10.01 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Dobosz, Guźniczak, Janik, Buczyński, Sopyło, Skonieczny, Misiewicz, Furmanek, Procyszyn
Skład: Kokociński, Szczucki, Winnicki, Piotrowski, Hojniak, Szkudło, Ruszkiewicz, Tokarski
6' Piotr Buczyński
16' Piotr Buczyński
30' Piotr Buczyński
7' Damian Kokociński
9' Tomasz Tokarski
10' Jarosław Procyszyn (Gol samobójczy)
18' Wojciech Ruszkiewicz
19' Wojciech Ruszkiewicz
27' Damian Kokociński
33' Tomasz Tokarski
38' Wojciech Ruszkiewicz
Zawodnik meczu: Wojciech Ruszkiewicz (Obrona dowodzona przez Zbigniewa Guźniczaka miała z nim nie lada problemy. Wojtek często zatrudniał golkipera Moico i trzykrotnie znajdował sposób na jego pokonanie. Wyróżnić należy również Damiana Kokocińskiego i Pawła Szczuckiego. )

Początek sezonu był udany zarówno dla KP Ogrodomanii, jak i dla Moico - ci pierwsi zainkasowali trzy oczka w meczu z Wolves, ekipa Dobosza pewnie pokonała natomiast Fulanito. W ubiegłej edycji w meczu KPO - Moico padł wynik 5:3. Graczem meczu został wtedy Damian Kokociński - zawodnik, który w tej edycji znalazł już sposób na pokonanie bramkarza rywali. Czy teraz też uda mu się poprowadzić KPO do zwycięstwa nad teamem Dobosza i obejrzymy kolejne gole tego piłkarza? A może plany Jakielowi i spółce pokrzyżuje bramkostrzelny Piotr Buczyński, najgroźniejsza broń ekipy Moico?

2' Mateusz Sienkiewicz strzałem z dystansu, po ziemi stara się zaskoczyć Pawła Szczuckiego, ale ten jest na posterunku i udanie interweniuje nogami.
3' Tomasz Tokarski stara się zaskoczyć Zbigniewa Guźniczaka, ale jego kąśliwe uderzenie instynktownie nogą broni doświadczony bramkarz Moico.
4' Sienkiewicz z rzutu rożnego centruje piłkę w pole karne, w kierunku krótszego słupka. Tam jest Michał Furmanek, ale jego strzał z najbliższej odległości przelatuje minimalnie obok bramki.
6' (0:1) - Piotr Buczyński strzałem z prawej strony w długi róg bramki pokonuje Szczuckiego.
7' Solowa akcja Michała Hojniaka zakończona zostaje mocnym strzałem, po którym Guźniczak zbija piłkę na rzut rożny.
7' (1:1) - Rzut wolny dla KPO przed polem karnym Moico. Do jego wykonania podchodzi Damian Kokociński i płaskim strzałem przy krótszym słupku zaskakuje Guźniczaka.
8' Kokocińskiego strzał świetnie broni Guźniczak.
9' (2:1) - Tomasz Tokarski zza pola karnego uderza, futbolówka przełamuje ręce Guźniczakowi i wpada do siatki.
10' (3:1) - KPO idzie za ciosem! Strzał Wojciecha Ruszkiewicza z prawej strony broni Guźniczak. Piłka spada pod nogi Jarosława Procyszyna, który chcąc wybić piłkę jak najdalej, pakuje ją w samo okienko własnej bramki!
13' Strzał Sienkiewicza z pola karnego nogami broni Szczucki. Będzie rzut rożny.
14' Do wykonania "cornera" podchodzi Sienkiewicz i zagrywa w pole karne do Jędrzeja Skoniecznego, który z pierwszej piłki strzela i trafia tym samym słupek!
16' (3:2) - Buczyński mocnym strzałem z dystansu pokonuje Szczuckiego!
18' (4:2) - Ruszkiewicz obraca się z obrońcą Moico na plecach i strzałem przy dłuższym słupku zaskakuje Guźniczaka!
19' (5:2) - Dobrze pokzana korzyść przez sędziego Adriana Miedzińskiego i korzysta na niej Ruszkiewicz, który mocnym uderzeniem po ziemi pokonuje Guźniczaka po raz drugi!
23' Łukasz Szkudło zgrywa piłkę do Ruszkiewicza, a ten mocno strzela z woleja, ale piłkę po jego próbie świetnie do boku zbija Guźniczak.
26' Szybki atak KPO i Kokociński oddaje strzał z prawej strony, który świetnie nogami broni bramkarz Moico. Po chwili futbolówka spada pod nogi Szkudło, po którego uderzeniu Guźniczak zatrzymuje piłkę przed linią bramkową.
27' (6:2) - Tokarski z główki podaje do Kokocińskiego, a ten sytuacyjnym strzałem z najbliższej odległości zaskakuje Guźniczaka po raz kolejny!
28' Nie zrozumieli się Skonieczny z Procyszynem i ich błąd w rozegraniu piłki stara się wykorzystać Tokarski, lecz jego strzał z prawej strony pewnie broni Guźniczak.
30' Tokarski huknął z lewej strony i świetnie Guźniczak odbija futbolówkę przed siebie!
30' (6:3) - Sienkiewicz ładnym zwodem związał przeciwnika, mija go i wystawia piłkę jak na tacy Buczyńskiemu, a ten z bliska trafia do siatki i kompletuje hattricka.
31' Rzut karny dla Moico! Do jego wykonania podchodzi Buczyński i zamiast decydować się na wariant siłowy, stara się zabawić ze Szczuckim i pokonać go podcinką, lecz golkiper świetnie odczytuje jego intencje i broni to uderzenie!
33' (7:3) - Szkudło w tempo do Tokarskiego, a ten mocnym strzałem przy dalszym słupku pokonuje Guźniczaka!
38' (8:3) - Szkudło zgrywa piłkę do nadbiegajacego Ruszkiewicza, a ten mając przed sobą tylko Guźniczaka, precyzyjnym i zarazem technicznym strzałem przy dalszym słupku nie daje żadnych szans bramkarzowi "białych".
39' Przed szansą na gola staje Furmanek, ale jego strzał na wślizgu instynktownie broni Szczucki.

Ogrodomania po bardzo słabym sezonie jesiennym na Kuźnikach, po dokonaniu kilku transferów, wygląda zdecydowanie lepiej i narazie to udowadnia. Dwa mecze rozegrane i komplet punktów. Tym razem w polu pokonanych pozostawili Moico i ta ich victoria była jak najbardziej zasłużona. Team Pawła Dobosza zagrał słabo, ale miał swoje szanse, jednakże tylko trzy z nich wykorzystał i musiał pogodzić się z porażką. Nie ma jednak tragedii, bowiem "biali" utrzymują pozycję w środku tabeli, a mamy dopiero początek zmagań. O powrót na ścieżkę zwycięstwo Moico powalczy z liderem - ForceGSM, zaś KPO "stanie w szranki" z Visionicą.