17.01 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Garbarczyk, Koch, Mikoś, Sikora, Mielcarek, Jastrzębski, Dyczkowski, Gmerek, Uryga, Majak, Bezkorowajny
Skład: Gul, Guźniczak, Sienkiewicz, Wyszomierski, Janik, Buczyński, Szych, Misiewicz, Procyszyn
39' Bartosz Sikora
40' Marcin Majak
13' Piotr Buczyński
23' Piotr Buczyński
30' Mateusz Sienkiewicz
34' Filip Szych
Zawodnik meczu: Piotr Buczyński (Dwie bardzo ważne bramki i pewna gra przez całe spotkanie. Zdecydowany nr 1 )

ForceGSM w chwili obecnej ma na koncie sześć oczek, po wygranych z Wilkami i AmRestem, Moico jest gorsze o trzy punkty, a za sobą ma zwycięstwo z Fulanito i porażkę z KP Ogrodomanią. W ostatniej edycji górą był zespół Łukasza Dyczkowskiego, który wygrał 5:3. Mające chrapkę na medale mocne GSM może rywala postraszyć tercetem Sikora-Dyczkowski-Mielcarek. Główną bronią Moico jest Piotr Buczyński. Jak zakończy się ta bitwa? Z takimi "działami" o strzały i gole możemy być spokojni.

3' Dominik Uryga strzela groźnie ale swietnie nogami broni Michał Guźniczak
8' znowu Uryga tym razem z woleja, bramkarz broni ten groźny strzał
12' rzut wolny dla Moico, Mateusz Sienkiewicz trafia w mur
13' (1:0) Piotr Buczyński wykorzystał rzut wolny z prawej strony pola karnego i otwiera wynik!
14' (1:1) błyskawiczne wyrównanie, Bartek Sikora wykorzystał świetne 20 metrowe podanie pod samą bramkę i pokonuje Guźniczaka
22' Sienkiewicz podaje z rzutu wolnego do Filipa Szycha ale jego uderzenie pozostawiam bez komentarza
23' (2:1) Buczyński wykorzystuje podanie Wojtka Misiewucza i niemzl z zerowego kąta strzela celnie
30' (3:1) asysta Marcina Janika a na listę strzelców wpisuje się Mateusz Sienkiewicz, dobre zachowanie sędziego, który puścił akcję mimo faulu jednego z obrońców Force GSM
32' Sienkiewicz z kąta minimalnie niecelnie
33' (4:1) piękna akcja całego zespołu, którą wykańcza wchodzący prawym skrzydłem Filip Szych, asystę zalicza Michał Wyszomirski
39' (4:2) Bartek Sikora zdobywa drugą bramkę dla swojej drużyny, czy nie za późno?
40' (4:3) gol! tym razem Sikora zapisuje asystę a kontaktowego gola strzela Marcin Majak, sędzia Rynkowski trzyma juz gwizdek w ustach, chyba nie da szansy rozegrać kolejnej akcji!

Mecz dość dziwny, przewrotny, przewagę optyczną mieli zawodnicy Force GSM, natomiast bramki przez niemal cały mecz strzelała drużyna Moico, mniej widoczna ale zabójczo skuteczna. W dużej mierze niemal czyste konto Moico jeśli chodzi o stracone bramki, było zasługą Zbigniewa Guźniczaka, który bronil znakomicie. W samej końcówce strachu Moico napędzili napastnicy Force GSM, ale złapali skuteczność zbyt późno.

autor: Paweł Kubów