02.02 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
( 3 : 2 )
Skład: Kokociński, Szczucki, Winnicki, Dubiel, Piotrowski, Hojniak, Łajszczak, Ruszkiewicz, Nowostawski
Skład: Janowicz, Domaszewicz, Juszczak, Hopej, Madej, Hamerski, Jamkowy, Korny
4' Michał Hojniak
10' Wojciech Piotrowski
16' Adam Łajszczak
38' Wojciech Ruszkiewicz
9' Arkadiusz Domaszewicz
14' Michał Janowicz
18' Michał Janowicz
21' Arkadiusz Domaszewicz
35' Bartosz Hamerski
Zawodnik meczu: Damian Madej (Damian co prawda nie strzelił ani jednego gola, ale był kreaotrem gry Elektrotimu. Wypracował kolegom wiele sytuacji, każdy jego strzał był groźny, a w statystykach odnotował dwie asysty i asystę drugiego stopnia. Wyróżnić należy Michała Janowicza. )

Tydzień bez hitu kolejki w OFC to tydzień stracony. Patrząć na układ tabeli w najwyższej klasie rozgrywkowej mianem hitu śmiało można nazwać pojedynek Elektrotimu z KP Ogrodomanią. Ekipa Michała Janowicza jest trzecia i ma pięciopunktową stratę do wicelidera - niepokonanej KP Ogrodomanii. Zespół Roberta Jakiela jest w wyśmienitej formie i może poszczycić się drugą najskuteczniejszą ofensywą w pierwszej lidze (lepszą ma tylko liderujący FC Spec). Czy będziemy świadkami powtórki z rozrywki i KPO ponownie pokona Elektrotim (rok temu było 10:4)? Zobaczymy w piątek!

4' (0:1) - Adam Lajszczak z autu zagrywa Michała Hojniaka, a ten strzałem z pola karnego pokonuje Patryka Juszczaka.
5' Tym razem Lajszczak nie podaje, a strzela i futbolówkę pewnie chwyta bramkarz Elektrotimu.
6' Damian Madej huknął z powietrza i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.
8' Wojciech Piotrowski zza pola karnego i świetnie do boku "balon" zbija Patryk Juszczak.
9' (1:1) - Mocne uderzenie Damiana Madeja z dystansu, piłkę po drodze przecina Arkadiusz Domaszewicz i totalnie myli Pawła Szuckiego, który zmuszony jest wyciągać piłkę z siatki.
10' Piotrowski otrzymuje żółtą kartkę za faul na jednym z rywali.
11' Z najbliższej odległości Madej uderza wprost w ofiarnie interweniującego Szczuckiego.
14' (2:1) - Michał Janowicz precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku zaskakuje Pawła Szczuckiego i Elektrotim wychodzi na prowadzenie. Sędzia mówi, że trzeba tutaj wspomnieć o lekkim rykoszecie od obrońcy, który mógł zmylić golkipera "granatowych".
15' Mocne uderzenie Jamkowego do boku zbija Szczucki!
16' (2:2) - Wojciech Ruszkiewicz z prawej strony zagrywa wzdłuż do Adama Lajszczaka, a ten z najbliższej odległości doprowadza do wyrównania.
17' Janowicz ma chrapkę na drugiego gola, ale tym razem piłkę po jego próbie przed siebie z trudem odbija Szczucki.
18' (3:2) - Domaszewicz do Janowicza, który precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku pokonuje Szczuckiego po raz drugi w tym meczu! Elektrotim na prowadzeniu!
19' Kąśliwy strzał Madeja z lewej strony i dość szczęśliwie piłkę na rzut rożny zbija Szczucki!
21' (4:2) - Madej do Kornego, Korny do Domaszewicza, a gracz z numerem "89" strzałem z woleja, przy słupku pokonuje bramkarza KPO.
23' Lajszczak "dziubnął" piłkę przed bramkarzem, a ta przeletuje nieznacznie obok bramki. To mógłbyć gol!
26' Jamkowy z dystansu - obok bramki.
30' Ekwilibrystyczny strzał Kornego z nożyc, ale jest zbyt lekki, żeby zaskoczyć dobrze ustawionego Szczuckiego.
31' Bartosz Hamerski wychodzi w sytuacji jeden na jeden ze Szczuckim i przegrywa ten pojedynek!
33' Ruszkiewicz mając przed sobą tylko bramkarza - uderza wprost w niego! Po chwili groźny strzał oddaje Lajszczak, a piłkę zmierzającą do pustej bramki w porę zatrzymuje Hopej!
35' (5:2) - Madej z dystansu - Szczucki odbija piłkę przed siebie. Do tej dopada Hamerski i płaskim strzałem podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
38' (5:3) - Rzut wolny dla KPO. Do jego wykonania podchodzi Ruszkiewicz, strzela obok muru i może cieszyć się ze zdobyczy bramkowej. Blisko wybicia piłki był jeszcze Domaszewicz, ale ta sztuka mu się nie powiodła.
39' Dobrym wyjściem z bramki Ruszkiewicza uprzedza Juszczak!

Ogrodomania zagrała dzisiaj bez wyrazu i bardzo widoczny był brak u nich najlepszego strzelca - Tomasza Tokarskiego. Bez niego Wojciech Ruszkiewicz nie był już tak efektywny, a pozostali gracze KPO słabo radzili sobie pod bramką rywala. Elektrotim zagrał świetnie w defensywie, a w ofensywie był niemalże zabójczy! Każdy ich atak pachniał bramką. Zespół Michała Janowicza nie przegrał już od czterech spotkań i dzięki trzeciej wygranej w sezonie, awansował na trzecie miejsce w tabeli. Z porażki teamu Roberta Jakiela najbardziej cieszy się Spec, bowiem jako jedyny nie stracił jeszcze punktu tej zimy. Ten za tydzień z ForceGSM będzie chciał się zrehabilitować. Elektrotim natomiast w starciu przeciwko Wolves Wrocław poszuka kolejnych cennych punktów.