02.03 godz. 21:05, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Cebula, Kucharski, Grygiel, Lechiniak, Gontarz, Partyło
Skład: Garbarczyk, Koch, Mikoś, Sikora, Dyczkowski, Gmerek, Uryga, Majak
1' Maciej Partyło
9' Maciej Partyło
27' Marcin Lechiniak
36' Kamil Cebula
38' Michał Grygiel
23' Rafał Garbarczyk
28' Bartosz Sikora
32' Rafał Garbarczyk
34' Bartosz Sikora
38' Łukasz Dyczkowski
Zawodnik meczu: Rafał Garbarczyk (Rafał w trudnych momentach nie zawiódł! Najpierw strzelił niezwykle ważnego gola kontaktowego, a po chwili jeszcze ważniejsze prowadzenie swojej drużynie! Wyróżnić można Marka Kucharskiego - bramkarza Ołera! )

Z walki o tytuł mistrzowski nie rezygnuje ForceGSM, który traci sześć punktów do Speca i musi nie tylko wygrać swoje dwa ostatnie mecze, ale również liczyc na to, że obrońca tytułu przegra z Ogrodomanią. Szanse na to na pewno są, ale ekipa Łukasza Dyczkowskiego musi najpierw odprawić z kwitkiem przedostatniego w stawce Ołera Meble Ogrodowe. Nie może jednak go zlekceważyć, bo ten usilnie walczy o utrzymanie i na pewno "tanio skóry nie sprzeda". Pytanie tylko czy będzie w stanie zatrzymać bramkostrzelny duet przeciwników - Bartosz Sikora - Łukasz Dyczkowski? Ten, tak jak wszyscy wiemy, stanowi o sile GSM i na pewno często będzie nękał defensywę teamu Marka Kucharskiego! Czego zatem możemy się spodziewać? Wyrównanego starcia czy raczej spotkania do jednej bramki? Zobaczymy. EDIT: Ołer zagra dzisiaj bez nominalnego bramkarza. Między słupkami zobaczymy Marka Kucharskiego!

1' (0:1) - Cóż za otwarcie Ołera Meble Ogrodowe! Już w 2 sekundzie zespół ten otwiera wynik spotkania, a strzałem ze wznowienia Wojciecha Gmerka zaskakuje Maciej Partyło!
4' Dominik Uryga huknął z powietrza, a piłka przelatuje bardzo wysoko nad bramką Ołera!
5' Kamil Cebula kontra Wojciech Gmerek i płaski strzał tego pierwszego na raty broni ten drugi.
6' Łukasz Dyczkowski prostopadle zagrywa do Rafała Garbarczyka, który przegrywa pojedynek jeden na jeden z Markiem Kucharskim!
7' Jeszcze jedna ofiarna interwencja, tym razem po strzale Bartosza Sikory!
7' Uderzenie Sikory z woleja ląduje na słupku bramki przeciwników!
9' (0:2) - Zabójcza kontra Ołera! Daniel Gontarz w tempo zagrywa do Macieja Partyło, a ten strzałem z najbliższej odległości, przy krótszym słupku nie daje żadnych szans bramkarzowi!
13' Jan Mikoś z dystansu - udanie nogami interweniuje Kucharski!
15' Marcin Majak obraca się z rywalem na plecach i mocno strzela, a golkiper Ołera świetnie przenosi piłkę nad poprzeczką.
16' Dwa strzały graczy Ołera. Odpowiednio Partyło i Cebuli i oba świetnie broni Gmerek!
17' Kąśliwe, płaskie uderzenie Cebuli zza pola karnego i piłkę z trudem na rzut rożny przenosi Gmerek!
18' Grygiel prostopadle zagrywa w pole karne do Cebuli, który mając przed sobą tylko i wyłącznie bramkarza oddaje strzał...w słupek!
19' Świetnie rozprowadzony kontratak przez Marka Kocha, który zagrywa do Łukasza Dyczkowskiego. Ten podaje na wolne pole do Marcina Majaka, który mocno strzela - wysoko nad poprzeczką!
23' (1:2) - W zamieszaniu pod bramką Kucharskiego najprzytomniej zachowuje się Garbarczyk i strzela gola kontaktowego!
27' Faul Marcina Lechniaka przy linii bocznej i mamy żółtą kartkę dla gracza Ołera!
27' Sikora technicznie sprzed pola karnego strzela i świetnie nogami po tej próbie interweniuje Kucharski.
28' (2:2) - ForceGSM doprowadza do wyrównania, po tym jak Kucharskiego pokonuje Sikora!
32' (3:2) - Sikora na prawą stronę do Majaka, ten płasko strzela - tak, że piłkę do boku zbija Kucharski. Do odbitej futbolówki dopada obrońca Ołera, który zbyt długo zwleka z jej wybiciem, a to wykorzystuje Garbarczyk, który pakuje ją do "pustaka"!
34' (4:2) - Majak odnajduje w polu karnym Sikorę. Ten ma przed sobą tylko bramkarza i precyzyjnym strzałem po ziemi, przy słupku go pokonuje!
36' (4:3) - Partyło strzał zza pola karnego Gmerek broni nogami, ale ta interwencja jest na tyle niefortunna, że futbolówka trafia pod nogi Cebuli, który z zimną krwią strzela gola kontaktowego!
38' Grygiel taktycznie przy linii fauluje Sikorę i zostaje ukarany żółtym kartonikiem!
38' (5:3) - ForceGSM wykorzystuje grę w przewadze i przeprowadza szybki kontratak. Sikora zagrywa na przedpole do Dyczkowskiego, który precyzyjnym strzałem obok starajacego się interweniować golkipera podwyższa prowadzenie swojej drużyny!
39' Krótko rozegrany rzut wolny przez Ołera zostaje zakońcozny strzałem przez Habasa - niestety dla jego kolegów - niecelnym!

Walczący o utrzymanie Ołer Meble Ogrodowe był godnym rywalem dla bijącego się o wicemistrzostwo ForceGSM. Po pierwszych 20 minutach outsider sensacyjnie prowadził - 2:0, ale w drugiej odsłonie zbytnio się cofnął i ich rywal to wykorzystał. W efekcie ekipa Łukasza Dyczkowskiego odwróciła losy spotkania, wygrała i wróciła na drugi stopień podium. Gracze Marka Kucharskiego nadal znajdują się w strefie spadkowej i mają jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie. Muszą jednak w ostatnim swoim meczu pokonać Elektrotim i liczyć na to, że swoje spotkanie przegra Parker ESSC Fulanito! Ostatnia potyczka ForceGSM będzie miała miejsce za tydzień, kiedy mierzyć będzie się z świeżo upieczonym mistrzem - FC Specem.