Skład: Gawłowski, Rumin, Waleszczyński, Czarnecki, Zając, Mosiej, Zając, Jaworski, Szkudlarek, Nawrocki
Skład: Domaszewicz, Madej, Hamerski, Jamkowy, Korny, Trochimczuk
20' Piotr Zając
27' Jacek Czarnecki
10' Damian Madej
11' Damian Madej
23' Bartosz Hamerski
25' Damian Madej
29' Damian Madej
38' Damian Madej
Zawodnik meczu: Damian Madej (Autor pięciu trafień, na nim dziś opierała się cała gra zespołu. Dziś był prawdziwym wodzem swojej drużyny. )

Elektrotim w ostatnim pojedynku zgarnął trzy oczka. Szachownice w dwóch meczach zdołały ugrać trzy oczka. W ubiegłej edycji w bezpośrednim pojedynku lepiej wypadł zespół Pawła Rumina, który wygrał 8:6, głównie dzięki świetnej postawie Piotrka Zająca, który strzelił w tym pojedynku aż 6 bramek. Czy Janowicz i spółka wezmą odwet za porażkę sprzed roku? Zobaczymy już za chwilę.
1' - (0:1) Błąd bramkarza Elektrotimu i już w 10 sekundzie meczu na listę strzelców wpisuje się Adam Mosiej.
3' Elektrotim w natarciu, strzał Madeja został zablokowany.
6' Mimo, ze drużyna dowodzona przez Domaszewicza przegrywa stara się prowadzić grę, Fulanito zepchnięte do defensywy.
7' - (0:2) Strzał z ostrego kąta Jaworskiego, piłka ląduje po długim rogu.
10' - (1:2)  Rzut wolny na bramkę zamienia Damian Madej.
11' - (2:2) Mamy wyrównanie, ponownie na listę strzelców wpisuje się Madej.
13' Dwie kapitalne interwencje debiutującego między słupkami Elektrotimu Trochimczuka, powstrzymał groźne strzały rywali.
14' Madej trafia w słupek !
16' Piotr Zając wychodzi sam na sam z bramkarzem, w ostatniej chwili golkiper rywali nogą broni uderzenie.
17' Kolejna akcja Zająca i kolejny przegrany pojedynek z bramkarzem.
18' Mosiej zagrywa do Zająca, Piotrek trafia w poprzeczkę, po chwili błyskawiczna kontra Elektrotimu, Jakmowy przegrywa pojedynek sam na sam z Gawłowskim.
20' - (2:3) Piotr Zajac uderza z dystansu, piłka wpada do siatki tuż przy słupku.
23' - (3:3) Dość szcześliwa bramka dla Elektrotimu, Hamerski uderzył z dystansu, piłka wpada obok kompetnie zaskoczonego bramkarza.
25' - (4:3) Miękko wrzucona piłka w pole karne, Madej przyjmuje na klatkę piersiową i kapitalnie uderza z powietrza.
27' - (4:4) Zamieszanie w polu karnym rywali, przytomne zachowanie Czarneckiego, pakuje piłkę do siatki rywali.
29' - (5:4) Madej skutecznie uderza z dystansu, Elektrotim wychodzi na prowadzenie.
31' Domaszewicz zagrywa w pole karne, niestety Hamerski nie zdołał dojść do piłki.
32' Kontra Fulatnio zakończyła się niecelnym trafieniem.
35' Rzut wolny dla Elektrotimu, Domaszewicz posyła piłkę Panu Bogu w okno.
38' - (6:4) Kapitalnie rozegrany kontratak, Domaszewicz do Hamerskiego ten do Madeja a Damian robi to co potrafi najlepiej.

Fantastycznie widowisko zaprezentowały nam obydwa zespoły, wysoki poziom, ładne bramki. Tego oczekujemy od drużyn. Elektrotim mimo gry bez zmian miał dziś więcej jakości, zasłużenie zgarneli kompet oczek. W kolejnym meczu zagrają z FC AmRest, Fulanito powalczy o ligowe punkty z KPO.