31.01 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 1 : 1 )
Skład: Siwko, Wróblewski, Ciećwierz, Olszewski, Tęsiorowski, Lewandowski, Pelwecki, Szymański
Skład: Piechna, Charzewski, Bigdowski, Szewczyk, Shkurikhin, Jeziorski, Jaszczyk, Brzezicki, Perez, Leśniowski
7' Jakub Pelwecki
22' Carlos Perez (Gol samobójczy)
28' Krzysztof Szymański
37' Przemysław Ciećwierz
9' Damian Szewczyk
21' Łukasz Wróblewski (Gol samobójczy)
32' Damian Leśniowski
36' Kacper Jeziorski
38' Arnold Charzewski
39' Damian Leśniowski
Zawodnik meczu: Damian Leśniowski (Damian był najaktywniejszym graczem swojej drużyny na boisku. Często zagrażał bramce "Wilków", a w końcówce mocno przysłużył się AmRestowi. Zanotował asystę i strzelił gola dającego remis! )

Ostatnie spotkanie FC AmRestu z Wolves Wrocław miało miejsce dokładnie 18 października zeszłego roku na urokliwym obiekcie Estadio de Kuźniki w ramach 1 ligi Wrocbal. Kto był na tym meczu na pewno nie żałuje - pojedynek ten był naprawdę fenomenalny - obfitujący w cudowne bramki, ciekawe cieszynki, pełen zwrotów akcji. O gole możemy być raczej spokojni mając na uwadze dobrą formę Damiana Szewczyka i kosmiczną dyspozycję deklasującego konkurencję snajpera Jakuba Pelweckiego. Zwycięzcy typować nie będziemy, ale mocno trzymamy kciuki, żeby obie drużyny zaserwowały nam pod balonem tak genialne widowisko, jak jesienią na Kuźnikach.

2' Kąśliwy strzał Jakuba Pelweckiego zza pola karnego i z trudem, ale skutecznie piłkę do boku odbija Kacper Jeziorski.
4' Krzysztof Szymański z dystansu i pewnie futbolówkę chwyta Kacper Jeziorski.
6' Łukasz Wróblewski huknął z dalszej odległości i piłka zatrzymała się na spojeniu słupka z poprzeczką! Z racji tego, że ta próba była nieudana obrońca Wolves Wrocław postanowił natychmiastowo odpuścić boisko.
7' (0:1) - Przemysław Ciećwierz w tempo zagrywa do Jakuba Pelweckiego, a ten tylko potwierdza, że jest tej zimy w wybornej formie. Snajper "Wilków" staje oko w oko z Jeziorskim i strzałem przy dalszym słupku go pokonuje!
9' (1:1) - W zasadzie pierwszy groźny strzał AmRestu kończy się bramką. Damian Szewczyk strzela z lewej strony i futbolówka znajduje drogę do bramki tuż przy dalszym słupku, obok bezradnego Przemysława Siwko.
11' Mocny strzał Dominika Olszewskiego z dystansu i piłkę nad poprzeczkę przenosi Jeziorski!
13' Arnold Charzewski z rzutu rożnego wycofuje futbolówkę na przedpole do Jędrzeja Brzezickiego, a ten z pierwszej piłki uderza wprost w dobrze ustawionego Siwko!
17' Pelwecki popędził prawą stroną i zakończył swój rajd strzałem w...słupek!
21' (2:1) - Brzezicki oddaje strzał z prawej strony, który zmierza w kierunku pustej bramki. Bliski wybicia futbolówki jest Wróblewski, ale na wślizgu pakuje piłkę do własnej bramki. Mamy trafienie samobójcze i prowadzenie dla AmRestu.
22' (2:2) - Strzelił samobója Wróblewski, to Perez nie mógłbyć gorszy. Mamy wyrównanie, po kolejnym "swojaku". Długo się z prowadzenia "czerwoni" nie cieszyli.
25' Dwie szanse na gola przed Pelweckim i dwukrotnie górą w pojedynku ze snajperem "Watahy" jest Jeziorski.
26' Damian Leśniowski wygrywa przebitkę z Przemysławem Siwko, udaje mu się go wyminąć, ale jego strzał z półobrotu pozostawimy bez komentarza, a golkiper Wolves może spokojnie rozpocząć grę od bramki.
28' (2:3) - Mocny strzał Szymańskiego zza pola karnego, piłka odbija się od słupka i wpada do bramki obok zaskoczonego Jeziorskiego!
32' Leśniowski za zbyteczną dyskusje z sędzią zostaje ukarany żółtą kartką.
33' Mocny strzał z rzutu wolnego autorstwa Szewczyka i piłkę zatrzymuje ustawiony w murze - Siwko. Będzie tylko rzut rożny.
36' Jeziorski kontra Pelwecki, ale udanie golkiper AmRestu wybija piłkę spod nóg napastnikowi rywali.
37' (2:4) - Po dobrze rozegranym rzucie rożnym Wolves podwyższa swoje prowadzenie, a na listę strzelców wpisuje się Przemysław Ciećwierz.
38' (3:4) - Leśniowski w pole karne zagrywa do Charzewskiego, a ten oddaje mocny strzał, który po odbiciu się od poprzeczki wpada do bramki.
39' (4:4) - AmRest idzie za ciosem, a Leśniowski pokonuje Siwko ładnym strzałem pod poprzeczkę!
40' Leśniowski z łatwością mija obrońcę i mocno strzela wprost w dobrze ustawionego Siwko.

Bardzo zacięty i pełny emocji mecz pierwszoligowców, w którym wyłonienie zwycięzcy ważyło się do ostatniego gwizdka sędziego. Ostatecznie takowego nie wyłoniono, bowiem zakończyło się na podziale punktów. Bardziej z takowego powinni cieszyć się gracze AmRestu, którzy jeszcze na dwie minuty przed końcem przegrywali dwoma golami. Tym samym "czerwoni" zdobywają piąty punkt w sezonie i nie dają się wyprzedzić ekipie Wolves. Ta ma punkt przewagi nad strefą spadkową i podobnie z resztą jak Damian Szewczyk i jego koledzy - uwikłana jest w walkę o zachowanie ligowego bytu. O kolejne punkty "Wilki" zagrają z Elektrotimem, zaś AmRest "skrzyżuje rękawice" z Moico.