14.02 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 2 : 1 )
Skład: Modric, Szewczyk, Vavriniec, Shkurikhin, Jeziorski, Brzezicki, Dudek, Leśniowski
Skład: Kwiecień, Gąsowski, Gawziński, Liczbik, Podymkiewicz, Kaptur, Początek
14' Josef Vavriniec
27' Evgenii Shkurikhin
37' Damian Szewczyk
9' Krzysztof Podymkiewicz
18' Kamil Gąsowski
33' Kamil Gąsowski
Zawodnik meczu: Kacper Jeziorski (Kacper był bardzo pewnym punktem swojego zespołu. Golkiper wielokrotnie zatrzymywał graczy Asplexu, przy straconych golach był bez szans, a w końcówce uratował kolegom punkt. )

Asplex w tym sezonie porażki przeplata zwycięstwami. W ostatniej kolejce przyszła pora na zwycięstwo i to dość spektakularne - aż 14:5 z niżej notowaną Visionicą. AmRest, podobnie jak wcześniejszy rywal Acerowców, zajmuje niższe miejsce w tabeli od drużyny Kamila Gąsowskiego i posiada trzypunktową stratę, a ostatnio upodobał sobie remisy. Czy teraz będziemy świadkami czwartego z rzędu remisu ekipy Damiana Szewczyka? Faworytem tego pojedynku będzie posiadający w swoim składzie świetnie dysponowanego Krzysztofa Podymkiewicza Asplex.

4' Pierwsze godne odnotowania uderzenie w tym spotkaniu. Na takowe decyduje się Josef Vavriniec, ale futbolówka po nim przelatuje obok dalszego słupka bramki Asplexu.
5' Damian Szewczyk stara się przelobować Kamila Kaptura, ale piłka po jego próbie spada tuż za bramkę.
6' Krzysztof Podymkiewicz na lewe skrzydło zgrywa do Bartosza Liczbika, a ten z najbliższej odległości uderza obok słupka.
8' Podymkiewicz staje przed szansą na gola, ale przegrywa pojedynek jeden na jeden z Kacprem Jeziorskim.
9' Minął się z piłką Jeziorski i dopada do niej Liczbik, który z ostrego kąta trafia...w słupek!
9' (1:0) - Zabójcza kontra Asplexu. Podymkiewicz-Liczbik-Podymkiewicz i ten ostatni pakuje futbolówkę w pustej bramki.
12' Dwa mocne strzały Leśniewskiego i Vavrinca i dwie kapitalne interwencje Kaptura.
13' Liczbik huknął z dystansu i słupek uratował bramkarza od utraty gola.
14' (1:1) - Vavriniec huknął z dystansu i mamy remis!
16' Szewczyk z lewej strony i udanie nogami broni bramkarz.
18' (2:1) - Kamil Gąsowski z dystansu i piłka po rykoszecie od obrońcy AmRestu wpada do siatki obok zaskoczonego Jeziorskiego.
19' Podymkiewicz z najbliższej odległości strzela i fenomenalnie piłkę nad poprzeczkę przenosi Jeziorski.
27' (2:2) - Szewczyk główką zgrywa piłkę w pole karne do Evgeniiego Shkurikhina, a ten z zimną krwią pakuje ją do "pustaka".
28' Vedran Modric zza pola karnego uderza i świetnie do boku piłkę paruje Kamil Kaptur!
29' Liczbik z prawej strony strzela - obok dalszego słupka bramki strzeżonej przez Jeziorskiego.
33' (3:2) - Asplex wychodzi na prowadzenie, a po rzucie wolnym gola drugiego gola w tym spotkaniu zdobywa Gąsowski.
34' Vavriniec ze "szpica" uderza, ale ta próba jest zbyt lekka i futbolówka po niej ląduje wprost w koszyczku bramkarzowi.
35' Liczbik mógł podać do lepiej ustawionego kolegi, ale zdecydował się samemu kończyć akcje. Efekt - nie ma gola, bowiem fenomenalnie nogami interweniuje Jeziorski.
37' (3:3) - Leśniowski w kontrze świetnie zagrywa do niekrytego Szewczyka, który staje oko w oko z Kapturem i płaskim strzałem go pokonuje!
38 Dobre wyjście z bramki Jeziorskiego i strzał Liczbika zostaje zablokowany!
39' Gąsowski ze środka zagrywa na skrzydło do Gawzińskiego, a ten mając przed sobą tylko i wyłącznie bramkarza - trafia wprost w niego!

Czwarty mecz z rzędu w wykonaniu AmRestu i czwarty zakończony remisem! Nie mają szczęścia w wygrywaniu gracze Damiana Szewczyka, ale również nie przegrywają. Do tej pory zdobyli siedem punktów i mają cztery oczka przewagi nad strefą spadkową. Asplex ma trzy oczka więcej i narazie może także czuć się bezpieczny. Wracając jednak do samego meczu to był bardzo wyrównany i pełny emocji, a z remisu bardziej zadowoleni powinni być zawodnicy beniaminka. Następne pary meczowe obu tych ekip to: ForceGSM - Asplex oraz FC AmRest - Visionica.