17.01 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Kucharski, Grygiel, Lechiniak, Habas, Niewiadomski, Jóźwiak, Gontarz
Skład: Siwko, Wróblewski, Ciećwierz, Olszewski, Tęsiorowski, Lewandowski, Pelwecki, Chrzanowski
10' Daniel Gontarz
23' Michał Grygiel
32' Marcin Lechiniak
33' Łukasz Wróblewski (Gol samobójczy)
37' Daniel Gontarz
3' Bartosz Tęsiorowski
5' Jakub Pelwecki
10' Jakub Pelwecki
14' Jakub Pelwecki
17' Jakub Pelwecki
19' Jakub Pelwecki
22' Dominik Olszewski
27' Jakub Pelwecki
30' Michał Chrzanowski
31' Michał Grygiel (Gol samobójczy)
34' Paweł Lewandowski
40' Jakub Pelwecki
Zawodnik meczu: Jakub Pelwecki (Wspaniałą forma, 7 strzelonych bramek do tego asysty nie wymagają dalszych uzasadnień. Nr 1 wieczoru)

Jak wiadomo taktyka Wilków wygląda tak, że sezon zaczyna się od porażek, a później przychodzi czas na serię zwycięstw, które zadziwiają cały świat i okoliczne galaktyki. Na razie zadziwia forma Jakuba Pelweckiego, który po dwóch meczach ma na koncie 7 goli, z czego aż 5 z nich ustrzelił ostatnio z ForceGSM. Czy Pelbeck będzie w równie fantastycznej formie w najbliższą środę? Ołer, podobnie jak Wilki, po dwóch meczach nie ma na koncie ani jednego oczka. Czy Markowi Kucharskiemu i spółce uda się zatrzymać grającego na kodach Pelweckiego? Czy może jednak Wilki już w trzeciej kolejce zaczną zadziwiać świat i tak jak przed rokiem odprawią Ołera z kwitkiem?

3' (1:0) Bartosz Tęsiorowski wypuszczony na prawą stronę pola karnego pewnie strzela i otwierra wynik spotkania
5' (2:0) Jakub Pelwecki w bliźniaczej akcji zdobywa drugiego gola
10' (3:0) Paweł Lewandowski dobrze zagrywa na prawą stronę do Pelweckiego a ten strzela trzecią bramkę, znów podobną do dwóch poprzednich!
10' (3:1) mamy wreszcie gola dla Ołer, Michał Grygiel zagrywa piętą do Daniela Gontarza a ten mimo interwencji Przemka Siwko strzela na tyle mocno, że przełamuje ręce bramkarza
14' (4:1) Wilki wykorzystują to, że gracze Ołer kompletnie nie zorientowali się w ich sposobie gry, znowu na prawe skrzydło wypuszczony został Pelwecki i strzela celnie
17' (5:1) Paweł Lewandowski strzelał na bramkę, a odbitą piłkę do siatki kieruje Pelwecki
19' (6:1) Jakub Pelwecki nie zwalnia tępa, z dość ostrego kąta pięknym podkręconym strzałem zdobywa swego czwartego gola
22' (7:1) piłkę do Dominika Olszewskiego wykłada Jakub Pelwecki a ten oddaje strzał juz na pustą bramkę i mamy 7:1
23' (7:2) jest drugi gol dla Ołer Meble Ogrodowe, piłkę do Michała Grygiela podaje Daniel Gontarz a Michał z bliska umieszcza ją w bramce
27' (8:2) ładna wrzutka Michałą Chrzanowskiego w pole karne trafia oczywiście do Pelweckiego a ten nie ma problemów z umieszczeniem jej w siatce obok bezradnego Maćka Jóźwiaka
30' (9:2) Dominik Olszewski obsłużył podaniem Michała Chrzanowskiego i wynik zbliża się do dwucyfrowego
31' (10:2) mamy bramkę samobójczą, wrzutka Tęsiorowskiego i niefortunnie piłkę do swojej bramki kieruje Michał Grygiel
32' (10:3) Marcin Lechiniak kończy skutecznym strzałem akcję całego zespołu, czy nawiążą jeszcze walkę z Wilkami?
33' (10:4) Fair Play w praktyce, bramkę samobójczą ekipie Ołer oddaje Łukasz Wróblewski i mamy juz 10:4
34' (11:4) seria trzech bramek dla Ołer przełamana, Paweł Lewandowski wykorzystuje podanie Łukasza Wróblewskiego i strzela jedenastą bramkę dla Wolves
37' (11:5) piąta bramka dla Ołer, podaje Grygiel kończy Daniel Gontarz
40' (12:5) tak jak było w scenariuszu, kończy najlepszy na boisku Jakub Pelwecki, który zamienia na bramkę podanie Pawła Lewandowskiego

Niezagrożone od początku do końca prowadzenie Wolves, którzy rozszarpali przeciwników. Szczególnie na początku meczu robili co chcieli z zupełnie zdezorientowanym przeciwnikiem, czego efektem były strzelone w niemal identyczny sposób pierwsze 4 bramki, potem odrobinę zwolnili grę ale ani na moment nie przestali kontrolować spotkania. Zasłużone w pełni 3 punkty dla Wolves

autor: Paweł Kubów