Skład: Cebula, Kucharski, Lechiniak, Gontarz, Jóźwiak, Gontarz, Rafalski
Skład: Diakun, Lipski, Domaszewicz, Maciejewski, Juszczak, Stolarczyk
13' Kamil Cebula
34' Kamil Cebula
35' Karol Rafalski
38' Karol Rafalski
14' Piotr Maciejewski
20' Jędrzej Diakun
23' Piotr Maciejewski
25' Arkadiusz Domaszewicz
Zawodnik meczu: Karol Rafalski (Można rozpływać się nad dzisiejszym jego występem, to właśnie On poprowadził Ołer do bardzo ważnego zwycięstwa! Wyróżnić trzeba również Kamila Cebulę.)

Elektrotim na kolejkę przed końcem znajduje się na czwartej lokacie i co by się nie wydarzyło wyżej nie awansuje - drużyna Michała Janowicza traci trzy oczka do Moico, a nawet w przypadku zrównania się punktami (Elektrotim wygrywa z Ołerem, Moico przegrywa z Visionicą) ekipy Pawła Dobosza nie przeskoczy, bo przegrała z nią 1:4. W najgorszym razie team Janowicza może spaść o jedną pozycję w dół - tak stałoby się w przypadku wygranej Ołera i zwycięstwa KPO w meczu z Asplexem. Ekipa Marka Kucharczyka tanio skóry nie sprzeda, w końcu ma nóż na gardle. By przedłużyć, przynajmniej do piątku, swoje nadzieje na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej Ołer musi wygrać z Elektrotimem. Wtedy zrówna się punktami z Fulanito, z którym udało się wygrać 8:7. Szachownice mają jednak jeszcze do rozegrania w piątek mecz z AmRestem, w którym wystarczy, że zdobędą jeden punkt i na pewno się utrzymają. Nie ma jednak co gdybać - jeśli Ołer nie chce spaść musi zacząć od wygranej, a dopiero później może kibicować z całych sił AmRestowi. Remis bądź porażka jest równoznaczna z wykupieniem biletu do drugiej ligi. Pierwszy gwizdek meczu Elektrotim - Ołer usłyszymy w środę o bardzo późnej porze - 22:45.

3' Seria niecelnych uderzeń w wykonaniu Maciejewskiego, Domasiewicza oraz Diakuna.
6' GOL! (0-1) - Daleka piłka do Karola Rafalskiego, ten uprzedza interweniującego goalkeepera i strzałem głową pakuje futbolówkę do siatki! Naprawdę efektowny lobik w wykonaniu gracza Ołer Meble Ogrodowe!
7' GOL! (0-2) - Za ciosem idzie Ołer, a na listę strzelców wpisuje się Kamil Cebula, który precyzyjnym uderzeniem z dystansu zaskauje Juszczaka.
8' O wielkim pechu może mówić Arkadiusz Domasiewicz, ponieważ po jego uderzeniu piłka odbija się od prawego słupka, następnie lewego i wychodzi na aut!
10' Strzał Piotra Maciejewskiego do boku zbija Maciej Joźwiak, do piłki dopada Adam Stolarczyk i świetnie interweniuje goalkeeper Ołera!
13' GOL! (0-3) - Indywidualna akcja Karola Rafalskiego, który na szybkość mija rywala, a następnie wykłada futoblówkę Kamilowi Cebuli, który z najbliższej odległości umieszcza ją w siatce!
14' GOL! (1-3) - Z dystansu na strzał decyduje się Piotr Maciejewski i mamy trafienie kontaktowe dla Elektrotimu.
16' Jędrzej Diakun z najbliższej odległości uderza prosto w Jóźwiaka, a może to Jóźwiak kapitalnie interweniuje?! Sam już nie wiem! Najważniejsze dla "Zielonych", że futoblówka nie znajduje drogi do bramki!
18' Daniel Gontarz z autu do Karola Rafalskiego i słupek ratuje Elektrotim przed utratą bramki!
20' GOL! (2-3) - Tuż przed przerwą kontakt "łapie" Elektrotim, a w notesie arbitra zapisuje się Jędrzej Diakun. Asystę przy tym trafieniu notuje... Daniel Gontarz, który wślizgiem chciał wybić futbolówkę, a wyszło z tego idealne dogranie do rywala!
21' Z rzutu wolnego mocno uderza Piotr Maciejewski, lecz dla Macieja Jóźwiaka takie strzał nie stanowią problemu.
23' GOL! (3-3) - Mamy remis, a do wyrównania doprowadza Piotr Maciejewski i cała zabawa zaczyna się na nowo!
25' GOL! (4-3) - Ależ "come back" Elektrotimu, ależ "golasso" Arkadiusza Domasiewicza! "Trenejro" uderza z dystansu, piłka odbija się od poprzeczki, a następne wpada do siatki!
27' Kąśliwie z rzutu wolnego uderza Karol Rafalski i dobrze interweniuje Juszczak.
29' Dwie świetne parady Juszczaka po strzałach Rafalskiego i N. Gontarza.
30' Norbert Gontarz oddaje sytuacyjny strzał i intiucyjnie futbolówkę odbija Patryk Juszczak!
31' Po raz kolejny błysnął goalkeeper Elektrotimu, tym razem po próbie z dystansu Karola Rafalskiego.
32' Świetna parada Jóźwiaka po uderzeniu Diakuna.
33' Ostatnie minuty należą do "kiperów"! Po kilku dobrych interwencjach Patryka Juszczaka, swój kunszt bramkarski pokazuje Maciej Jóźwiak.
34' GOL! (4-4) - Marcin Lechniak z autu zagrywa do Kamila Cebuli, a ten "piętką" doprowadza do wyrównania
35' GOL! (4-5) - Karol Raaaafalskiii i to teraz Ołer wychodzi na prowadzenie! Kamil Cebula szybko wykonuje aut zagrywając do Karola, a ten z ostrego kąta zaskakuje Patryka Juszczak!
38' Bardzo nieodpowiedzialne zachowanie Karola Rafalskiego, który wykonuje nierozważny wślizg i sędzia karze go żółym kartonikiem!
40' Mimo gry w osłabieniu Ołer Meble Ogrodowe dotrzymał prowadzenie do samego końca!

Bardzo ważne zwycięstwo Ołer Meble Ogrodowe, który tym samym opuszcza strefę spadkową - niestety nasza tabela nie uwzględnia pojedynków bezpośrednich. Losy utrzymania rozstrzygną się w ostatnim tygodniu, gdzie Parker ESSC Fulanito zmierzy się z FC AmRest. Jeśli punkt zdobędą gracze Pawła Rumina to oni pozostaną w pierwszej lidze, jeśli nie ugrają żadnego oczka to wtedy polecą do niższej klasy rozgrywkowej kosztem teamu Marka Kucharskiego.