na gola dającego wyrównanie, ale przegrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem Moico!
30' Bartłomiej Gul huknął z dystansu - nad poprzeczką!
32' (3:1) - Wyszomierski mocnym strzałem zza pola karnego pokonuje Malca!
33' (4:1) - Janik z prawej strony i po interwencji Malca piłka wpada do siatki tuż przy krótszym słupku!
34' Łapeta z dystansu i poprzeczka ratuje Guźniczaka od utraty gola!
34' (5:1) - Janik zagrywa w tempo do Gula, a ten również ma swoją bramkę!
35' (5:2) - Łapeta zmniejsza dystans do rywala, do trzech trafień!
37' (5:3) - Visionica nie daje za wygraną, a Łapeta strzałem z pola karnego kompletuje hattricka.
38' (6:3) - Szybka kontra Moico i Malca pokonuje Kalinowski.
38' (6:4) - Rozstrzelali nam się dzisiaj zawodnicy na boisku numer 1. Paweł Ciepliński zdobywa czwartego gola dla "niebieskich" w dniu dzisiejszym!

Wielu myślało, że w meczu zdegradowanej z 1 ligi Visionicy z walczącym o srebrny medal Moico zobaczymy mecz do jednej bramki. Tak jednak nie było, bowiem ekipa Krzysztofa Pełki postawiła się faworytowi i niewiele zabrakło, a mogłaby nawet zapunktować. W końcowym rozrachunku to jednak zawodnicy Pawła Dobosza zwyciężyli i tym samym sięgnęli po wicemistrzostwo najwyższej klasy rozgrywkowej. Paweł Ciepliński i jego koledzy, co już było wiadome wcześniej, za rok zagra na drugim szczeblu rozgrywek, gdyż zakończyli zmagania na samym dnie tabeli. Obie drużyny zakończyły zmagania w sezonie zimowym. Za udział w nim serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.