tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Spec (OFC) 10 +69 30
2 . MOICO (OFC) 10 +13 22
3 . ForceGSM (OFC) 10 +28 21
4 . KP Ogrodomania (OFC) 10 +16 17
5 . Elektrotim 10 +11 16
6 . FC AmRest (OFC) 10 -9 13
7 . Parker ESSC Fulanito (OFC) 10 -7 12
8 . Wolves Wrocław (OFC) 10 -8 10
9 . Asplex FC (OFC) 10 -20 10
10 . Ołer Meble Ogrodowe 10 -28 9
11 . Visionica (OFC) 10 -65 0
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
15.01 godz. 22:45, Olimpijski boisko2, Sedzia: Tomasz Pondel
KP Ogrodomania (OFC)
Visionica (OFC)
7 : 8
( 2 : 4 )
Skład: Szczucki, Winnicki, Dubiel, Piotrowski, Hojniak, Szkudło, Łajszczak, Ruszkiewicz, Tokarski
Skład: Boroński, Zieliński, Zieliński, Grzech, Miszta, Ciepliński, Pełka, Niegoda, Kobus, Ławicki
4' Wojciech Ruszkiewicz
8' Tomasz Tokarski
11' Paweł Ciepliński (Gol samobójczy)
14' Adam Łajszczak
25' Adam Łajszczak
31' Damian Dubiel
35' Tomasz Tokarski
37' Tomasz Tokarski
2' Krzysztof Zieliński
10' Michał Niegoda
21' Paweł Ciepliński
27' Marcin Zieliński
32' Paweł Ciepliński
36' Bogumił Grzech
40' Mateusz Kobus
Zawodnik meczu: Tomasz Tokarski (To był jego wieczór, nie tylko zdobywał bramki, lec także asystował przy trafieniach kolegów! Rywale nie mieli z nim łatwego życia, a Marcinowi Ławickiemu będzie śnić się po nocach!)
    vs   

Visionica póki co wizji na balonie nie miała - w pierwszym meczu lepsze od zespołu Krzysztofa Pełki okazało się Fulanito. Najbliższy rywal debiutującego w OFC teamu Pełki - KP Ogrodomania początek sezonu może zaliczyć do udanych - dwa pierwsze mecze to sześć punktów i wygrane z Moico i Wilkami. Wrocbalowi bukmacherzy jako faworyta tego starcia typują doświadczony i obyty z OFC team Roberta Jakiela. Visionici na straty spisywać jednak nie można - z takimi nazwiskami jak Łapeta i Ciepliński ekipa Pełki musi w końcu zapunktować (zwłaszcza, że Ciepliński ostatnio nieźle się rozhasał - w barwach Eurocashu w ostatni weekend strzelił hat-tricka i zgarnął tytuł MVP).

Relacja z meczu:
1' Rozpoczęcie spotkania
2' GOL! (1-0) - Zaskakujące uderzenie sprzed pola karnego Krzysztofa Zielińskiego i piłka po rękach goalkeepera wpada do siatki!
3' Trzy uderzenia graczy Visionicy, niestety żaden nie leci nawet w bramkę...
4' GOL! (1-1) - Michał Hojniak zagrywa w "uliczkę" do Wojciecha Ruszkiewicza, a ten bez trudu pokonuje Ławickiego.
6' Z rzutu wolnego obok bramki przelatuje strzał Krzysztofa Zielińskiego.
8' GOL! (1-2) - Nieporozumienie na linii Ławicki-Kubus wykorzystuje Tomasz Tokarski!
10' GOL! (2-2) - Po dograniu Krzysztofa Zielińskiego efektownego gola wolejem zdobywa Michał Niegoda i znowu mamy remis!
11' GOL! (2-3) - Przysłowie mówi, że napastnik we własnym polu karnym nie wróży niczego dobrego, o tym, że tak jest przekonuje się Paweł Ciepliński, który pakuje do bramki piłkę po uderzeniu Tomasza Tokarskiego!
14' GOL! (2-4) - Bramkę strzałem głową zdobywa Adam Lajszczak, a przy tym trafieniu asystę odnotowuje Damian Dubiel.
16' Na słupku zatrzymuje się uderzenie Pawła Cieplińskiego i nadal na jego koncie pozostaje tylko "swojak".
18' Kapitalna parada Pawła Szuckiego po atomowym uderzeniu Krzysztofa Zielińskiego!
20' Koniec pierwszej połowy.
21' GOL! (3-4) - Zaraz po wznowieniu drugiej odsłony Paweł Ciepliński przedostaje się pod pole karne KPO i po lekkim rykoszecie pokonuje Pawła Szczuckiego!
23' Intuicyjna interwencja Pawła Szuckiego po kąśliwym strzale Michała Niegody.
25' GOL! (3-5) - "KPO" ponownie odskakuje rywalowi, a wszystko za sprawą trafienia Adama Lajszczaka.
27' GOL! (4-5) - Z rzutu rożnego Krzysztof Zieliński zagrywa do Marcina Zielińskiego i mamy bramkę kontaktową dla "Błękitnych"!
29' Świetnym refleksem błysnął Marcin Ławicki po próbie Tomasza Tokarskiego.
31' GOL! (4-6) - Z dalszej odległości na udzenie z "dużego palca" decyduje się Damian Dubiel i Marcin Ławicki zmuszony jest wyciągnąć futbolówkę z siatki!
32' GOL! (5-6) - Kontrowersyjna bramka Pawła Cieplińskiego, który po dograniu z autu swojego kolegi dotyka piłki, a następnie wpada ona do bramki! Czy snajper Visionicy na pewno dotknął futbolówkę?! Przydałby się VAR, lecz niestety technika dzisiaj zawiodła i nie pojawiła się na obiekcie.
34' Na rzut rożny uderzenie Wojciecha Ruszkiewicza przenosi Ławicki!
35' GOL! (5-7) - Mamy dublet Tomasza Tokarskiego, który tym razem wykorzystuje błąd goalkeepera i z wielkim spokojem pakuje piłkę do bramki!
36' GOL! (6-7) - Broni nie składa ekipa Krzysztofa Pełki, a w notesie sędziego zapisuje się Bogumił Grzech - piłka po jego strzale odbiła się od słupka, a następnie wtoczyła się do bramki!
37' GOL! (6-8) - Niesygnalizowany strzał sprzed pola karnego Tomasza Tokarskiego i Ławicki ponownie bez szans! Za sprawą tego trafienia Tokarski kompletuje hattricka!
40' GOL! (7-8) - Mateusz Kobus po dograniu Michała Niegody umieszcza piłkę w siatce, a po chwili arbiter kończy te zawody!
40' Koniec spotkania

Cios za cios, akcja za akcję, bramka za bramkę - tak w wielkim skrócie wyglądało starcie pierwszoligowców! Zwycięsko z tej konfrontacji wyszli gracze Roberta Jakiela, którzy tym samym umocnili się na pozycji lidera! O utrzymanie swojej pozycji "KPO" w następnej kolejce zagra z nieobliczalnym Parker ESSC Fulanito! Drugi mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej, drugi na bardzo wysokim poziomie, lecz ponownie kończy się brakiem zdobyczy punktowej. Czy w starciu z "Ołerem" team Krzysztofa Pełki w końcu zdobędzie oczka?!

autor: Tomasz Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: t.pondel@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Tomasz Tokarski (KP Ogrodomania)