21.02 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 1 : 2 )
Skład: Gul, Dobosz, Guźniczak, Sienkiewicz, Wyszomierski, Janik, Sopyło, Szych, Misiewicz, Procyszyn
Skład: Cebula, Kucharski, Lechiniak, Habas, Środa, Gontarz, Partyło
4' Michał Sopyło
19' Jarosław Procyszyn
21' Mateusz Sienkiewicz
24' Bartłomiej Gul
28' Paweł Dobosz
29' Wojciech Misiewicz
30' Wojciech Misiewicz
34' Paweł Dobosz
36' Zbigniew Guźniczak
37' Jarosław Procyszyn
13' Daniel Gontarz
Zawodnik meczu: Wojciech Misiewicz (Dwa gole i dwie asysty. I ta technika. Udał się Wojtkowi dzisiaj występ. Wyróżnienić należy także Marcina Janika.)

Ołer Meble Ogrodowe w ostatniej kolejce uległ wysoko KP Ogrodomanii i obecnie nad strefą spadkową ma przewagę zaledwie dwóch oczek. Moico jest w dużo lepszej sytuacji - zajmując piątą lokatę z dwupunktową stratą do wicelidera - ForceGSM. Ubiegłej zimy w starciu obu ekip był remis - 3:3. Teraz taki wynik byłby małym zaskoczeniem, patrząc na formę obu ekip. Czy zatem dziś wieczorem będziemy świadkami kolejnego zwycięstwa zespołu Pawła Dobosza?

4' (0:1) Moico wychodzi na prowadzenie już w 4. minucie tego pojedynku!  Tomka Środę w środę zaskakuje Michał Sopyło, choć swoje robi też delikatny rykoszet. Piłka przelatuje nad kiperem Ołera i ląduje w siatce!
5' - Kamil Cebula z wolnego, piłka do siatki jednak nie wpada.
7' - Janik nad poprzeczką z dystansu.
8' - Sopyło strzela z 7 metrów, a piłka po rykoszecie ociera się o słupek!
9' - Daniel Gontarz strzela z pola karnego, dobrym refleksem popisuje się jednak Guzik.
11' - Kąśliwy strzał Sienkiewicza Środa zbija do boku.
13' (1:1) Kamil Cebula dogrywa piłkę z rzutu rożnego, a wzorowo zamyka to Daniel Gontarz! Mamy remisik!
15' - Bardzo dobra interwencja Środy po groźnym uderzeniu Michała Wyszomirskiego.
16' - Sienkiewicz z wolnego zza pola karnego, balon ląduje w bramce, pech chciał że tylko tej pełnowymiarowej, ustawionej za boiskiem.
18' - Po trupach do celu. Janik najpierw kasuje Daniela Gontarza (to chyba za karę za tego gola), a następnie sprawdza umiejętności Środy. Nie ma się do czego przyczepić, futbolówka drogi do siatki nie znajduje.
19' (1:2) Moico wychodzi na prowadzenie, po bardzo ładnym strzale autorstwa Jarka Procyszyna. Asystę przy tym golu zapisujemy na koncie Marcina Janika.
21' (1:3) "Sienkiewicz! Nowy zawodnik Polonii Jaksonów" - komunikuje arbiter Niciński. Mateusz płaskim strzałem umieszcza piłkę w siatce, wykorzystując dobre podanie od Wojtka Misiewicza!
24' (1:4) Jakie to proste. Wolny, jedno podanie, precyzyjny, nawet nie za mocny strzał i brameczka! Taki przepis na gola znaleźli Mateusz Sienkiewicz i Bartek Gul.
26' - Kamil Cebula wypowiedział kilka ciepłych słów w stronę piłki, a wszystko przez to, że ta nie poszła w światło bramki po jego strzale.
28' (1:5) Wojtek Misiewicz zalicza drugą asystę, a na listę strzelców wpisuje się Paweł Dobosz. Kiero Moico może podziękować za gola kiperowi Ołera, który zbabolił straszliwie przy strzale z ostrego kąta gracza Moico i puścił piłkę pod rękami.
29' (1:6) Moico na fali! Piłkę pod samą poprzeczkę posyła Misiewicz! "Ma tą swoją technikę!"- nie ukrywają podziwu koledzy na ławce rezerwowych.
30' (1:7) Misiewicz kontynuuje swoje show i do 2 asyst i gola dorzuca kolejną brameczkę! W roli asystenta Marcin Janik.
34' (1:8) Paweł Dobosz zamyka podanie z narożnika boiska i ładuje piłkę pod samą ladę!
35' - Kierownik Moico tak się podjarał swoim golem, że aż zaplątał się w siatce. "Proszę nam nie demolować obiektu!" - zwrócił mu uwagę arbiter.
36' (1:9) "Nie no, jak już bramkarz bramkę strzela to jest k**** ch**" - stwierdza prowadzący zawody Niciński. Zbyszek Guźniczak dalekim wykopem (a nie, przepraszam - GENIALNYM STRZAŁEM!) umieszcza piłkę w przeciwległej bramce, a swój wkład w to ma też Marcin Janik, który sprytnym unikiem, niczym rasowy bokser, uchyla głowę i kompletnie myli tym Środę!
37' (1:10) Janik-Sienkiewicz-Procyszyn-strzał z lewej strony pola karnego-pęka nam dyszka!

Nie ma co się rozpisywać. Wystarczy jedno słowo - pogrom. Moico było dzisiaj całkowicie poza zasięgiem ekipy Ołera. Zespół Pawła Dobosza wskakuje na drugą lokatę w ligowej tabeli i w następnej kolejce zagra z Elektrotimem. Ekipę Marka Kucharskiego czeka pojedynek z liderem - FC Specem i to już za dwa dni.