16.02 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Boroński, Malec, Zieliński, Pełka, Niegoda, Darowski
Skład: Czop, Szewczyk, Vavriniec, Jeziorski, Dudek, Leśniowski
10' Tomasz Darowski
34' Kamil Boroński
40' Krzysztof Pełka
4' Kacper Dudek
5' Damian Leśniowski
15' Damian Szewczyk
17' Damian Szewczyk
25' Josef Vavriniec
31' Kacper Dudek
32' Josef Vavriniec
33' Damian Szewczyk
36' Damian Szewczyk
Zawodnik meczu: Damian Szewczyk (Damian zagrał jak na kapitana przystało i poprowadził swój zespół cennego triumfu! Spotkanie zakończył z czterema golami na koncie. Wyróżnić trzeba oczywiście Kacpra Dudka. )

AmRest w tym tygodniu rozegra dwa mecze - po spotkaniu z Asplexem w środę przyjdzie jeszcze pora na starcie z Visionicą w piątek. Ekipa Krzysztofa Pełki musi w końcu zacząć punktować jeśli myśli o pozostaniu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dotarliśmy do połowy sezonu, a Visionica w dalszym ciągu jest bez wizji i na koncie nie ma jeszcze ani jednego punktu. Kontuzje Cieplińskiego i Łapety mocno osłabiły drużynę, jednak w składzie są przecież zawodnicy, którzy o kopaniu piłki mają pojęcie. Czy szczęście w końcu uśmiechnie się do Pełki i jego kolegów? Czy jednak bardziej doświadczony w grze pod balonem AmRest jeszcze bardziej pogrąży debiutanta? Odpowiedź na te pytania poznamy w najbliższy piątek.

4' (1:0) - Mamy otwarcie wyniku, a sposób na pokonanie Marcina Malca znajduje Kacper Dudek! AmRest na prowadzeniu!
5' (2:0) - AmRest idzie za ciosem! Z piłką zabiera się Damian Leśniowski, wyprzedza obrońcę i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans golkiperowi Visionicy.
6' Damian Szewczyk oddaje strzał "ze szpica" po którym futbolówka zatrzymuje się na słupku bramki przeciwników!
10' (2:1) - Mamy gola kontaktowego dla Visionicy, a Kacpra Jeziorskiego mocnym strzałem zza pola karnego pokonuje Tomasz Darowski.
11' Próba lobowania w wykonaniu Josefa Vavrinca, ale piłka po niej przelatuje tuż nad poprzeczką.
13' Sytuacyjne uderzenie Krzysztofa Pełki i futbolówkę pewnie chwyta po nim Jeziorski.
15' (3:1) - Strzał Bartłomieja Czopa zostaje zablokowany przez jednego z obrońców Visionicy. Piłka trafia pod nogi Damiana Szewczyka, który strzałem z woleja z najbliższej odległości nie daje szans bramkarzowi.
17' (4:1) - Dudek do Szewczyka i kapitan AmRestu kompletuje dublet!
19' Leśniowski mija rywala i strzela z półwoleja obok bramki.
22' Mocny, płaski strzał Marcina Zielińskiego i świetnie piłkę poza światło bramki zbija Kacper Jeziorski.
25' (5:1) - Malec świetnie broni strzał Vavrinca, ale wobec jego dobitki jest już bezradny!
30' Pełka zza pola karnego, po ziemi
31' (6:1) - Dudek uderzeniem pod poprzeczkę pokonuje Malca i jest to jego drugie trafienie w tym meczu!
32' (7:1) - Dudek do Vavrinca i Malec po raz kolejny musi wyciągać piłkę z siatki.
33' (8:1) - Kolejny już błąd obrony Visionicy i kolejny zamieniony przez AmRest na gola! Jego autorem Szewczyk, który pokonuje Malca uderzeniem z powietrza. Tym samym kompletuje hattricka.
34' (8:2) - Darowski na lewe skrzydło zagrywa do Borońskiego, a ten pięknym strzałem w samo okienko nie daje żadnych szans Jeziorskiemu!
36' (9:2) - Leśniowski wystawia piłkę jak na tacy Szewczykowi, który z zimną krwią umieszcza futbolówkę w pustej bramce. AmRest dokonuje dzieła zniszczenia!
37' Niegoda do Borońskiego w pole karne. Gracz z numerem "10" nie trafia czysto w piłkę i w efekcie pewnie wyłapuje ją Jeziorski.
39' Jeziorski zatrzymuje kolejny strzał, tym razem autorstwa Niegody.
40' (9:3) - Trafienie Pełki jest tylko i wyłącznie na otarcie łez i ostatecznie Visionica przegrywa sześcioma golami!

AmRest po czterech remisach z rzędu w końcu się przełamał i zanotował imponujące zwycięstwo. W polu pokonanych gracze Damiana Szewczyka zostawili zdziesiątkowaną kadrowo Visionicę. Tym samym beniaminek zrobił ogromny krok w kierunku utrzymania i wskoczył na szóste miejsce w stawce. Team Krzysztofa Pełki ciągle zawodzi i z każdym kolejnym meczem jego kadra wygląda coraz mniej okazale. Słaba postawa debiutanta ma odzwierciedlenie w ligowej tabeli, w której ten jest ostatni i nie ugrał do tej pory ani jednego punktu. AmRest o kolejne ligowe skalpy powalczy z Ogrodomanią, a Visionica przełamania będzie szukała w starciu przeciwko ForceGSM.