18.02 godz. 16:15, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
0 : 8
( 0 : 4 )
Skład: Stachowski, Przybysławski, Wielkopolski, Kiełkowski, Obremski, Graca, Sobolewski, Litka
Skład: Gaj, Koprowski, Gutowski, Tychański, Grudzień, Łączniak, Wrona
3' Grzegorz Kiełkowski
8' Krzysztof Obremski
17' Krzysztof Stachowski
20' Krzysztof Litka
26' Grzegorz Kiełkowski
36' Krzysztof Litka
37' Grzegorz Kiełkowski
38' Grzegorz Kiełkowski
34' Tomasz Gutowski
37' Grzegorz Grudzień
Zawodnik meczu: Grzegorz Kiełkowski (Cztery gole i dwie asysty. Praktycznie w pojedynkę załatwił przeciwnika. Brawa dla tego Pana!)

Kryzys formy dopadł BSH Wrocław, które w ostatnich trzech spotkaniach z niżej notowanymi rywalami zanotował tylko jeden punkt i zamiast nadal liczyć się w walce o medale, to jeżeli w najbliższych tygodniach się nie przełamie, może nawet osiąść na miejscu tuż nad strefą spadkową (nad takowym ma tylko trzy punkty przewagi). O przełamanie złej passy graczom Tomasza Wicińskiego będzie niezwykle trudno, bowiem ich rywalem będzie czwarty w stawce Elektro-Bud. Ten posiada trzy punkty więcej od BSH, a ostatnio po trzech porażkach z rzędu w końcu się przełamał i wysoko pokonał Axiom United. Czy teraz zespół Rafała Przybysławskiego pójdzie za ciosem i umocni się na czwartej lokacie, a może nawet zaatakuje najniższy stopień podium? A może to debiutant zaskoczy bardziej doświadczonego przeciwnika i zamieni się miejscami z dawnym money4you? Jak zakończy się pojedynek snajperski pomiędzy Konradem Łączniakiem z BSH, a Grzegorzem Kiełkowskim z Elektro-Budu?

1' - Uderzenie Litki nogą broni Sebastian Gaj.
3' (0:1) Elektro-Bud na prowadzeniu! Krzysztof Litka podaje do Grzegorza Kiełkowskiego, a ten umieszcza piłkę w siatce!
5' - Wiesław Koprowski uderza z dystansu, piłkę na rożny zbija ciałem Rafał Przybysławski.
6' - Dwa mocne strzały Łukasza Tychańskiego, pierwszy zatrzymuje się na obrońcy, drugi na banerze.
8' (0:2) Krzysztof Stachowski podaje do Krzysztofa Obremskiego a ten ładnym lobikiem pokonuje Sebastiana Gaja!
10' - Kiełkowski trafia piłką w słupek.
13' - Mocny strzał Wojtka Gracy, piłka idzie obok słupka.
16' - Wielkie zamieszanie pod bramką Wielkopolskiego, BSH nie może się jednak wstrzelić.
17' (0:3) Rafał Przybysławski podaje do Krzysztofa Stachowskiego, a ten z bliskiej odległości zaskakuje Gaja!
18' - "Co to za nerwowa drużyna, ta BSH?" - zastanawia się arbiter Struski, który pełni w tym meczu rolę zegarowego. "Rumianek im trzeba zaparzyć".
20' (0:4) Szybka kontra Elektro-Budu, Grzegorz Kiełkowski zagrywa do Krzysztofa Litki, a ten uderza z pola karnego i podwyższa na cztery zero!
26'   (0:5) Indywidualna akcja Kiełkowskiego kończy się strzałem piętką i bramką! "Ośmieszył bramkarza. Zabawił się jego kosztem. Weź tak napisz." - zgłasza pani koordynator zegarowy Struski.
30' - Łączniak do Gutowskiego, możemy odnotować niecelne uderzenie BSH.
34' Żółtym kartonikiem za nierozważny atak na nogi przeciwnika ukarany zostaje Tomek Gutowski.
36' (0:6) Kiełkowski do Litki, ten z najbliższej odległości pokonuje bramkarza rywali!
36' - Piąte przewinienie BSH. Chyba musimy parzyć ten rumianek.
36' (0:7) Grzegorz Kiełkowski ustrzela hat-tricka po podaniu z rzutu rożnego!
37' Żółta kartka dla Grzegorza Grudnia.
37' (0:8) Kolejny gol Elektro-Budu, a w roli kata znów Grzesiu Kiełkowski!

BSH musiało dzisiaj uznać wyższość o wiele lepiej dysponowanego Elektro-Budu. Wynik 0:8 mówi sam za siebie. Następna kolejka przyniesie Elektro-Budowi mecz z ESV, BSH zagra natomiast z KU AZS UWr.