10.01 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
3 : 5
( 1 : 2 )
Skład: Piechna, Czop, Charzewski, Bigdowski, Szewczyk, Vavriniec, Jeziorski
Skład: Cebula, Kucharski, Grygiel, Lechiniak, Habas, Gontarz, Niewiadomski, Jóźwiak, Środa, Gontarz, Partyło
6' Krzysztof Piechna
7' Konrad Bigdowski
23' Damian Szewczyk
32' Bartłomiej Czop
35' Arnold Charzewski
20' Daniel Gontarz
21' Zbigniew Niewiadomski
37' Kamil Cebula
Zawodnik meczu: Bartłomiej Czop (Bartek zagrał bardzo dobre zawody. W defensywie praktycznie nie popełniał błędu. Świetnie wyprowadzał piłkę, a także udawało mu się zagrażać bramce przeciwników. W efekcie strzelił gola i zanotował asystę. Wyróżnić należy także Szewczyka i Bigdowskiego. )

Oba zespoły dzielą w tabeli cztery pozycje - zespół Marka Kucharskiego znajduje się wyżej, bo posiada korzystniejszy o cztery gole bilans bramkowy. Ołer gra bardzo ambitnie i do końca walczy o swoje, AmRestu więc raczej spacerek w środę czekać nie będzie. Zespół Damiana Szewczyka powinien też popracować nad szerszą kadrą, bo grając cały mecz bez zmian z walecznym Ołerem może być ciężko. Całkiem szans beniaminka przekreślać jednak nie można - ofensywnie usposobiony Szewczyk bramki strzelać potrafi, ostatnio dobrze idzie to też Vavrincowi. Pierwszy gwizdek tego ciekawie zapowiadającego się spotkania usłyszymy o 20:15.

2' Marcin Lechniak nieatakowany na prawej stronie oddaje strzał, po którym piłkę do boku zbija Kacper Jeziorski.
6' (0:1) - Udany przechwyt AmRestu, a piłkę traci Norbert Gontarz. Tą po chwili otrzymuje Damian Szewczyk i oddaje płaski strzał, który do boku odbija Maciej Jóźwiak. Do odbitej futbolówki w porę dopada Krzysztof Piechna i z dość ostrego kąta pakuje ją do bramki!
7' (0:2) - Świetnie podanie Bartłomieja Czopa, niemalże przez całe boisko. Adresatem podania jest Konrad Bigdowski, który niczym rasowy snajper dopada do piłki, uprzedza tym samym bramkarza i podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
9' Maciej Partyło chciał pokręcić Josefem Vavrincem, ale ten stał jak wryty. Napastnikow Ołera zostało oddać strzał z dość ostrego kąta, który ląduje na bocznej siatce.
12' Szewczyk staje przed szansą na gola, w sytuacji sam na sam z bramkarzem musi uznać wyższość Jóźwiaka. Będziemy mieli tylko rzut rożny.
13' Szybko rozegrany rzut wolny przez AmRest i do sytuacji strzeleckiej dochodzi Szewczyk, którego próba z dystansu nie znajduje drogi do bramki.
16' Michał Grygiel z rzutu rożnego zagrywa do Norberta Gontarza, który jednak oddaje nieczyste uderzenie, a te pada łatwym łupem Jeziorskiego.
18' Szybka kontra "czerwonych" po której w sytuacji sam na sam z bramkarzem staje Vavriniec, ale gola z tego nie będzie, bowiem świetnie z własnej bramki wychodzi Jóźwiak i mocnym wybiciem zażegnuje niebezpieczeństwo.
20' (1:2) - Daniel Gontarz strzałem z powietrza, przy słupku zaskakuje Jeziorskiego i mamy premierowe trafienia dla Ołera w tym meczu!
20' Ołer może pójść za ciosem, ale strzał Cebuli zza pola karnego wpada do "koszyczka" bramkarzowi.
21' (2:2) - D.Gontarz do Zbigniewa Niewiadomskiego, który potańczył z piłką w środkowej strefie, zwiódł obrońcę i precyzyjnym strzałem przy słupku pokonuje Jeziorskiego. Mamy remis!
23' (2:3) - Szewczyk z łatwością mija obrońcę i mając przed sobą tylko bramkarza, upadając, strzałem po ziemi go pokonuje!
24' Mocne uderzenie Szewczyka po ziemi i świetnie nogami interweniuje Jóźwiak.
27' Zamieszanie w polu karnym AmRestu. Piłka odbija się od Niewiadomskiego i trafia do D.Gontarza, a ten z najbliższej odległości trafia wprost w świetnie ustawionego Jeziorskiego! To powinien być gol dający wyrównanie!
28' Krzysztof Habas z powietrza, niemalże z połowy boiska i ten strzał sprawia problemy Jeziorskiemu, który z trudem przenosi futbolówkę nad poprzeczką!
31' Grygiel prostopadłym podaniem odnajduje w polu karnym N.Gontarza, który z bliska na wślizgu trafia wprost w bramkarza!
32' (2:4) - Zakotłowało się pod bramką Ołera, a w tym całym zamieszaniu najlepiej odnajduje się Czop, który podcina piłkę nad leżącym Jóźwiakiem i tym samym AmRest wychodzi na dwubramkowe prowadzenie!
35' (2:5) - Bigdowski z rożnego zagrywa na przedpole do nieplinownego Arnold Charzewskiego, a ten z powietrza strzela tak, że piłka po interwencji Jóźwiaka.
37' (3:5) - Cebula strzela gola kontaktowego, a asystę przy tym trafieniu D.Gontarz.
39' Czop staje oko w oko z Leśniakiem i stara się podciąć nad nim piłkę, ale golkiper Ołera nie daje się zaskoczyć i notuje kolejną dobrą interwencję.

Po porażce na inauguracje, tym razem AmRestowi udało się odkuć. Zespół Damiana Szewczyka pokonał sąsiada z ligowej tabeli - Ołer Meble Ogrodowe i opuścił strefę spadkową. Wielki wpływ na zdobycie trzech punktów miał fakt, że "czerwoni" zjawili się pod balonem Olimpijskim w mocnym składzie, posiadając nawet rezerwowych. Co do ekipy Marka Kucharskiego to niby nie grała źle, niby miała swoje sytuacje, ale efektywności brakowało za grosz. W efekcie drugi raz z rzędu przegrali w sposób nieznaczny i ciągle pozostają z zerowym dorobkiem punktowym. O przełamanie Ołer zagra za tydzień z Wolves Wrocław. AmRest zaś "skrzyżuje rękawice" ze Specem.