21.02 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
4 : 5
( 2 : 3 )
Skład: Piechna, Szewczyk, Vavriniec, Shkurikhin, Jeziorski, Brzezicki, Dudek, Leśniowski
Skład: Nadgrodkiewicz, Rabel, Winnicki, Piotrowski, Hojniak, Łajszczak, Ruszkiewicz, Tokarski, Nowostawski
5' Damian Leśniowski
9' Damian Leśniowski
16' Evgenii Shkurikhin
21' Damian Leśniowski
29' Damian Szewczyk
40' Kacper Dudek
2' Adam Łajszczak
15' Adam Łajszczak
19' Paweł Winnicki
20' Michał Rabel
35' Michał Rabel
37' Łukasz Nadgrodkiewicz
Zawodnik meczu: Damian Leśniowski (Najgroźniejsza broń zwycięskiej ekipy FC AmRestu. Damian stwarzał wielkie problemy przeciwnikowi (w pierwszej połowie wręcz kolosalne), a efekt tego jest taki że KPO zostaje bez punktów na koncie, a na konto Damiana wpadają 3 gole.)

KP Ogrodomania po zaliczeniu dwóch porażek z rzędu wróciła na ścieżkę zwycięstw i w ostatniej kolejce wysoko pokonała drużynę Ołera. Ekipa Roberta Jakiela w dalszym ciągu liczy się w walce o medale w tej edycji. Kolejnym krokiem który KPO musi wykonać, żeby przybliżyć się do tego celu jest wygranie z niżej notowanym AmRestem. Drużyna Damiana Szewczyka ma pięć punktów mniej na koncie, a do tego słabiej wypada pod kątem skuteczności w ataku i w defensywie. Jak to co prezentuje tabela i statystyki mają się do tego co gracze obu ekip zaprezentują na murawie sprawdzimy już za chwilę!

2' (1:0) Strzał Łajszczaka z dystansu, piłka wpada w długi róg i mamy otwarcie wyniku, już dwie minuty po pierwszym gwizdku arbitra Nicińskiego!
5' (1:1) Podanie z autu do Damiana Leśniowskiego, uderzenie, futbolówka odbija się jeszcze od słupka i ląduje w siatce! Mamy remis i zabawa w walkę o punkty zaczyna się nam od początku.
8' - Szewczyk piętką zagrywa do Kacpra Dudka, ten ma plan wpakować piłkę do siatki po długim, jednak cały misterny plan idzie w pi***, za sprawą złośliwego słupka, w który trafia piłka!
9' (1:2) AmRest na prowadzeniu! Bramkarza KPO mocnym strzałem z 8 metrów zaskakuje Damian Leśniowski!
10' - Znów w akcji Leśniowski, tym razem jednak pojedynek wygrywa kiper Ogrodomanii.
15' (2:2) Dokładne podanie z własnej połowy od Michała Rabela na stojącego w polu karnym Adama Łajszczaka, a że stojącego bez obstawy (obrona rywala na wakacjach) i z całkiem niezłym klejem na butach to jak łatwo wywnioskować Jeziorski za wiele do gadania już przy tym nie miał.
16' (2:3) Gol za gola! AmRest od razu odpowiada - kiper KPO ze strzałem Leśniowskiego daje sobie radę, ale że dobrze przyczaił się Evgenii Shkurikhin to jest pozamiatane i Ogrodomanii pozostaje wyjąc piłkę z siatki!
19' Za przeszkadzanie rywalowi w wykonaniu rzutu wolnego żółty kartonik ogląda Paweł Winnicki.
20' Za dość niecenzuralne zwracanie uwagi sędziemu na dwie minuty boisko opuszcza Michał Rabel.
21' (2:4) Świetne trafienie praktycznie z połowy boiska w wykonaniu Leśniowskiego! Nawet cieszynki się doczekaliśmy! A Damianowi można gratulować już hat-tricka.
23' - Leśniowski przed szansą na gola numer cztery, plany psuje jednak bramkarz KPO.
26' - Uderzenie Łajszczaka zza pola karnego, piłkę łapie Jeziorski.
29' (2:5) To chyba było ćwiczone na treningach! Mamy wolny dla AmRestu, do piłki nadbiega Vavriniec, ale ostatecznie nad nią przebiega, co totalnie myli graczy KPO, a futbolówkę w samo okno pakuje Damian Szewczyk!
33' - Strzał Wojtka Ruszkiewicza, jak struna wyciągnął się Kacper Jeziorski.
34' - Minimalnie niecelny strzał Dudka.
35' - Fantastyczna interwencja Jeziorskiego po strzale z bliska z główki w wykonaniu Wojtka Piotrowskiego.
35' (3:5) Piłkę wzdłuż bramki zagrywa Adam Łajszczak, a zamyka to z 30 centymetrów przytulony do słupka Michał Rabel!
36' - Ruszkiewicz marnuje dogodną sytuację (w sumie to setka była...) na strzelenie bramki kontaktowej.
37' (4:5) Ale mu siadło na kapciu! Łukasz Nadgrodkiewicz zapodaje z koła środkowego "spadającego liścia" i mamy już tylko jednego gola przewagi AmRestu!
40' Za przeszkodzenie w wyprowadzeniu piłki z bramki golkiperowi KPO żółty kartonik ogląda Kacper Dudek.

Kto sugerował się tylko tabelą i statystykami i postawił swoje miliony monet na zwycięstwo KP Ogrodomanii, ten może zakomunikować dzieciom, że obiadu dziś nie będzie (a w sumie kolacji). Ekipa Damiana Szewczyka pokonuje wyżej notowanego przeciwnika i uśmierca całą rzeszę kuponów. KPO w następnej kolejce czeka trudny mecz z FC Specem, AmRest zagra natomiast z Fulanito i będzie to ostatni mecz jaki Damian Szewczyk i jego koledzy rozegrają w tej edycji w lidze OFC.