24' Adam Mosiej
28' Wojciech Dudek
31' Wojciech Dudek
32' Adam Mosiej
Zawodnik meczu: Michał Grygiel (Wspaniałe spotkanie w wykonaniu tego piłkarza, znakomita gra która przyniosła mu hattricka, a bramkę na wage zwycięstwa zdobył kilka sekund przed ostatnim gwizdkiem. Brawa)

Fulanito nie radziło sobie ostatnio najlepiej, wystarczyło jednak, żeby na meczu pojawił się Marcin Stasiak i od razu trzy punkciki wpadły na konto Szachownic i to w pojedynku z nie byle kim - bo wicemistrzem ostatniej edycji. W tamtym sezonie w meczu Fulanito - Ołer Meble Ogrodowe padł wynik 6:3. Jeśli Stasiak w środę pofatyguje się na balon i dalej będzie w takiej formie jak przed tygodniem ekipie Marka Kucharskiego będzie bardzo ciężko zrehabilitować się za zeszły sezon i odegrać za porażkę z marca. W Ołerze nie brakuje jednak walecznych i ambitnych zawodników, biorąc więc to pod uwagę oraz fakt, że team Kucharskiego powoli zaczyna mieć nóż na gardle można spodziewać się ciekawego i zaciętego pojedynku zisiejszego wieczoru.

3' (1:0) Piotr Zajac z prwie zerowego kąta strzela czubem i piłka wtacza się do bramki
4' (1:1) Michał Grygiel płaskim strzałem wyrównuje stan meczu
4' (2:1) Szymon Jaworski szybko odpowiada i mamy 2:1
6' (2:2) Grygiel błyskawicznie wyrównuje, co za tempo
7' (2:3) Karol Rafalski daje prowadzenie Ołerowi
8' korzyść dla Fulanito po faulu i Piotr Zajac bliski zdobycia bramki, strzał mmija słupek
10' kontra Ołer i Maciek Partyło strzela zbyt lekko, broni Gawłowski
12' (3:3) Piotr Zajac bez trudu pokonuje bramkarza będąc sam na sam, znowu remis
14" (3:4) Norbert Gontarz strzałem w krótki róg daje prowadzenie swej ekipie
16' Marek Zajac w dobrej sytuacji z nogi bramkarza
18' znowu Marek Zajac sprytny strzał i dobra obrona Maćka Jóźwiaka
18' dobry strzał z dystansu Maćka Partyło, dobrze broni Gawłowski
21' {Piotr Zajac z dystansu, piękna parada Joiaka
21' (3:5) Karol Rafalski z dystansu strzela piątą bramke dla Ołer
22' Szymon Jaworski z woleja w słupek, piękny strzał
23' (3:6) piękny rajd, siatka puszczona obrońcy i płaski strzał Partyło i mamy 3:6
24' (4:6) Adam Mosiej strzela gola i Flanito jeszcze walczy
26' wspaniala akcja Ołer zakończona strzałem Daniela Gontarza, pięknie broni Gawłowski
28' (5:6) Wojtek Dudek ładnie w sam róg i mamy kontakt, jet 6:5
31' (6:6) Wojtek Dudek nie zwalnia, strzela i mamy remis!
32' (7:6) wolny dla FUlanito, strzela marek Zajac, bardzo mocny strzal, bramkarz wypluwa piłkę i Adam Mosiej wpycha ja do bramki! Prowadzenie Fulanito, zupełnie niespodziewane, ale ambicja robi swoje
36' Czarnecki dopadł do bezpańskiej piłki huknąl i minimalnie chybił
37' (7:7) Norbert Gontarz wyrównuje mocnym strzałem, co za mecz!
38' Michał Grygiel z półwoleja strzela ale niecelnie, troche mu zeszła
40' (7:8) GOLLLL! zwycięską bramke w ostatniej minucie strzela z metra na długim słpuku Michał Grygiel!

O ile mecz poprzedzający to spotkanie rozgrzał nas do czerwoności, to ten rozgrzał publikę i zawodników do białości, a czy da sie rozgrzać cos jeszcze bardziej to juz pytanie do fizyków, czy nawet astrofizyków. Nie pamiętam juz kiedy oglądałem mecz, którego losy rozstrzygały by się na 3 sekundy przed ostatnim gwizdkiem sędziego a tak właśnie było tutaj. Mimo, że Ołer co chwila chciał uciec ekipie Fulanito, drużyna czerwonobiałej szachownicy dzielnie goniła wynik by w 37 minucie po strzale Norberta Gontarza wreszcie wyrównać, i kiedy wszystkim wydawało się że mecz skończy sie podziałem punktów, ostatnią akcję przeprowadził najlepszy zawodnik meczu Michał Grygiel i strzelił zwycięskiego gola. Niesamowiwty mecz mimo poźnej pory. Obu ekipom serdecznie gratuluję!

autor: Paweł Kubów