Skład: Gawłowski, Rumin, Waleszczyński, Śliżewski, Stasiak, Zając, Mosiej, Zając, Janowski
Skład: Garbarczyk, Koch, Mikoś, Sikora, Jastrzębski, Dyczkowski, Miozga, Bezkorowajny
35' Marcin Stasiak
40' Piotr Zając
1' Bartosz Sikora
7' Jan Mikoś
26' Rafał Garbarczyk
26' Bartosz Sikora
29' Bartosz Sikora
39' Łukasz Dyczkowski
Zawodnik meczu: Marcin Stasiak (Marcin zjechał na weekend do Wrocławia, stawił się na mecz Fulanito i te od razu zwyciężyło! Marcin był bardzo aktywny przez całe spotkanie, a co najważniejsze strzelił cztery gole. Wyróżnienie dla Piotra Zająca i Bartosza Sikory. )

ForceGSM w ubiegłym tygodniu pauzowało. Było więc sporo czasu na przemyślenia i wyciągnięcie wniosków po ostatniej porażce z Moico. Teraz Łukasza Dyczkowskiego i spółkę czeka potyczka ze słabo spisującymi się tej zimy Szachownicami. Fulanito jest przedostatnie i ma na koncie trzy oczka po czterech rozegranych spotkaniach. GSM ma trzy punkty więcej, a do tego jeden mecz rozegrany mniej od swojego najbliższego przeciwnika, a do tego skuteczniejszą ofensywę i bardziej szczelną defensywę. Nic dziwnego więc, że drużyna Dyczkowskiego stawiana jest w roli faworyta. Rok temu Force wygrało z Fulanito 5:4. Czy teraz będziemy świadkami powtórki? ForceGSM dzisiaj bez nominalnego bramkarza. Między słupkami zobaczymy Marka Kocha. Fulanito z kolei w najmocniejszym składzie, z Zającami, Gawłowskim i Stasiakiem.

1' (1:0) - Bartosz Sikora z łatwością mija obrońców Fulanito i mając przed sobą tylko i wyłącznie bramkarza, płaskim strzałem przy dalszym słupku go pokonuje!
2' (1:1) - Długo na wyrównanie nie trzeba było czekać! Marcin Stasiak zagrywa na lewą stronę do Marka Zająca, a ten mocnym uderzeniem przy słupku doprowadza do remisu!
5' Adam Mosiej z autu przerzuca piłkę na prawą stronę do Piotra Zająca, a ten strzela z woleja - obok bramki.
6' Sikora wyprzedza obrońcę i strzela, ale w świetnym stylu Rafał Gawłowski odbija piłkę do boku!
7' Kontra Fulanito zostaje przerwana w dość ostry sposób przez Jana Mikosia. Sędzia Tomasz Pondel nie ma wątpliwości i wręcza graczowi ForceGSM żółtą kartką.
12' (1:2) - Mateusz Janowski w tempo zagrywa do Marcina Stasiaka, a gracz z numerem "19" tego podania nie marnuje i wyprowadza Fulanito na prowadzenie!
13' Rafał Garbarczyk kąśliwym strzałem z rzutu wolnego stara się zaskoczyć swojego imiennika - Gawłowskiego, a ten z trudem odbija piłkę do boku!
16' Sikora przyjął sobie piłkę przed polem karnym, przymierzył i strzelił. Piłka odbija się od jednego słupka, od drugiego i wychodzi w pole.
17' Po chwili znowu do futbolówki dopada Sikora, strzela mocno i do boku to uderzenie paruje Gawłowski. Jeszcze mamy dobitkę Mikosia i kolejną paradę golkipera Fulanito.
18' Kontra ekipy Pawła Rumina. Stasiak prostopadle zagrywa do P.Zająca, a ten zza pola karnego strzela - wprost w dobrze ustawionego Kocha.
19' Tomasz Nawrocki zabiera piłkę rywalowi i strzela bez przyjęcia - obok dalszego słupka bramki ForceGSM.
23' Szybki atak Fulanito. P.Zając do Mosieja w pole karne, a ten z najbliższej odległości uderza wprost w bramkarza.
24' Mosieja z rożnego zagrywa na przedpole do P.Zająca, który z pierwszej piłki uderza w poprzeczkę!
24' W dogodnej sytuacji fatalnie pudłuje Garbarczyk, przenosząc futbolówkę nad poprzeczką!
25' (1:3) - P.Zając zagrywa na przedpole do nadbiegającego Stasiaka, a ten bez przyjęcia posyła piłkę idealnie przy słupku obok bezradnego Kocha.
26' Taktyczny faul Stasiaka, żółta kartka i rzut wolny dla ForceGSM.
26' (2:3) - Do rzutu wolnego podchodzi duet Dyczkowski-Sikora. Pierwszy przeskakuje nad piłką, a drugi idealnym strzałem przy słupku, obok muru go pokonuje!
26' Garbarczyk nieładnie fauluje Stasiaka i otrzymuje żółty kartonik.
27' P.Zając z bliska trafia wprost w dobrze wychodzącego z bramki Kocha.
28' (2:4) - Co pograli gracze Fulanito! Fenomenana klepka! M.Zając do P.Zająca, a ten na pustaka wystawia Stasiakowi, który kompletuje hattricka!
28' Sikora pod bramkę zagrywa do niepilnowanego przez nikogo Dyczkowskiego. Kapitan ForceGSM źle ułożył nogę do strzału i w efekcie fatalnie spudłował! To powinien być gol!
29' (3:4) - Dyczkowski do Sikory, a ten precyzyjnym strzałem w długi róg bramki zaskakuje Gawłowskiego po raz trzeci w tym meczu!
30' Mosiej zza pola karnego i z trudem piłkę nad poprzeczkę przenosi Koch!
31' Sikora płaskim strzałem zza pola karnego stara się zaskoczyć Gawłowskiego, ale ten jest na posterunku i świetnie odbija piłkę nogami.
33' Sikora z autu zagrywa na prawą stronę do Mikosia, który z pierwszej piłki technicznie strzela - nad spojeniem słupka z poprzeczką.
33' P.Zając z rożnego do Stasiaka, a ten z bliska fatalnie uderza - obok bramki.
35' (3:5) - Ni to strzał, ni to wrzutka w pole karne autorstwa M.Zająca. Piłki nie chwyta Koch i zbija ją wprost pod nogi Stasiaka, który nie marnuje takiego prezentu i podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
37' Dyczkowski z lewej strony strzela i trafia w boczną siatkę.
38' P.Zając zabiera się z piłką i finalizuje swoją akcje uderzeniem, po którym świetnie interweniuje Koch i będziemy mieli tylko rzut rożny.
39' Janowski z dystansu - Koch odbija futbolówkę do boku!
39' (4:5) - Koch wyszedł z własnej bramki i zagrywa idealnie w pole karne do Dyczkowskiego, który strzałem w długi róg pokonuje Gawłowskiego. Mamy gola kontaktowego!
40' (4:6) - Fatalnie rozgrany rzut wolny przez ForceGSM. P.Zając zabiera piłkę Dyczkowskiemu, staje oko w oko z Kochem i strzałem w samo okienko kończy strzelanie w tym meczu!

Bardzo emocjonujący mecz na koniec tygodnia pod balonem. Fulanito po dwóch porażkach z rzędu w końcu zgarnęło komplet punktów i to nie z byle kim, bo z wicemistrzem z poprzedniego sezonu. Duży wkład w wygraną miał nie tylko Piotr Zając, ale przede wszystkim Marcin Stasiak, który strzelił aż cztery gole. Dzięki tej victorii ekipa Pawła Rumina wydostała się ze strefy spadkowej i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w konteście walki o górną połowę tabeli. Dla ForceGSM była to druga porażka z rzędu i o wywalczenie mistrzostwa, przy tak dobrej formie Speca będzie bardzo a to bardzo trudno. Fakt faktem można usprawiedliwać porażkę ekipy Łukasza Dyczkowskiego brakiem nominalnego bramkarza, ale nawet z Markiem Kochem w bramce często udawało się zgarniać pełną pulę. Fulanito było bardziej skuteczne i zachowało więcej szczęścia, a to przyniosło im upragnione trzy punkty. O kolejne powalczy w środę z Ołerem Meble Ogrodowe. ForceGSM natomiast w piątek podejmie Ogrodomanię.