14.02 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
2 : 7
( 0 : 4 )
Skład: Jastrzębski, Kokociński, Szczucki, Winnicki, Piotrowski, Łajszczak, Ruszkiewicz, Tokarski, Nowostawski
Skład: Cebula, Kucharski, Grygiel, Lechiniak, Habas, Gontarz, Niewiadomski, Jóźwiak, Gontarz
2' Krzysztof Nowostawski
6' Wojciech Ruszkiewicz
8' Adam Łajszczak
18' Tomasz Tokarski
26' Krzysztof Nowostawski
33' Paweł Winnicki
38' Paweł Winnicki
22' Kamil Cebula
23' Daniel Gontarz
Zawodnik meczu: Krzysztof Nowostawski (Krzysiek był bardzo aktywny przez całe spotkanie, strzelił dwa ważne gole i zanotował asystę. Wyróżnić należy Tomasza Tokarskiego. )

Nienajlepiej dzieje się ostatnio w ekipie KP Ogrodomanii - dwa ostatnie mecze zakończyły się porażkami dla drużyny Roberta Jakiela. Spotkania te KPO rozgrywała jednak z dość mocnymi ekipami - Elektrotimem i ForceGSM. Przynajmniej teoretycznie z najbliższym rywalem - Ołerem, powinno pójść ciut łatwiej, w końcu przeciwnik ma na koncie aż dwa razy mniej punktów niż KPO. Z drugiej strony jeśli Ogrodomania znów przyjdzie na mecz bez nominalnego golkipera, a Ołer stawi sę na balonie w najmocniejszym zestawieniu i w pełni zdeterminowany może być różnie i niekoniecznie KPO musi zgarnąć łatwe trzy punkty.

2' (0:1) - Mocny początek w wykonaniu Ogrodomanii, która w zasadzie pierwszej swojej akcji wychodzi na prowadzenie, a gola zdobywa grający z numerem "22" - Krzysztof Nowostawski.
6' (0:2) - KPO idzie za ciosem, a precyzyjnym strzałem z pola karnego, przy słupku popisuje się Wojciech Ruszkiewicz.
8' (0:3) - Tomasz Tokarski do Adama Łajszczaka i mamy trzeciego gola dla zespołu Roberta Jakiela. Na chwilę obecną ich rywal - Ołer Meble Ogrodowe na boisku nie istnieje!
9' Uderzenie Marka Kucharskiego z powietrza i czujny między słupkami jest Paweł Szczucki, który pewnie wyłapuje piłkę.
11' Krzysztof Habas w tempo zagrywa do Zbigniewa Niewiadomskiego, który ma przed sobą tylko bramkarza i trafia...w słupek!
13' Łajszczak zza pola karnego strzela i świetnie nogami interweniuje Maciej Jóźwiak.
15' Michał Grygiel mija rywala i strzela wysoko nad poprzeczką!
16' Zaskakujący strzał z główki Niewiadomskiego i Szczucki może zostać po nim przelobowany. Na szczęście dla KPO golkiper tej drużyny notuje fenomenalną interwencję i przenosi futbolówkę poza światło bramki. Gracze Ołera łapią się za głowy, to powinien być gol!
18' (0:4) - Tokarski pograł z Ruszkiewiczem i strzał tego drugiego z najbliższej odległości świetnie broni Jóźwiak. Na jego nieszczęście futbolówka spada wprost na głowę Tokarskiego, który sprytnym uderzeniem pakuje piłkę do siatki.
19' Norbert Gontarz mija obrońcę rywala i mocno strzela - Szczucki zbija piłkę do boku!
22' (1:4) - Mamy pierwszego gola dla Ołera Meble Ogrodowe, a jego autorem Kamil Cebula.
23' (2:4) - Daniel Gontarz popędził z piłką i mimo asysty obrońcy rywali, oddał strzał "z czuba", po którym piłka wpadła do siatki obok wychodzącego z bramki golkipera.
25' Damian Kokociński płasko uderza sprzed pola karnego i dobrze nogami interweniuje Jóźwiak.
26' (2:5) - Michał Grygiel źle rozegrał piłkę z autu. Ta trafia wprost pod nogi Nowostawskiego, który uprzedza obrońców i strzałem obok Jóźwiaka pakuje futbolówkę do sieci.
30' Niewiadomski z lewej strony strzela i na raty dobrze interweniuje Szczucki. Na kolegę z zespołu narzeka D.Gontarz, który mówi: "majster mogłeś grać".
31' Tokarski z prawej strony pod bramkę podaje do Łajszczaka, a ten z najbliższej odległości przenosi futbolówkę obok bramki.
33' (2:6) - Tokarski z rzutu rożnego zagrywa na przedpole do nadbiegającego Winnickiego, który huknął bez zastanowienia i umieścił tym samym piłkę pod poprzeczką bramki Ołera!
36' Grygiel wystawia "patelnię" Lechniakowi, a ten mając przed sobą tylko bramkarza uderza obok bramki.
38' (2:7) - Po świetne zastosowanym przywileju korzyści przez arbitra Nicińskiego Ogrodomania zdobywa siódmego gola. Nowostawski zagrywa idealnie do lepiej ustawionego Winnickiego, który z najbliższej odległości pakuje futbolówkę do pustej bramki. To już na pewno mamy po meczu!
39' Grygiel z dystansu i na raty interweniuje Szczucki.
40' Nowostawski upadając oddaje strzał minimalnie obok słupka.

Ogrodomania po dwóch porażkach z rzędu w końcu się przełamała i bardzo pewnie ograła Ołera Meble Ogrodowe. Tym samym zespół Roberta Jakiela wrócił na pozycję wicelidera i ciągle może walczyć o medale na koniec sezonu. Co do teamu Marka Kucharskiego to nadal jest uwikłany w grę o ligowy byt. Posiada bowiem tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową i w następnych meczach musi punktować. O kolejne skalpy Ołer zmierzy się z Moico. Ogrodomanię czeka natomiast starcie z AmRestem.