23.02 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
6 : 5
( 4 : 1 )
Skład: Kwiecień, Gąsowski, Gawziński, Hubczak, Podymkiewicz, Kaptur, Zapal, Początek
Skład: Garbarczyk, Koch, Mikoś, Sikora, Gubański, Dyczkowski, Gmerek, Uryga, Bezkorowajny
13' Radosław Początek
26' Krzysztof Podymkiewicz
34' Krzysztof Podymkiewicz
35' Grzegorz Kwiecień
37' Krzysztof Podymkiewicz
9' Bartosz Sikora
13' Bartosz Sikora
14' Marek Koch
17' Bartosz Sikora
30' Dominik Uryga
31' Kacper Gubański
Zawodnik meczu: Krzysztof Podymkiewicz (Choć drużyna Krzyśka przegrała to jednak on był najlepszym graczem na boisku! Bardzo trudno zatrzymać było go obrońcom ForceGSM, a on strzelił trzy bramki i zanotował asystę. Wyróżnienie dla Rafała Garbarczyka. )

ForceGSM do liderującego FC Speca traci aż 6 punktów, szans na złoto więc już raczej nie ma, ale srebrny medal jest w zasięgu ręki. Team Dyczkowskiego jest na trzeciej lokacie i do drugiego Moico traci tylko punkcik, mając przy tym jeden mecz rozegrany mniej. Asplex jest na siódmej lokacie i do meczu z Force może podejść na luzie, bo już w sumie o nic nie gra w tym sezonie. Zespół Dyczkowskiego jeśli myśli o powtórzeniu sukcesu sprzed roku, a więc wicemistrzostwa powinien powtórzyć to co udało mu się w ubiegłej edycji - a więc gładko pokonać drużynę Acerowców. Wtedy było 11:4, a teraz?

4' Łukasz Dyczkowski otrzymuje podanie w pole karne od jednego z kolegów, ale nic z tym nie zrobi, bowiem ofiarnie pod nogi rzuca mu się Kamil Kaptur i wybija piłkę na rzut rożny.
9' (1:0) - Rafał Garbarczyk zagrywa do Bartosza Sikory, a ten otwiera wynik tego spotkania.
10' Wojciech Hubczak z dystansu strzela, ale przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
13' (2:0) - Dyczkowski z prawej strony zagrywa pod bramkę do Sikory, który strzałem z najbliższej odległości, do "pustaka" podwyższa prowadzenie ForceGSM.
13' (2:1) - Krzysztof Podymkiewicz idealnie podaje w pole karne do niekrytego Radosława Początka, a ten oddaje strzał, po którym piłka po interwencji bramkarza wpada do siatki tuż przy słupku!
13' Sikora strzałem z połowy stara się zaskoczyć Kaputra, ale golkiper "Acerowców" jest czujny i zbija futbolówkę poza światło bramki.
14' (3:1) - ForceGSM odprowadza na trafienie Asplexu. Sikora prostopadle do Kocha, ten staje oko w oko Kapturem. Mamy lekkiego "ping-ponga". Futbolówka odbija się od bramkarza, po chwili od obrońcy "czarnych" i wpada do siatki tuż przy słupku!
17' (4:1) - Garbarczyk wraz z Sikorą rozklepali defensywę rywali. Pierwszy zagrał pod bramkę do drugiego, który sprytną podcinką nie dał żadnych szans Kapturowi na pomyślną interwencję.
22' Sikora chcąc podać koledze zgrywa piłkę do wprost pod nogi Początkowi, który bez zastanowienia huknął na bramkę, po czym Gmerek z trudem, ale skutecznie zbija piłkę do boku!
24' Kolejna świetna interwencja Gmerka po strzale Gawzińskiego!
25' Gmerka może zaskoczyć Podymkiewicz! Bramkarz ForceGSM zatrzymuje to uderzenie, a po chwili futbolówka może przekroczyć linię bramkową. Nic z tego, bowiem kiper ForceGSM wykazuje się bardzo dobrym refleksem i w ostatniej chwili zbija piłkę na rzut rożny.
26' (4:2) - Gawziński do Podymkiewicza, który gasi piłkę na klatce i strzałem w krótki róg zaskakuje Gmerka.
30' (5:2) - Gmerek krzyczy z bramki "piła chodzi, piła chodzi", no i nie możemy się z tym nie zgodzić! Składna i zarazem ładna akcja ForceGSM. Garbarczyk notuje kolejną asystę, a jego podanie na gola zamienia Uryga.
31' (6:2) - Kacper Gubański przechwytuje piłkę przed polem karnym i mając przed sobą tylko bramkarza, precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku go pokonuje!
34' (6:3) - Szybko rozegrany rzut z autu. Gawziński w tempo podaje do Podymkiewicza, a ten uderzeniem z najbliższej odległości kompletuje dublet!
35' (6:4) - Gawziński zagrywa do Kwietnia, który pięknym strzałem z woleja, niemalże pod poprzeczkę nie daje żadnych szans Gmerkowi!
37' (6:5) - Podymkiewicz staje oko w oko z Gmerkiem. Wymija go i strzela, lecz ofiarnie ten strzał zatrzymuje Gmerek! Po chwili futbolówka znowu spada pod nogi gracza z numerem "14" i tym razem pakuje on już piłkę do siatki, z dość ostrego kąta. Asplex przegrywa już tylko jednym golem!
38' ForceGSM stara się odpowiedzieć! Sikora kontra Kaptur i strzał tego drugiego ląduje na bocznej siatce!
38' Gawziński z rzutu wolnego trafia w słupek!
39' Początek zza pola karnego uderza tuż obok bramki.

Gdy w 31 minucie ForceGSM strzeliło gola na 6:2, wydawało się, że zanotuje kolejną wysoką wygraną! Nic z tego! Asplex nie składał broni i trzy minuty przed końcem strzelił nawet gola kontaktowego! Zabrakło jednak czasu, aby doprowadzić do remisu i to ostatecznie ekipa Łukasza Dyczkowskiego mogła święcić wygraną. To tylko pokazuje jak wyrównany był ten mecz! Co się dzieje po tym spotkaniu? A no dzięki zdobyciu trzech oczek ForceGSM wskakuje na drugie miejsce i nadal liczy się w walce o mistrzostwo! "Acerowcy" natomiast nadal mają cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Nastepnym razem Bartosz Sikora i spółka zagrają z Ołerem Meble Ogrodowe, zaś Asplex podejmie Parker ESSC Fulanito.