22.01 godz. 22:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
3 : 3
( 2 : 1 )
Skład: Diakun, Janowicz, Maciejewski, Madej, Stolarczyk, Hamerski, Korny
Skład: Charzewski, Bigdowski, Szewczyk, Shkurikhin, Brzezicki, Dudek, Leśniowski
6' Konrad Bigdowski (Gol samobójczy)
32' Bartosz Hamerski
40' Krzysztof Korny
3' Damian Leśniowski
5' Damian Szewczyk
27' Damian Szewczyk
Zawodnik meczu: Arnold Charzewski (Nie jest przecież bramkarzem, a co dzisiaj nabronił to jego. Elektrotim oddał nieco więcej strzałów od AmRestu, a Charzewski z roli golkipera wywiązał się naprawdę nieźle. Brawa też dla Kornego za cudną bramkę z 40 minuty.)
W poniedziałek czekać nas będzie tylko jeden pojedynek w najwyższej klasie rozgrywkowej pod balonem. Posiadający trzy oczka w swoim dorobku zajmujący ósmą lokatę FC AmRest zmierzy się z czwartym Elektrotimem, który tej zimy ugrał dwa razy więcej punktów (czyli jak nietrudno wyliczyć - sześć). Fakt podsiadania tylu punktów przez team Janowicza dziwić nie powinien - w wyśmienitej formie jest w tym sezonie Damian Madej, który zgarnął już tej zimy dwa tytuły MVP, a do tego strzelił 9 goli. Czy defensywa AmRestu zdoła go zatrzymać? Jak na to wszystko odpowie Damian Szewczyk? Już za momencik się o tym przekonamy!

3' - (1:0) AmRest nie ma zamiaru zwlekać i do roboty bierze się od razu - bramkarza (a w sumie nominalnego napastnika) Kornego pokonuje Damian Leśniowski!
5' - (2:0) Damian Szewczyk posyła piłkę na pustaka i mamy już dwa zerko dla AmRestu!
6' - (2:1) Na bramkę Charzewskiego (tak, tak, w AmReście też nominalnego bramkarza nie uświadczysz) strzelać próbuje Piotr Maciejewski, ale gol wędruje na konto Konrada Bigdowskiego, który znalazł się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze!
8' - Uderzenie Maciejewskiego nogą broni Charzewski.
10' - "Przepraszam, mogę jeszcze trochę tego eliksiru?" - uprzejmie zapytuje Damian Leśniowski, który po raz drugi zgłasza się do stolika po zamrażacz. Za chwilę na eliksir i krioterapię załapuje się Kacper Dudek, który po wyzwaniu swojej kostki przy użyciu słów na literkę "k" kulejąc opuszcza plac gry.
12' - Bardzo ładny strzał Janowicza - Bolo z gola cieszyć się jednak nie będzie, bo świetnie wybronił to Charzewski.
15' - Maciejewski z dystansu, Charzewski przenosi to nad poprzeczką.
17' - Kąśliwy strzał Madeja, mamy rykoszet i rożny dla Elektrotimu.
17' - Ma kopyto Bolo. Kolejny mocny strzał Janowicza, ale coś wstrzelić się dzisiaj nie idzie.
18' - Damian Madej stwierdza, że w sumie po co grać jak można poszukać zadymy. Pyskówki gracza Elektrotimu spływają jednak po koledze z AmRestu, Madej kończy więc teatrzyk i bierze się za granie.
19' - Mocny strzał Hamerskiego, Charzewski nie daje się zaskoczyć.
23' - Godzina późna, każdy już chyba myśli o spaniu, może dlatego nic specjalnego się na murawie nie dzieje.
24' - Dobra, budzimy się, bo coś zaczyna się dziać. Z prawej strony pola karnego uderza Adam Stolarczyk, skutecznie interweniuje przy tym Charzewski.
26' - No to teraz już się budzimy fest. Gra przenosi się z murawy ... na stolik. Macie szczęście Panowie, mój laptop przeżył ten atak i jest w jednym kawałku.
27' - (3:1) No skoro już nie śpimy to można zacząć strzelać. Drugie trafienie w tym meczu notuje Damian Szewczyk!
30' - Leśniowski zagrywa na lewo, sprytnie przepuszcza to Szewczyk, a adresat podania - Dudek nie daje jednak rady tego zamknąć.
33' - (3:2) Ale gadane ma dzisiaj Korny. Bramkarz wzór! Nic dziwnego, że po takiej motywacji koledzy wzięli się do roboty - piłkę w bramce umieszcza Hamerski i Elektrotim łapie kontakt z AmRestem! Do końca meczu zostało jeszcze 8 minut!
34' - Pogadał, pogadał, to i poszedł sobie postrzelać. Wycieczka pod drugą bramkę w wykonaniu Kornego kończy się niecelnym strzałem Krzyśka.
37' - Elektrotim ciagle w natarciu, Korny na budzie nie przestaje "ja pier****ć", a piłka do bramki Charzewskiego wpaść nie chce.
38' - Wolny dla teamu Janowicza, Korny komunikuje wszem i wobec "ale kur** luka", ale "ale kur** luki" nie przyuważył Maciejewski, który posłał piłkę zaledwie obok słupka.
39' - "Panie sędzio ile tych fauli jeszcze?" - dopytuje Elektrotim. "Faule liczysz?" -zastanawia się AmRest. "Chu* Ci do tego" - tym ciepłym akcentem kończy dyskusję liczący faule gracz Elektrotimu.
40' - (3:3) Łooooo Panie! Co to był za strzał! Korny wybiegł ze swojej bramki i tak przysunął po oknie z połowy boiska, że nie było co zbierać! "To jest Pany życie, koncentracja cały czas" - podsumowuje ten mecz bramkarz o atomowym kopycie.

Mecz może nie powalił na kolana i momentami można było nawet przysnąć, no ale godzina późna to i idzie to zrozumieć. Ostatecznie pojedynek ten kończy się podziałem punktów i chyba jest to jako tako sprawiedliwe rozwiązanie. AmRest co prawda był o krok od przytulenia trzech oczek, ale genialne trafienie w samej końcówce bramkarza (też nie nominalnego) Elektrotimu przekreśliło te plany ekipie Damiana Szewczyka. AmRest w następnej kolejce zagra z Wolves, Elektrotim zmierzy się z KP Ogrodomanią.